Terra Naturi

Ár:   590 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: stenonis, Módosítva: 2012. augusztus 17.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Tusfürdők

A készítmény kímélő, növényi eredetű mosóaktív anyagokkal tisztítja meg a testet, így a bőr gyengéden, de alaposan, szárító hatás nélkül szabadul meg a szennyeződésektl. Az ellenőrzött biológiai gazdálkodásból származó mandulaolajat tartalmazó tusfürdő gél megőrzi a bőr természetes nedvességtartalmának egyensúlyát, és a virágos vadrózsaillat simogatja az érzékeket. Vegán.

Kiszerelés: 250 ml

veganita81

2019. december 10.

Isteni az illata, nem szárít.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 10.

Isteni az illata, nem szárít.

Wikkencs91

2018. augusztus 30.

Natúr kozmetikumok terén a legolcsóbb amit láttam, nagyon sokáig elég 250ml flakon mindegyik tusoló géljuk nagyon jó illatú, lehet egy krémtusfurdő mégjobb lehetne, évek óta ezt vásárolom csak.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 30.

Reni666

2018. április 25.

véletlenül akadtam rá ,mert szeretek részemröl uj dolgokat kiprobalni .
hidratál , natur , szinezékmentes .
tényleg jo arcra es testre is nekem mert nem okozott pattanasokat meg irritáciot sem .
amiert csak 4 csillag ,számonra az illata borzasztó ,.:(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 25.

véletlenül akadtam rá ,mert szeretek részemröl uj dolgokat kiprobalni .
hidratál , natur , szinezékmentes .
amiert csak 4 csillag ,számonra az illata borzasztó ,.:(

baba_girl_16

2018. január 16.

A Müllerben az egyik kedves eladó hölgy ajánlotta, hogy próbáljam ki. Megtettem, viszont nem lett a kedvenc tusfürdőm. Elment egynek, meg nagyon szuper, hogy natúrkozmetikum, dehát ez a szenvedés a tubussal, meg az illata sem a legjobb. A narancsos verziója jobban bejött.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 16.

hkrisztina

2018. január 8.

Yves Rocher tusfürdők helyett kerestem pénztárcabarát alternatívát és nagyon bevált. Ami nekem fontos, hogy SLS mentes, így nem szárít. Az illata kellemes, de nem túl erőteljes. Szivaccsal használva jól habzik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 8.

Tekka

2017. április 13.

Egy jó ideje már ilyet használok, nagyon szeretem, kész felüdülés a mű színű és szagú kutyulmányok után. Szuper illata van és még jól hidratál is, utána valahogy puhább a bőröm még testápolás nélkül is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 13.

Catn0va

2016. december 16.

Az illata a vadrózsás kézkrémhez hasonlóan imádnivalóan finom, nagyon jó állagú tusfürdő. A jövőben ezt a fajtát fogom venni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 16.

despoina

2015. március 14.

Kellemes tusfurdo, geles allagu, jol habzik es szeretem a natur illatat. Nagyon jo az ara

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 14.

emagdi

2015. február 7.

Kellemes hatású tusfürdő. Az állaga zselés, kicsit nehezebben habzik, mint a hagyományos tusfürdők, de ez nem jelenti azt, hogy ne tisztítana kifogástalanul. Nem szárítja a bőröm. Az illata kellemes, de nem tolakodó. Az egyetlen hátránya az, amit már mások is említettek, hogy meglehetősen nehézkes kinyerni a tubusból, szóval a csomagolást még fejleszteniük kellene.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. február 7.

mhajni90

2014. március 11.

Nagyon szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 11.

Nagyon szeretem.

Hidratálók: Betaine