Tesori d'Oriente

Ár:   3290 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Rossmann, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: siss, Módosítva: 2018. április 12.

Lelőhely:   Rossmann, online

Megjelenés éve: 2017

Fejjegyek: narancs, citrom, bergamott

Szívjegyek: nőszirom, bors, ibolya, ylang-ylang, fűszerek

Alapjegyek: pacsuli, borostyán, peru balzsam, vetiver, cédrus

Ár: 1400 , Eladó: marvina
Állapot: párszor próbált, Helyszín: Budapest, Szeged, fizetés: megbeszélés szerint postával vagy személyes átvétellel

Jasminum

2021. szeptember 30.

Friss, citrusos-fás-fűszeres, mediterrán hangulatú uniszex illat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. szeptember 30.

Friss, citrusos-fás-fűszeres, mediterrán hangulatú uniszex illat.

bleauwsy

2021. május 21.

Jöttem javítani az értékelésén, mert nálam nagyon nagy befutó lett! A kifújót megszagolva azt vártam, hogy borzalmas lesz, essünk túl rajta hogy bármit is fűzzek hozzá...aztán megtörtént a csoda! Nem tudom behatárolni milyen illatot érzek, de ez egyszerűen fantasztikus! Azóta is össze vagyunk nőve. Nem csak a csomagolásától, de az illatától is egyből jobb kedvem lesz! :)
Eleinte erős citrusossággal indít, majd egyensúlyba kerül az ibolyával.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. május 21.

Eleinte erős citrusossággal indít, majd egyensúlyba kerül az ibolyával.

grizus

2021. április 20.

Senkinek a kedvencét nem akarom lehúzni, de ha én a pozitív vélemények alapján döntöttem, legyen itt negatív is. Számomra ez a szag agresszív locsolókölni. Ezekre mondtuk régebben, hogy "ócska pacsuli".

Update: a kezdeti alkoholos löket után valóban megjelenik egy kellemes, narancsos-gyümis illat, amit először is éreztem, de ez max. fél perc alatt elszáll és egy szinte mosóporos szúrósság marad. A palack tetszetős, bár ragasztott, a hangyák utálják ám ilyen áron se vettem még ennyire rosszat, kiszúrásnak érzem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. április 20.

pirospipacsocska

2021. február 20.

Bár elvileg női parfüm,szerintem simán lehetne uniszex is...Friss,citrusos,fás illat.Magamon egyáltalán nem tetszik,túl karakteres.Viszont férfi ismerősöm kipróbálta,rajta tökéletes ,friss ,férfias illattá alakul.És természetesen ez is,mint a Tesori parfüm család többi tagja,nagy hatósugarú,tartós illat.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. február 20.

nevaneva

2020. július 15.

Elvarázsolt a színeivel, és az árával is, nagyon vártam. A flakonban kellemes illatú (az ezeréves Moshus deora emlékeztet, ami fekete flakonos volt valami rózsaszín mintával), de kifújáskor erős citrusos nyitás után sajnos rajtam semmi sem érezhető, úgyhogy megválok tőle.
Talán más bőrén jobban muzsikál, ezért 3 *.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 15.

Talán más bőrén jobban muzsikál, ezért 3 *.

mlnda

2020. március 28.

Eloszor a csomagolas es a szinek vonzottak be, aztan megszagolva aaaaah.
Szeretem ezt az illatot. Szerintem hasonlit a Calvin Klein Downtown parfumehez ( https://kremmania.hu/kremek/calvin-klein-downtown ). Ahogyan ott is leirtam, itt is el tudom mondani, hogy semmi gyumolcsoset nem erzek benne, a boromon inkabb a fas es fuszeres jegyei ervenyesulnek. Valoszinuleg ezert is szeretem annyira.
Ha nehany szoban kellene leirjam, hogy mi jut eszembe errol az illatrol, akkor az a "tiszta viz" lenne. Lehet furan hangzik, mert a tiszta viznek nincs illata, de... kepzelj el egy forro nyari napot, nagyon kifaradtal, kitikkaldtal, szomjas vagy es akkor eled tesznek egy naaagy pohar tiszta, edes vizet. Ennek a viznek most nagyon jo ize van, edes, friss. Na, ha ezt az izt atkonvertalhatnank illatta, akkor kb. ez lenne az.
Nagy plusz a Tesori d'Oriente parfumoknel, hogy iszonyatosan tartosak (foleg ha az arukat is szamitasba veszem).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 28.

Eloszor a csomagolas es a szinek vonzottak be, aztan megszagolva aaaaah.

CzFru

2019. december 22.

A Hammam és a Byzantium után vérszemet kaptam a márkaval kapcsolatban és beszereztem ezt és az Aegyptust is.
Ez valami hihetetlen egyedi, semmihez sem hasonlótható illat. Kesernyés, nagyon nem télre való, így most itthoni napokon barátkozunk és alakulóban van a kapcsolatunk. Még visszatèrek a tapasztalatokkal.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 22.

nyuszo

2019. február 13.

Ayurvedikus recept alapján készült!
Ez talán megmagyarázza azt a harmóniát, ami az illatból árad.
Az első pillantásra talán sok, és nem egészen összeillő jegyek egy olyan elegyet alkotnak, ami rendkívül harmonikus, és konkrétan egyik összetevőjét sem lehet kiérezni belőle, hanem egy semmi másra nem hasonlító, addiktív illatot hoznak létre...
Talán a narancs és a peru-balzsam enyhén érezhető, de ez így túl egyszerű lenne...
Érdemes kipróbálni a krém fürdőjét is ( már maga a flakonja is gyönyörködtet ).
Nálam jelenleg nagy kedvenc!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. február 13.

Ayurvedikus recept alapján készült!
Ez talán megmagyarázza azt a harmóniát, ami az illatból árad.
Érdemes kipróbálni a krém fürdőjét is ( már maga a flakonja is gyönyörködtet ).
Nálam jelenleg nagy kedvenc!

alizee

2018. december 18.

érdekes, szerintem egy nagyon harmonikus illat, bár ez is mint minden bőrkémia kérdése. finom aquás-friss citrusos illat, olyan szép illat mint az üvege viszont az első tresori-m aminek a tartósságával nem vagyok kibékülve, rajtam maximum másfél órát bír amit nagyon sajnálok mert egy kellemes tavaszi/nyári hétköznapi parfüm lenne, max testpermetként lehet rá gondolni...

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 18.

ALettah

2018. június 11.

Ez az eddigi első általam próbált Tesori illat, ami nagyon nem jön be. Pedig úgy szerettem volna szeretni, és ezt a gyönyörű üveget a gyűjteményemben tudni!
Többszöri próba után is csak a régi, otthon készített mosószappan illata jön elő, némi citrommal és mikor kicsit tompult az első illatrobbanás, akkor kevés pacsulival. Nem harmonikus, nem szép rajtam.
Sajnos ez csak két csillag, az is csak a csodaszép design, a tartósság (3-4 óra újrafújás nélkül) és a vicc kategóriájú ár miatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 11.