Tesori d'Oriente

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   Rossmann, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Krisiun, Módosítva: 2012. március 17.

Lelőhely:   Rossmann, online
Kategória:   Tusfürdők

A Hindi nyelven „holdfény”-nek nevezett jázminvirág különösen értékes illóolajokat tartalmaz. Meleg, édes és virágos illatát titokzatosság és csábítás jellemzi. Finom és kellemes krémtusfürdő, amely puhává és bársonyossá teszi a bőrt.

x

2017. szeptember 12.

A parfüm változatát sehol se találom, de a nagy kiszerelésű tusfürdő végre elérhető volt Emagon, egyből meg is rendeltem, bizony mennyei, Angyali illat, ugyanaz az édes-pacsulis csoda, amit idén végre parfümben is volt alkalmam megszeretni. A csomagolása is lenyűgöző.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 12.

2014. január 17.

Elsősorban az illata miatt vettem meg, miután hozzájutottam a parfümhöz. Pont az tetszik benne, hogy nem egészen olyan, mint az Angel, nekem az túl tömény, túl sok, ennek az illata "Angel light" egy kis füstösséggel (legalábbis az én bőrömön). A tusfürdő is hozza ugyanezt az illatot, és tusolás után még 3-4 órán keresztül simán érződik. Maga a tusfürdő krémes, jól habzik, én nem vettem észre, hogy szárítana. Nem mindennap használom, csak alkalmanként, egyrészt drágállanám mindennapos használatra, másrészt megvan a kedvenc mindennapos tusfürdőm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 17.

RedDemon

2013. október 24.

Szerelem első szaglásra. Mindig is vonzódtam a keleties illatokhoz, és ez tökéletes! Leginkább habfürdőként használom, imádom, ahogy körülölel az illata, teljesen ellazulok tőle. És még fürdés után is körbeleng, nagyon jó. Igazából csodát nem művel a bőrömmel, de nem is szárít, az illata pedig mindenért kárpótol. Csak az a baj, hogy ajándékba kaptam, és nem tudom hol lehet venni, mert még sehol sem láttam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 24.

miraclum

2012. június 7.

Pár éve véletlen betévedtem az egyik nagyobb fenyőfás közértbe, akarom mondani hipermarketbe, és ez a tusfürdő a számomra ismeretlen csomagolásával hívta fel magára a figyelmet a többi szokványos termék közül. Amikor megszagoltam, akkor nagyon megörültem enek a véletlennek, mert az egyik kedvenc parfümöm illatára hasonlít, a híres és hírhedt Angelre. Persze hangsúlyozom, hogy csak hasonlít, az igazinak természetesen semmi sem érhet a nyomába. Jó érzés ahogy ez az illat körbeveszi a testet és sokáig illatozik a bőrről. Én nem a mindennapokra ajánlanám, legalábbis nem a gyors tusolásokhoz, hanem egy hosszú, kényeztető forró fürdőhöz a hideg estéken, nemcsak a fürdő, de az illatélmény is felmelegít. Az összetevői miatt egyébként nem nagyon kenném magamra, de alkalmanként még belefér.
Az ára azt hiszem ezer fölött volt száz-kétszáz ft-tal akkor. Ha jól láttam a cora-ban kapható, de sajna nem nagyon esik az utamba.
És hogy milyen úgy egyébként a tusfürdő... hát krémes, jól habzik, stb... de nem is ez a lényeg ennél a tusfürdőnél most szerintem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. június 7.

Hidratálók: Jasminum Officinale (Jasmine) Extract, Glycerin

Színezék. Narancssárga.