Tesco

Ár:   399 Ft és 599 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   250 ml és 400 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Tesco   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2017. január 12.

Ár:   399 Ft és 599 Ft
Kiszerelés:   250 ml és 400 ml
Lelőhely:   Tesco
Kategória:   Tusfürdők

Tápláló sheavajas tusfürdő. A krémes, sheavajban és selyemfehérjékben gazdag gél puha habbal vonja be a bőrt. Kiegyensúlyozott pH-érték a bőrnek.

mlexa

2020. december 31.

Nagyon tetszett az illata, azért vettem meg. Viszont a bőrön az illat egyáltalán nem tartós. Valahogy nehezebben habzik, így elég hamar elhasználtam, mert sok kellett belőle. Legalábbis én úgy éreztem. Egynek jó volt, de nem veszem újra. Ettől egy Balea tusfürdő jobban megéri.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 31.

Zsókus

2018. január 7.

Illata jó viszont nagyon folyékony és 2x annyit használok el egy tusoláskor mint egy márkásabb tusfürfőből, nem valami tartós az illata. Nem éri meg az árát szerintem. Igazából nem is voltak nagy elvárásaim ettől a terméktől(2+1 akció volt :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 7.

tátombák

2017. március 11.

Nagyon kis szolid, kissé babapopsitörlőre hajazó illatú, folyós állagú tusfürdő, pamacson kellően habzik. Ajándékba kaptam, magamtól nem vettem volna, mert jobb szeretem az erősebb illatokat, és ennél olcsóbban már szuper drogériás sajátmárkás tusfürdőket is lehet kapni.
Ha valaki vasárnap délután a nagybevásárláskor eszmél rá, hogy kifogyott a tusfürdőből otthon, jó választás lehet. Nekem ez simán csak #eztiskipróbáltam.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 11.

Hidratálók: Hydrolyzed Silk