Tesori d'Oriente

Ár:   3090Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: miraclum, Módosítva: 2016. december 19.

Ár:   3090Ft
Lelőhely:   Rossmann

Hosszantartó harmonikus illatú parfüm, melytől a bőr – a pézsmaillatnak köszönhetően – csábító, mámorító illatú lesz. A legfinomabb és legértékesebb, válogatott kivonatokat tartalmazza.

Tesori D'oriente White Musk parfüm és habfürdő
Ár: 2500 ft+ foxpost , Eladó: riatai
Állapot: 100 ml parfüm + 500 ml habfürdő, Helyszín: Kaposvár, fizetés: Személyes átvétel, foxpost
Tesori D'oriente White Musk+sok más finomság:)
Ár: megegyezés szerint/csere is lehetséges:) , Eladó: marcsiii1100
Állapot: frissen fújva, fújósként vagy üvegesen:), Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel Budapesten, vagy foxpost/mpl automata, postázás előreutalás esetén:)

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Dudoka77

2021. november 5.

Nagyon kedvelem a púderes, pézsmás illatokat, így ez a parfüm is a kedvenceim közé tartozik. Kifújáskor kissé szúrós, karcos, tömény, de rövid időn belül édeskés, lágy púderré szelídül. Bonyolultnak és extravagánsnak nem mondanám, inkább az idősebb korosztály illata, afféle kellemes, tisztaságot és frissességet sugárzó, puha komfortillat. Rajtam - sok más parfümmel ellentétben - nagyon tartós, igaz, nem spórolok vele, szóval a reggel felfújt illatfelhő estig elkísér. Létezik kifinomultabb változata is a pézsmás illatvilágnak, ebben az árkategóriában viszont kellemes meglepetés ez a termék, csakúgy mint a hozzá tartozó tusfürdő. Nem mondom, hogy nem tudom megunni, de hiányozni kezd, ha huzamosabb ideig rá se nézek, így biztosan újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. november 5.

Vaslady

2021. november 4.

Minden remdelésnél egy olcsó illatot is pakolok a virtuális kosárba. Olyat, amit nem ismerek, szóval vakon. Volt már kellemes meglepetés, volt csalódás 😞, de a mostani rendelés után, ezt a szokásomat abba hagyom. Már a karácsonyi tételt rendeltem, magamnak és férjemnek is, és ezt az illatot vettem bónuszban. Mikor átvettem a csomagot, kicsomagolás után, ő volt az első amit azonnal teszteltem. Már vagy másfél órája itt illatozik a bőrömön, most már jöhet a vélemény. Kifújás után elkerekedett a szemem, de gondoltam adjunk már időt neki, hátha... Valami friss, zuhany alól kilépö, frissen mosott ruha illatra számítottam, valami olyanra, amit biztonsági játékosnak használhatók, a hétköznapokon, ami nem zavaró senkinek, de mégis megjegyzik milyen finom illat. Ez helyett mit kaptam? Egy cseh parfümáruházból rendeltem, és persze a vevők véleményét is elolvastam. Ott egy hölgy a régi kék színű tégelyes Nivea krémhez hasonlította. Már akkor kellett volna gyanakodnom. Itt a csoportban annyi szép véleményt olvastam róla, hogy nem tudtam ellen állni és az ára szuper baráti 4 euro, így hát megrendeltem. Na és milyen is az illat. Semmi extra, nagyon régi Nivea krém illat. Se több se kevesebb. Az a tömény krém szag, amit csak fiatal lány koromban egyszer kentem az arcomra, és soha többet. Zsíros, nehéz krém... Szag. Csalódásom hatalmas, na nem az ára miatt, csak teljesen másra számítottam. Soha nem fogom használni, ha tudom eladom, vagy kuka. Ez az 1 fújás bőven elég volt. Tartósnak tartós mit ne mondjak. Senkit nem akarok megbántani, meg bekategorizálni, de a nagyon idős generáció illata, és nekik illik is 👍. Rajtuk tisztaság illat. Részemről egy nagy Nem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. november 4.

rétipipitér

2021. augusztus 18.

A fehér pézsma rajongója vagyok, sok hasonló illatom van és folyamatosan keresem az újakat. Az illat nem rossz, de rajtam kb 5 percig tart. Szerencse, hogy nem volt drága.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. augusztus 18.

Bridge29

2021. május 25.

Rossmannba vettem féláron. Nagyon tartós. De inkább idősebb korosztálynak ajánlom. Tiszta pézsmás illat . Nekem nagyon hasonlít a montale white musk-hoz. Ebben az árban aki szereti annak ajándék és nem is mű.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 25.

pirospipacsocska

2020. december 6.

Sikerült az utolsó darabot megvennem a Rossmann-ban akciósan,1500 Ft-ért.De egyébként a Notino-n is lehet rendelni.Szóval kifújáskor elég erős,intenzív illata van,de pár perc múlva ez szelídül.Kellemes,lágy,virágos-púderes(szappanos tisztaság)illata van,mely elég tartós is,ruhára fújva akár több napig is érezhető.Nekem nagyon hasonlít az illata a Dove original,és Bionsen fújós dezodorokra.Tényleg a patyolat tisztaság,frissesség,ápoltság jut róla az eszembe.Nagyon tetszik,hogy kézre álló,kis fém flakonja van,simán táskába lehet dobni.És 100 ml ennyi pénzért szinte ajándék.Szóval azt hiszem,megtaláltam az illatomat.Mindenkinek csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. december 6.

Lupiluuu

2020. szeptember 20.

Nagy kedvenc! Ami először az eszembe jut erről az illatról,az a tisztaság,luxus és egy igazi ápolt nő illata. Ropogós, frissenvasalt tisztaság illat! Az egyik fő darabja a parfüm kollekciómnak, mindig van belőle és lesz is. Ha úgy ébredek fel,hogy ma semmi édes,semmi fűszeres nem jöhet szóba,akkor ő az aki feldobja a napom. Bármikor eltudom viselni,nem erzek undort vagy kiábrándultságot, minden alkalommal ugyanúgy el tud varazsolni a gyönyörű kecses eleganciájával.
Magamon nem érzem,de ha 2 nap mulva előveszem a farmer dzsekim, akkor megcsap ez az illatfelhő, mintha frissen aznap fujtam volna. Tartóssága kiválló, és orr barát ,mivel nem fulladunk bele saját illatunkba,de attól határozottan jelen van. Az ára....hihetetlen,de mindössze 5eurot fizettem érte ,így egyszerre kettőt is vettem. Sajnos nem sok helyen lehet beszerezni ezeket a csoda termékeket,ezért erdemes online rendelni.... ami igazán boldoggá tett,hogy az illatorgiát lehet fokozni ,mivel minden parfümnek van egy ugyanolyan illatú parfümös tusolója.
Szerintem érdemes sorba kipróbálni mindet,mert egytől egyig fantasztikus termékek es penztarca barát.
A párom is oda van erte,bár ő az édes illatokat jobban szereti rajtam,de ennek ő sem tud ellenálni,hisz mi lehet annál meggyőzőbb, ha a férfi akit szeretsz magához húz es a füledbe súgja "mennyei az illatod"

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 20.

anita763

2020. augusztus 6.

Finom-finom, de sajnos nem tudom hordani. :( Tartóssága és hatósugara nagy, viszont nekem eléggé tömény illat. A hammamot jobban szeretem, mert tapasztaltam ha befújom magamat nyári estéken vele, nagy ívben elkerülnek a szúnyogok. :D 3*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. augusztus 6.

Fanika

2020. július 29.

Ez a parfüm egy csoda! Édes pézsmás púder, ami egyszerre légies és finom, ugyanakkor csábító és ördögi. A neve telitalálat, ha vakon próbálom, akkor is a fehér szín ugrik be az illat hatására. Fehér, fehér, végtelen fehér, amelyen át beláthatsz egy napfényes mennyországba! Mennyei gyönyörűség potomáron!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. július 29.

Melinda8

2020. július 2.

Semmi szúrósság, durvaság, helyette lágy tisztaság, mely gyengéden körbeölel. A tartóssága hihetetlen, az ára pedig nagyon baráti. Aki szereti a tartós, friss illatot, annak érdemes próbát tenni vele.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 2.

Eriii

2020. június 22.

Nálam ő a befutó a Tesori-k közül, régóta kerestem ilyen "otthoni illatot". Semmi bonyolult, vagy nehéz, csak kedveskedni akar és puhán körbeölelni. Olyan tavaszi vasárnap reggeles, amikor csak felkapsz egy sportos melegítőt, felkötöd a hajad és leülsz kávézni a kanapéra, magadra húzol egy plüss takarót, közben halk zene szól. Még nincs meleg, friss a levegő, de az ablakon besüt a nap, már csicseregnek a madarak. Friss vagy és kipihent, minden nyugodt. Ritka alkalom a rohanó világban, tudom...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 22.

Antioxidánsok: BHT