Tesco

Ár:   400 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   Tesco   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bettina28, Módosítva: 2018. november 6.

Lelőhely:   Tesco
Kategória:   Tusfürdők

Az Active Life 2 az 1-ben tusfürdő és sampon az aktív életmódot folytató férfiak számára készült. Az olyan összetevőinek köszönhetően, mint a B5-provitamin, a mentol és a búzaproteinek, hatékonyan energetizálja és táplálja a testet. Az egyedülálló összetétele hidratálja a testet és táplálja a hajat.

Gyengéd az arcbőrhöz. Mindennapos használatra. Kiegyensúlyozott pH-értékű. Bőrgyógyászatilag tesztelt összetétel.

mlexa

2020. január 19.

Két különböző fajtát is vettünk ebből a Páromnak, és mind a kettő szuper illatú. Az illat elég tartós is a bőrön. Nem szárítanak, viszont nem is hidratálnak. Olcsóak voltak, szóval megérte. Hajmosásra ő nem használja.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 19.

bettina28

2018. október 24.

A párom használja ezt a tusfürdőt, és egy darabig használni is fogja szerintem, mert betáraztunk belőle 4 darabot egy akció keretében. Bár én nem vagyok annak a híve, hogy ismeretlenül betárazzak egy termékből, előbb szeretem kipróbálni hogy milyen is.. Szerintem ő is jobban járt volna, mert bár az illata kellemes, férfias, viszont a hatásában már nem vagyok biztos hogy teljesen jó. Bár nem panaszkodott még rá, viszont ezt használja tusfürdőként és samponként is, és én azt vettem észre hogy sokkal korpásabb a fejbőre amióta ezt a terméket használja. Korábban a Baba menta illatú tusfürdőjét és samponját használta szintén hajra és testre egyaránt, és attól nem volt ilyen jellegű problémája. Az állaga egyébként géles, a korábbi Baba tusfürdőjéhez képest kevésbé habzó, így több is kell belőle. Egyébként az összetevői kifejezetten nem tetszenek, az ára viszont viszonylag kedvező. Bár akkor már inkább a Dm vagy Rossmann saját márkás termékeit választanám illetve ajánlanám az összetevők és az áruk miatt is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 24.

Hidratálók: Hydrolyzed Wheat Gluten
Vitaminok: Panthenol