Tesco

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   Tesco   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2014. február 17.

Lelőhely:   Tesco
Kategória:   Tusfürdők

A Cashmere Soft női tusfürdő gél minden nap tökéletesen tisztítja és ápolja a testet. A tápláló és lágyító mandulatej-kivonattal dúsított krémes gél sima és puha bőrt varázsol.

Kiszerelés: 250 ml

lady_jellyfish

2015. február 23.

Az illata nagyon rossz, nekem nem tetszik, biztos, hogy többször nem veszem meg.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. február 23.

flyheni123

2014. szeptember 2.

Most ezt használom, az illata miatt vettem meg nekem unisex, amit nagyon kedvelek, vannak parfümbe is olyanok amit szinte mind a két nem használhatna. Az állaga, háát : olyan csúszós, szintte utána kell kapni, hogy a tenyeremben maradjod, a víz szinte kitolja a kezembol, nehezen oszlik el, de fürdőpamaccsal, tökéletes. Az ára annyira olcsó, hogy ami rosszat leírtam, az nem is lényeg: 170 ft és 250 ml.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. szeptember 2.

senskin

2014. május 13.

Egyszer vettem ilyet. Olyan púderes, olyan mint általában a sajátmárkás termékek, de illatra kellemes. Nem szárít, aki olcsón akar jót, próbálja ki egyszer.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. május 13.

Hidratálók: Propylene Glycol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.