Tesori d'Oriente

Ár:   3090Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: miraclum, Módosítva: 2016. december 19.

Ár:   3090Ft
Lelőhely:   Rossmann

Hosszantartó harmonikus illatú parfüm, melytől a bőr – a pézsmaillatnak köszönhetően – csábító, mámorító illatú lesz. A legfinomabb és legértékesebb, válogatott kivonatokat tartalmazza.

Ár: 4.000.-Ft posta vagy foxpost , Eladó: Agnesanna
Állapot: 1 próbafújás hiánnyal, Helyszín: Tótkomlós, fizetés: Banki utalás után postán maradó levélként küldöm.
Ár: 500 Ft+posta , Eladó: Blackxentric
Állapot: 10 ml fújós, Helyszín: Zalaegerszeg, fizetés: Személyes átvétel Zalaegerszegen, egyéb esetben előre utalás után ajánlott postán maradóként juttatom el
Oila

2019. május 28.

Én is azért vettem meg, mert puha, ölelő tisztaságillatra vágytam. Annyiban megkaptam, hogy erősen szappanszagú, de ahogy valaki írta előttem, ez inkább a bevásárlóközpontok vag yvárótermek fertőtlenítős-agyonillatosított szappanjaira emlékeztet, semmi kifinomultság, nemesség és - bocsánat - jó ízlés nincs benne valahogy. Túl direkt, túl erős, de ez még nem is lenne baj. Mivel tényleg keresem a finomságot, puhaságot, ölelést egy pézsmaillatban, ezért a többszörösét kifizetném érte, bónusz lett volna, ha olcsón jutok egy minőségi pézsmaillathoz, és nem. Azt kapom, amit ennyi pénzért várni lehet. Bár a pézsma manapság szerencsére soha nem állati eredetű, hanem szintetikus, ezt is lehet minőségi és nem minőségi módon csinálni. Nekem ebben a parfümben a pézsma is és mindne egyéb összetevő is bántóan hamis, mű, és annyira olcsó hatást keltő, hogy az már kellemetlen. Tehát legyne egyszerű, ne legyen túlbonyolítva, nem kellenek a niche csavarok, de ez nem bőrre való, hanem autóillatosítónak vagy a WC-be esetleg - persze csak szerintem. Azt ugyanakkor egyáltalán nem zárom ki, hogy más bőrén szebbé, finomabbá, nemesebbé válik és csak én nem passzolok hozzá. Senkit nem akartam megsérteni, de én ezt érzem ebben az illatban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 28.

elvanui

2019. május 22.

Én szerettem. Akkor vettem, amikor az egészségem eléggé vacakolt, vigasz-illatnak. Annak bevált, bújós-simogató tisztaságillat, nem szúrt. Csak miután hálistennek helyrejöttem, nem tudtam úgy magamra fújni, hogy pillanatokon belül egy, a betegségből rémlő, általános nyomorúságos hangulat (vö."szarul vagy és valszeg még sokáig szarul is leszel") el ne uralkodjon rajtam. Az meg kinek kell, örültem, hogy vége. Emiatt elváltak útjaink. Pedig egy kedves kis púderes frissenmosott illat, és az árához képest döbbenetesen tartós is, mondjuk az összes Tesori az. Púderkedvelőknek érdemes elvinni egy próbakörre.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 22.

paranoidcat

2019. március 23.

Nagyon szeretem, néha jó egy ilyen tisztaságillatot magamra fújni a nagyvadak helyett. Ha ez van rajtam, férfikollégák jönnek szaglászni, hogy milyen öblítőt használok, nekik is kell. Női kollégám nincs, de a család hölgytagjai szerint nagyon kellemes illat. Szerintem uniszex, férfiakon is szépen működhet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 23.

nyuszo

2018. december 17.

Tömény pézsma!
Persze mi mást várhatna az ember egy White Musk nevű parfümtől??
Az az érzésem van vele kapcsolatban, mintha a '80, '90-es években mindenkinek ilyen illata lett volna....
Ez volt az első gondolatom, mikor magamra fújtam!
Olyan 'Impulzos' fílingje van, csak egy kicsit konszolidáltabb....
Nekem ez az illat egy időutazás....kellemes érzéseket kelt, de nem tudnám minden nap viselni.
Azon túl, kicsit sok benne a pézsma (amit a neve alapján nem igazán kifogásolhatnék!), de én mégis szeretem, ha fűszeresebb, gourmandabb egy illat, ezért nekem inkább a Byzantium a nagy favoritom.
Ami érdekes még, hogy a krémhabfürdőjében ez a pézsma sokkal lágyabb, krémesebb, érdemes vele próbálkozni, akinek ez egy kicsit sok lenne...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. december 17.

Tömény pézsma!
Persze mi mást várhatna az ember egy White Musk nevű parfümtől??
Ez volt az első gondolatom, mikor magamra fújtam!
Olyan 'Impulzos' fílingje van, csak egy kicsit konszolidáltabb....

Nina1205

2018. december 7.

Imádom a tesorikat, de ez...jaj, nagyon nem...Kifejezetten néniszaga van. Ápolt, kellemes idős hölgyekre emlékeztet, de nekik meg alapból van ilyen illatuk, minek hozzá a parfüm. A többi tesorihoz hasonlóan röhej az ára, de ez se segít rajta, semmi pénzért nem fújnám magamra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 7.

lichtnori

2018. szeptember 29.

A Rossmannban ezt az egy Tresori illatot tudtam megillatolni, mert ennek volt csak tesztere. Bár ne tettem volna! :-( Minden rajongótól bocsánat, de rajtam minden túlzás nélkül, teljességgel szúnyog riasztó szagú. :-( Az "Off" nevű szúnyog riasztónak van teljesen ugyan ez az illata. Én sem mosópor, sem tisztaság illatot nem véltem felfedezni benne. Számomra zavaró, bántó az illata, bőrre fújva elviselhetetlen. Pozitívuma, hogy 1799 Ft-ért vesztegetik, illetve felfújva nagyon tartós. Bánatomra többszöri csukló mosással tudtam csak eltüntetni a nyomait. A két csillagot a tartósságának és a jó árának adom, nálam pont a lényeg, maga az illat nagy negatívum. Semmiképp nem ajánlom próba nélkül a megvásárlását!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 29.

BitterSweet

2018. szeptember 11.

Update: lepontozom, mar nem birom magamon.

Ez kéremszépen egy csoda :-) Nyári komfortillatot keresgéltem, mert ebben a 43fokban nehezen tűrök meg magamon bármit is, ilyenkor a legfinomabb parfümjeim se hoznak lázba. Egy MostLéptemKiAZuhanyzóból illatot kerestem, és jelentem: megtaláltam. Finom, tiszta, jóleső szappan illat, körülleng, nem tolakszik, nem bánt. Az ára meg nevetségesen olcsó! Bátran ajánlom megvételre, szerintem kötelező darab

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 11.

Update: lepontozom, mar nem birom magamon.

Bigris

2018. augusztus 17.

Meg vagyok őrülve érte!
Egy-két héttel ezelőtt 1.100 valahány forintra volt akciózva a Rossmannban. Akkor fújtam belőle blatterre a Zaitsev Marussiával egyetemben, ami 1470 Ft volt akciózva. Egyik illat sem tetszett. A Tesori konkrétan citromos rovarirtóra emlékeztetett kifújáskor. A kolléganőm azt mondta rá, hogy MÁV váróterem illat. :-)
Egy-két napra rá megszagoltam a papírt, és egy nagyon finom krémillatot éreztem. Másnap megvettem a Rossmannban. Na nem 1100-ért, hanem 1700-ért, mert mókásabb volt megvárni, hogy véget érjen az akció. Azóta sem akarok mást fújni, pedig itt vannak a jobbnál jobb illataim. A tartóssága változó. Az első nap csak könyökhajlatba fújtam, ott bírta vagy 6 órát és teljesen lineáris maradt az illat. Azóta többször fújtam csuklóra, nyakra, ott 3 maximum 4 óra, de valami nagyon finom krémillattá alakul rajtam. Biztosan újravevős lesz.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. augusztus 17.

Meg vagyok őrülve érte!

Odil

2018. április 25.

Ud2. Eddig hármat végeztünk ki a vőlegényemmel, és egyértelmű volt, hogy jön a negyedik is, pedig mindkettőnk parfümkészlete nagy, és nem éppen gyenge. Bizarr, hogy megunhatatlanná tesz valamit a tisztasága.
Ud. A nyaram kedvence, olyan tiszta és bonyodalommentes, boldoggá tesz, amikor megérzem.

Tömény pézsma, nemesen, egyszerűen, tömötten és piszok minőségien. Semmi változás, semmi plusz izgalom, de az alap, ha valakinek eltalált, éppen elég zseniális ahhoz, hogy egy szavam ne legyen. Csodálatosan tartós, csodálatosan olcsó, minden parfümszeretőt köteleznék egy próbára.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 25.

scintilla

2018. március 21.

Ez tényleg mami illatú, nekem egysíkú és sima mosópor illat marad belőle. Az üvege ennek a legszebb.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 21.

Antioxidánsok: BHT