All About Shine

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Zsíros
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: verus25, az összetevőket feltöltötte: AngEy, Módosítva: 2013. november 10.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Samponok
Bőrtípus:   Zsíros

sailorluna

2018. augusztus 2.

diákkoromban sokat használtam az ára miatt, teljesen meg voltam vele elégedve, jól tisztított, nem szárított, de az összetevőket látva ma már nem venném meg.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 2.

lollippi

2013. október 4.

A balzsammal ellentétben ez hatalmas csalódás. Véletlenül egyszer ezt vettem le a polcról a balzsam helyett, és nagyon nem szerettem. Elhasználtam kötelességtudatból, de zsírosodott tőle a hajam, ha nem használtam balzsamot, és az állaga sem volt túl szimpi, annyira híg, hogy kifojt az ujjaim közt, a fele pocsékba ment (volna, ha jó).

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 4.

Fubuki

2013. február 13.

Én évek óta ezt használom :D.Olcsó és ugyanolyan,mint a márkás társai....Eddig egy sampon sem segített a zsíros hajamon,de ennek legalább kellemes az illata,napok után is érezni lehet :D.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 13.

verus25

2013. január 30.

Ritkán használok Tesco-s hajápolási termékeket, de úgy adódott, hogy elfogyott a samponom és az AVON-os rendelésem megérkeztéig nem akartam sokat költeni arra a két-három használatra. Mivel nagyon olcsó, 300 ml és kb 300 Forint (!) az ára, gondoltam sokat nem vesztek vele. És itt jön a nagy meglepetés! Nem vártam túl sok jót a terméktől, de nagyon jónak találtam! A hajam puha lett tőle, selymes és a zsírosodásra is használt. A szokásos 2-3 naponkénti mosást is tudtam tartani a könnyen zsírosodó hajammal. Számos drágább, márkás terméknél, amit már használtam, jobbak a tapasztalatok. Természetesen az összetevői (már nem emlékszem pontosan sajnos, a flakon nincs meg) hagynak kivetni valót maguk után, de ennél az árnál ne is várjon mást senki.

Ha egy igazán olcsó megoldásra van szüksége valakinek átmenetileg, de nem akar mellényúlni, nyugodtan próbálja ki! Meglepően jó. Azért is töltöttem fel, mert szerintem senki nem gondolná alapból egy ilyen kategóriájú termékről, hogy valamit is ér. 4 csillagot adok neki, mert tényleg nem számítottam rá, hogy tetszeni fog, az ára pedig nevetségesen olcsó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 30.

Hidratálók: Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol