Tesori d'Oriente

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   Rossmann, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: miraclum, Módosítva: 2012. június 17.

Lelőhely:   Rossmann, online
Kategória:   Tusfürdők

Hosszantartó, harmonikus illatú tusolókrém, melytől a bőr – a pézsmaillatnak köszönhetően – csábító, mámorító illatú lesz. Rendkívüli illatú illóolajakat tartalmaz, melyek revitalizálják, felfrissítik és tonizálják a testet, elősegítve az általános jó közérzetet.

Kata2019

Korcsoport: >54
2019. november 30.

Megunhatatlan illat. Több éve egy nyaralás alatt találtam rá és nem enged szabadulni. Több fajtáját kipróbáltam már, de mindig ez marad a N1. Örülök hogy végre itthon is kapható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2019. november 30.

Aquariusgirl

2016. november 21.

Nyáron belebolondultam ebbe az illatba és mindent megvásároltam belőle, testápolót, parfümöt, tusfürdőt és a habfürdőt is :-) És mindjárt mindenből 2 db-ot :-)) Imádom ezt az illatot. Ez a tusi azért engem szárít egy kicsit uh inkább habfürdőként használom el,de tényleg mámorító illatban telik a tisztálkodás. A szárítás miatt csak 4 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. november 21.

Terka25

2016. augusztus 1.

A parfümjéről jókat olvastam és nem tudtam elképzelni magát az illatot, ezért tusfürdőt rendeltem, ha nem olyan jó, akkor is elfogy alapon. Amikor megszagoltam már rájöttem miről írtak a véleményezők , nagyon egyszerű krémes, púderes illatú. A fürdőszobát teljesen betöltötte az illata, de a bőrömön fürdés után csak nagyon halványan érezni . Ettől függetlenül megszerettem.

Update
Erre az illatra rá lehet kattanni, kell a parfümje is! Annyira egyszerű és kellemes illat, hogy mindenképp beszerzem!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 1.

Update