Tesori d'Oriente

Ár:   2000 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   Rossmann, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: KittiASzuperpocok, az összetevőket feltöltötte: ALettah, Módosítva: 2019. február 15.

Ár:   2000 Ft
Lelőhely:   Rossmann, online
Kategória:   Tusfürdők

Tusolókrém a Tesori D'oriente Hammam illatával.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Fancsaaa

2019. március 10.

Tusfürdőtől nem várok ápolást, arra vannak a testápoló krémek/olajak/vajak stb...
Finom, gazdag keleties illat, gondolkozom a parfümjén is. Imádjuk :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 10.

Finom, gazdag keleties illat, gondolkozom a parfümjén is. Imádjuk :-)

ALettah

2018. november 5.

A parfümje az egyik örök kedvencem, nem csoda, hogy a tusfürdő is a kedvenceim közt van. Egy ideje igyekszem szappant használni tusfürdő helyett, mert környezettudatosabb, de erre néha elcsábulok. gazdag, illatos habot képez, és csodaszép a csomagolása is.
A Tesori cuccok tényleg kincsek!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 5.

A Tesori cuccok tényleg kincsek!

unicornlady

2018. április 22.

Véletlenül botlottunk egymásba,egyszerűen csodálatos a tusfürdő tubusa(flakonja?!) :D...szóval nem tudom ki tervezte,de fenomenális. Persze kellett azonnal. :$ Az illata,és a fürdés vele egy az egyben olyan élmény,amit vársz tőle,ha ránézel. Nagyon finom,luxus,krém...tényleg egy török fürdőben érzed magad tőle,nem szárít,de nem is hidratál,viszont egy csomó káros anyagtól mentes,amiért jár a külön plusz pont.
Borzasztóan megörültem mikor megtaláltam az edp verziót belőle,de az nekem sajnos kicsit mamisra száradt le a csuklómon. De ez csodálatos! Én 750Ft-ért vettem,szóval nekem nagyon megérte! :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 22.

KittiASzuperpocok

2016. október 7.

Nagyon finom,szeretem. Az illata egy az egyben megegyezik a parfum illataval.
Gyonyoru a kulseje.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 7.

Nagyon finom,szeretem. Az illata egy az egyben megegyezik a parfum illataval.
Gyonyoru a kulseje.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.