Tesori d'Oriente

Ár:   2490 Ft   Kategória:   Parfümök

A krémet feltöltötte: illatvarázs*, az összetevőket feltöltötte: ALettah, Módosítva: 2017. március 2.

Kiadás éve: 2016

Illatösszetevők: fahéj, mandula, mimóza, rózsa, heliotrop, méz, labdanum, vanília, pézsma, oud, perubalzsam, kakaó

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Fanika

2020. december 13.

Első orrontásra azt gondoltam: "citromos sütike", pedig a leírások szerint citrusokat nem is tartalmaz. Később édes mandulás heliotróp illat lesz, és ez mindvégig meg is marad a teljes leszáradásig. Vártam a púderes csodát, amiről sokan írtak, de rajtam ezt az arcát nem mutatta meg. Testes, mézédes illat hatalmas szillázzsal és tartóssággal. Szép, szép, mégsem tudom viselni. Túl édes...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. december 13.

necra

2020. december 8.

Mások is említették, hogy egy az egyben Montale Sweet Oriental Dream. Nekem mindkettő van és arra szuper, hogy lefürdök a tusfürdőjével, befújom magam a Montaleval, de a munkahelyre ezt viszem és napközben egyszer frissítem. Vizuálisan is egy remekmű

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. december 8.

bleauwsy

2020. október 25.

Átütő, tömény illat, kifejezetten csak a bátraknak. Egy fújás a ruhámon még másnap is bőségesen illatozott. Nagyon olasz, markáns és kirívó. Egy illatozást megér előtte, mert szerintem nem mindenki kedveli az ilyesmi illatokat, viszont ha Tesori, akkor ezt látatlanban is merem ajánlani az orientális illatok kedvelőinek.

Utólagos tapasztalat:
Kezdem kiérezni az előttem szólók szerinti művaníliát, azt is csak másnap a kabátomon, amit a ruhámról vett át. Szóval mondhatom, hogy eléggé tartós, de amúgy nem egy parfümkompozíció. Egyszerűen csak vanília!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. október 25.

Utólagos tapasztalat:

szaboszilvia28

2020. szeptember 21.

Nagyon tömény, vanilliás illat, nehéz, ezért óvatosan használom. Valami mű illat is van benne, de nem rossz, kell egyfajta hangulat a használatához

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. szeptember 21.

Soraya

2020. június 27.

Olaszországban vásároltam több Tesori D'Oriente illatot, köztük a Byzantiumot is. Kifejezetten szeretem az orientális illatokat. Ennek az illata is nagyon megtetszett. Inkább a hűvösebb hónapokra ajánlanám, nem annyira nyári illat. Rajtam nagyon tartós illat, roppant praktikus a csomagolása. Nekem nagyon tetszik a külseje is. Amikor Isztambulban jártam (régi nevén Bizánc), jó érzés volt a városról elnevezett illatban bóklászni a műemlékek között. Az illat nekem passzolt a keleties milliőhöz. A csomagolása miatt pedig egyszerűen szállíthatò egy redikülben is.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 27.

Eriii

2020. június 22.

Nekem bejött, igaz, most nem tél van, de a hidegebb napokon egyáltalán nem durva. Gondolkodtam, hogy hol éreztem ilyesmit... Hát persze: a women'secret - eau my secret- jére is hasonlít. Ez kevésbé tolakodó és fejfájdító. Na, azt csak tényleg a legnagyobb hidegben használom, mert brutál! Aki szereti az orrbavágó púdert, annak azt is ajánlom. :D Ennyi pénzért ez ajándék, még ha valaki csak lakás illatosítónak használja, akkor is!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 22.

CzFru

2019. december 22.

Az új kedvencem! A hidegebb őszi-téli időre szuper választás. Meleg, kellemes, barátságos illat, ami egész nap körbeölel. Az ára több, mint baráti és nagyon tartós. Mindenki szagolgat ha ezt használom :) Már megvettem a tartalékot.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 22.

kaposztamester

2019. szeptember 10.

A white musk nagy szerelem , ezért ezt is berendeltem. Kicsit csalódás . Maga az illat finom és nem tolakodó . De szerintem a többi termékhez kepést ez nem valami tartós.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 10.

Phoenix19

2019. április 18.

Pár éve rezegtem a Tesorikért, mint akire rájött az ötperc. Nem titkolom, főleg az árától kaptam vérszemet. Olaszországból rendeltem tucatszámra, egy-két használat után mind eladtam. Ez a Byzantium vaníliás, mandulás, heliotrópos, leginkább süteményekbe való vanilin-szerű illat. Kerestem a fahéjat, nem találtam. Sokaknak tetszik a csomagolás, nekem nem. Az árának megfelelő és legalább nem törik el.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. április 18.

magyaredina

2019. április 17.

Áh, hát ez nagyon jó. Több szempontból is.
Az ára...ugyan, nagyszerű.
Fém, ezért nem lehet eltörni, egész jó ez a kis ragasztás rajta.
Az illata remek. Keleties, fűszeres édes, meglepően tartós.
Télre tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 17.

Áh, hát ez nagyon jó. Több szempontból is.
Az ára...ugyan, nagyszerű.
Fém, ezért nem lehet eltörni, egész jó ez a kis ragasztás rajta.
Az illata remek. Keleties, fűszeres édes, meglepően tartós.
Télre tökéletes.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.