Tesco

Ár:   400 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Kiszerelés:   64 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Tesco   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2014. február 7.

Kiszerelés:   64 db
Lelőhely:   Tesco
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

A rendkívül puha törlőkendők segítenek megvédeni és megnyugtatni a baba bőrét. Tisztító hatású tejet tartalmaznak aloe vera és kamillavirág kivonattal, így gyengéden, de hatékonyan segítik megelőzni a pelenka okozta kiütéseket. A termék bőrgyógyászatilag tesztelt, és ekcémára hajlamos bőrfelületen is használható.

Kíméletes az újszülöttek bőréhez. Nagyon gyengéd, tisztító tejjel az érzékeny bőrre. Bőrgyógyászatilag tesztelt.

Kiszerelés: 64 db

Afrocska

2019. január 5.

Mindig veszek egyet. Ne nézzetek hülyének, de én ezt az égvilágon mindenre használom. Kocsi belsejét a cipőmet és mindent amit lehet takarítom ezzel vagy meleg időben gyors törlés és máris frissebbnek érzem magam. Sminket is szépen lehozza, és csak úgy törölgetni a kezemet is jó vele. Egyszóval mindenre csodaszer, ha takarításról-portalanításról van szó, ha felfrissülésről vagy sminktörlésről. Egyébként barátnőm ezt vette mindig a babácskának popótörlésre, szóval arra is szuper, és onnan szoktam rá, amikor segítettem neki a peluscserénél. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 5.

oorsy

2018. október 7.

Több mint 3 év után,ez a kedvenc. Egy jön ki egyszerre, nem túl nedves és lezárható.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 7.

Bigris

2018. szeptember 5.

A kedvenc törlőkendőm. Finom puha, elég vastag is. A zöldnek imádom az illatát, annyira finom púúúúderes! Nagyon jól lehozza a sminket. Én a kéztörléstől kezdve a kandallóüveg takarításáig mindenfélére használom, mert a kormot és a zsíros, olajos szennyeződéseket és szépen leszedi. A fedeles kiszerelés tökéletes. Az ára jó. Sokszor akciós. Megy neki az öt csillag.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. szeptember 5.

catarina0422

2017. december 5.

Kellemes az illata, a mérete is megfelelő, jól tisztít. Ajánlom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 5.

Kellemes az illata, a mérete is megfelelő, jól tisztít. Ajánlom!

nicolekitti

2017. november 1.

Szerintem ez a legjobb törlő amivel találkoztam. Kedvező az ára, egyszerre egy jön ki, éppen megfelelően nedves, hatékonyan tisztít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 1.

eperturmix

2017. május 17.

Nagyon nagyon jó,a hipp és ez a kedvencem aközül amiket próbáltam,de ennek még az ára is szuper.A fedele nagyon tetszik,hogy nem olyan béna fajta pattintós mint egyeseknél,felnyitod,lecsukod,kattan egyet kész,és még a körmöd sem tört bele.A lapok nem száradnak ki.Ja,és nem jön 20 egyszerre..Az illata finom babás,nem tocsogósan nedves (utálom ha habzós),nem szakadékony mégis pihi-puhi.Irritációt nem okoz,és igaz mellékes de olyan kis vidám a csomagolása.Mindenképp megéri.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 17.

vicaa28

2017. április 20.

Van ennél jobb törlő is de 1nek egész jó volt.Egy kicsit lehetne nedvesebb.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 20.

Van ennél jobb törlő is de 1nek egész jó volt.Egy kicsit lehetne nedvesebb.

Moncsi1989

2017. április 19.

Nagyon jó, nem habzik.
Szeretem

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 19.

Nagyon jó, nem habzik.
Szeretem

tátombák

2017. március 1.

Szeretem. Csomó nedves törlőkendőt próbáltam már, nálam alapfelszereltség. Ez az egyik legjobb mind közül. Nagyon-nagyon puha, vastag, sminklemosásra is tökéletesen megfelel, de jobb lenne ha picit nedvesebb lenne. A csomag jól záródik, praktikus úgy ahogy van. Akciósan szoktam venni, úgy nagyon megéri.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 1.

mokojka

2017. február 7.

Ez a legeslegjobb arctisztító kendő az én száraz,vízhiányos bőrömre. Nem szárít, a sminket pikk-pakk, maradéktalanul leszedi erős dörzsölés nélkül,kellőképpen nedves, a csomagban nem száradnak ki a kendők.Pont jó a méretük,jó az illatuk,nem irritál sehol,még a szememet se,pedig az nagyon érzékeny. Mindennap használom hosszú évek óta.Az ára nagyon baráti és rengeteg van benne.El sem tudom mondani mennyire szeretem! Most 299 ft. Ajánlom mindenkinek!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. február 7.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3