Tesori d'Oriente

Ár:   2490 Ft   Kategória:   Parfümök

A krémet feltöltötte: illatvarázs*, az összetevőket feltöltötte: ALettah, Módosítva: 2017. március 2.

Kiadás éve: 2016

Illatösszetevők: fahéj, mandula, mimóza, rózsa, heliotrop, méz, labdanum, vanília, pézsma, oud, perubalzsam, kakaó

Ár: 450/700 , Eladó: redi96
Állapot: 5/10ml fújós, Helyszín: Debrecen/Postazom is, fizetés: Szemelyes atvetel vagy posta
Tesori d'Oriente Byzantium ÜVEGÉBEN
Ár: 1600- , Eladó: RekaKrem
Állapot: CSAK kipróbált!, Helyszín: Pécs, fizetés: --
kaposztamester

2019. szeptember 10.

A white musk nagy szerelem , ezért ezt is berendeltem. Kicsit csalódás . Maga az illat finom és nem tolakodó . De szerintem a többi termékhez kepést ez nem valami tartós.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 10.

Phoenix19

2019. április 18.

Pár éve rezegtem a Tesorikért, mint akire rájött az ötperc. Nem titkolom, főleg az árától kaptam vérszemet. Olaszországból rendeltem tucatszámra, egy-két használat után mind eladtam. Ez a Byzantium vaníliás, mandulás, heliotrópos, leginkább süteményekbe való vanilin-szerű illat. Kerestem a fahéjat, nem találtam. Sokaknak tetszik a csomagolás, nekem nem. Az árának megfelelő és legalább nem törik el.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. április 18.

magyaredina

2019. április 17.

Áh, hát ez nagyon jó. Több szempontból is.
Az ára...ugyan, nagyszerű.
Fém, ezért nem lehet eltörni, egész jó ez a kis ragasztás rajta.
Az illata remek. Keleties, fűszeres édes, meglepően tartós.
Télre tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 17.

Áh, hát ez nagyon jó. Több szempontból is.
Az ára...ugyan, nagyszerű.
Fém, ezért nem lehet eltörni, egész jó ez a kis ragasztás rajta.
Az illata remek. Keleties, fűszeres édes, meglepően tartós.
Télre tökéletes.

Fancsaaa

2019. március 10.

Nekem egy megfoghatatlan illat. Érzem benne a fahéjat, és egy kis füstösséget is, olyan mint egy nagyon finom füstölő (amiket én imádok) de egyáltalán nem túlzó.Nőies illat.

Illetve ha már füstölő illat, ha valaki tud nem túl drága füstös/füstölős illatot nagyon szívesen fogadom az ötleteket.(Hiába most ezekre kaptam rá 🤷)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 10.

nyuszo

2018. december 15.

Gyönyörűséges az üvege!!!
Ami pedig benne van, az egy erősen púderes-pézsmás, bújós, tisztaság illat.
Nagyon nőies...
Finom aurát von a viselője köré, igazi komfort illat...
Mindez potom 2.500.- Ft-ért!!!
Megvettem a habfürdőjét is (500 ml), csodás flakon, isteni illat, a fürdőszoba dísze....
No parabens!
No colorants!
No mineral oils!
No silicones!
Szóval hibátlan....
Ami nagyon elgondolkodtató (és az utóbbi időben elég sűrűn előfordul!) hogy egy 2000-3000.- Ft-os termék / illat sokkal nagyobb örömet okoz, mint márkásabb társai, a niche-borzadályokról nem is beszélve!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. december 15.

Gyönyörűséges az üvege!!!
Ami pedig benne van, az egy erősen púderes-pézsmás, bújós, tisztaság illat.
Nagyon nőies...
Finom aurát von a viselője köré, igazi komfort illat...
Mindez potom 2.500.- Ft-ért!!!
No parabens!
No colorants!
No mineral oils!
No silicones!
Szóval hibátlan....

Nina1205

2018. december 15.

Elképesztően erős benne a púderes rész, de van valami meleg, édes alaphangulata. Otthonos, vigasztaló illat. Négy csillag, de csak azért mert nem ezt képzeltem, bár ez nyilván az én hibám. A kakaóval és a vaníliával valami szexibbre számítottam.
update: Hosszas vívódás után anyáé lesz ajándékba. Neki és rajta tökéletesen fog állni. Tényleg olyan anyás illat, a szó legjobb értelmében. Így fel is emelem öt csillagra, mert a valódi gazdáján bőven meg fog érni annyit.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 15.

Albertina

2018. december 6.

Kellemes, karácsonyi hangulatú parfüm. Ha a fahéj nem lenne ennyire erőteljes, akkor tökéletes lenne. Azért így is egy különleges, szép illat. Az otthon illata. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. december 6.

sinmo88

2018. november 23.

Hideg időben az egyik kedvencem. Rajtam nagyon tartós.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 23.

Hideg időben az egyik kedvencem. Rajtam nagyon tartós.

alizee

2018. november 23.

először is, mindegyik tesori parfüm nagyon különleges a maga nemében, de talan ez a legkülönlegesebb azok közül amelyikkel találkoztam/használtam. a flakonja is a legszebb ezekkel a pici mozaik-szerű csillogó mintával. az illat maga érdekes, kifújáskor szinte elviselhetetlenül erős és szétesik, nincs meg az összhang a különböző illatjegyek között. mintha random magamra fújogattam volna 3-4 parfümöt. rózsa, méz, mandula, papadúder és egy nagy adag fehér pézsma. értetlenül álltam a jelenség előtt...
10-20 perc elteltével amikor már kezd szépen lecsillapodni a kezdeti sokk úgy kerülnek a helyükre a dolgok és egy nagyon finom, meleg, édes púderes illat lesz, amit ősszel/télen jólesik a sálra fújni majd belebújni. valaki írta, hogy ezzel nem lehet csábítani, hát tényleg nem! ellenben egy nyugodt otthonos illat, talán ezért írták sokan, hogy olyan ünnepi készülődős/karácsonyos.
ruhán rendkívül tartós, de pár óra elteltével már csak a pézsmát lehet érezni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 23.

ruhán rendkívül tartós, de pár óra elteltével már csak a pézsmát lehet érezni.

Dormir

2018. október 26.

A Tesori nagyon jó illatokat készít,de volt amiben már csalódtam, mert hasonmásként vettem, és nem hozta a várt eredményt.
De ez!!!!
Valóban a legjobb illatuk. A Montale-oknak nagy rajongója vagyok, van több eredetim,de nagyon örülök hogy a Sweet Oriental Dreamet nem vettem meg, mert ez totál ugyanaz! Tartóssága is.
Aki azt nem ismeri az egy babaolajos/púderes illatot képzeljen el, de felfokozva, felturbózva mézzel, karácsonyi füstölővel. Nagyon bújós, nagyon vigasztaló, nagyon tömény. Téli, őszi szezonra való, ünnepek előtt finom csemege.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. október 26.

De ez!!!!

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.