Tesori d'Oriente

Ár:   1499 Ft   Kategória:   Fürdőtermékek
Lelőhely:   Rossmann, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: vador, az összetevőket feltöltötte: sanona, Módosítva: 2017. október 31.

Lelőhely:   Rossmann, online
Kategória:   Fürdőtermékek

Exkluzív citrus illatok és arab jázmin keveréke. A béke és a nyugalom légkörét teremti meg, nyugtató fürdő egy marokkói hammamban.

ALettah

2020. október 22.

A Tesori márkának rajongója vagyok, sok terméküket próbáltam, az illatok közül pedig a legnagyobb kedvencem a Hammam. Nagyon örültem, mikot ráakadtam a habfürdőjére is. Ugyanaz a csodás, meleg, körülölelő balzsamos illat, mint a parfümje, emellett selymes habot és némi ápoló hatást is kapunk. Az üveg csodálatosan szép, exkluzív darab, megbocsájtom azt is, hogy kicsit nehéz használni, elvégre pumpás adagolóval oda lenne az elegancia :) Keveset kell belőle tenni. Az egész fürdőszoba illat-árban úszik utána.
Ősszel egy kész csoda, hangulatjavítónak receptre lehetne felírni. Habos fürdő Hammammal, egy jó könyvvel és egy pohár vörösborral!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 22.

starflo

2020. augusztus 22.

Megadom az 5 csillagot, mert semmi kifogásolható nincs benne, de a termékcsaládból nem ez a kedvenc illatom. Ez viszont ízlés kérdése, mint habfürdő tökéletesen teljesít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. augusztus 22.

HannaLove

2020. augusztus 4.

Finom, intenzív illatú, jó habzással. Néha tusfürdőként is használom. A csomagolása is nagyon tetszik.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. augusztus 4.

Lewanda

2020. július 8.

Estéim egyik fénypontja a forró fürdő ezzel az igazi kincs habfürdővel. Szerelem termék! Annyira kellemes illata van, belengi az egész lakást, a bőrömön is sokáig érezni. Nagyon kellemes, lágy, citrusos illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 8.

TimyeK

2020. június 14.

Itthoni ,,wellnessparty" kötelező eleme, isteni forró, citrusos keleti illatú, kevés is beteríti az egész fürdőszobát a mennyei illattal. Fürdés után nem húzódik a bőröm, ha ezt használom sokkal puhábbá varázsolja azt. Az üvege nagyon szép, igazi luxus érzetet kelt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 14.

maxblack

2020. április 24.

Kedvenc habfürdőm. A palackot megtartottam miután kiürült, kimostam és tusfürdőt tettem bele, bár nem praktikus mindig lecsavarni a tetejét, de nagyon szép flakon, sajnáltam kidobni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 24.

bebimosomedve

2020. április 10.

Isteni illata van, nagyon jol habzik szoval nem kell sokat hasznalni belole. Az illata viszonylag jol megmarad de mar hozzaszokott az orrom a parfumje miatt (ami szinten isteni ha tetszik ez az illatvilag ajanlom!!!). Egyaltalan nem szarit, puha lesz a borom tole.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 10.

nellik

2020. április 6.

Ajándékba kaptam, meglepődtem a hatalmas habtól, amit csinált.
Az illata isteni, luxusérzetet kelt, nekem a teljes relaxáció. Kevés kell belőle, így sokáig elég.
Notinon láttam, hogy lehet rendelni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 6.

Ajándékba kaptam, meglepődtem a hatalmas habtól, amit csinált.
Notinon láttam, hogy lehet rendelni.

Fancsaaa

2019. március 10.

Nagyon kevés is nagy habot csinál. Nagyon finom illat. Mi imádjuk. :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 10.

Nagyon kevés is nagy habot csinál. Nagyon finom illat. Mi imádjuk. :-)

Dorcsi95

2019. január 25.

Habfürdőként használtuk, nagyon jó illata van és a bőrön is sokáig megmarad. Puhább tapintású lett a bőröm és nyugtató hatása volt egy hosszú nap után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 25.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil