Tetesept

Ár:   1399 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Grebeka, az összetevőket feltöltötte: rammy717, Módosítva: 2017. május 22.

Lelőhely:   drogériák
Kategória:   Tusfürdők

"Ébredj a vérnarancs és a menta frissességével, mely felvidítja a tested és a lelked, a frissítő zuhany élménye pedig lendületben tart egész nap! A dús, krémes hab és a tápláló összetevők simogatóan és kíméletesen tisztítják bőrödet, rendszeres használata segít megőrizni a bőr természetes nedvességtartalmát és bársonyosan puhává varázsolja azt."

Ásványi olajtól, parabénektől, szilikontól és lúgoktól mentes, pH-semleges

SchmitterBettina

2018. december 16.

Imádom. Frissít reggelente a tusolásnál, energizál az illata, jól habzik és megmarad egy darabig a bőrőmön. Többször újra vettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 16.

Hoagirl

2018. október 24.

Már nem is emlékszem melyik szépségdobozban jutottam hozzá, de nagyon örülök neki hogy benne volt, mert magamtól (főleg az ára miatt) sosem vettem volna meg, szerintem ezek a dobozok pont erre jók, hogy az ember ki tud próbálni olyan termékeket is, amikbe esetleg nem invesztálna bele. Az illata engem teljesen lenyűgözött és ráadásul egészen tartósan megmaradt a bőrön is, hatalmas és krémes, tömör habja lett, pedig nagyon kevés is elég belőle. Tusfürdőkből hajlamos vagyok lögybölgetni, nem sajnálom az adagot, de ennél ez teljesen indokolatlan lett volna, mert tényleg minimális mennyiségből hatalmas habok lettek. És itt visszacsatolnék az elején mondottakra: az ára miatt magamtól nem vettem volna meg. Nos de. Mégiscsak megvenném, mert ár-érték arányban igenis nagyon jó termék, egy Baleásból simán elhasználtam volna már 3 flakonnal, és hát azért annak közel sem ilyen a minősége. Élmény vele fürdeni, és ha ellhasználom a többi tusfürdőmet, vissza fogok térni a márkához, remélem a többi illat is hozza ezt a minőséget.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 24.

bibi24

2018. június 26.

Akciós áron jutottam hozzá, teljes áron nem biztos, hogy újravenném. Az én bőrömet kicsit szárította, nem voltam megelégedve vele annyira. Az illata tetszik, nem annyira édes, sem intenzív, inkább kellemes.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 26.

anita

2018. április 7.

Szuper kis tusfürdő! Az állaga nagyon kellemes, meglepően jól habzó gél. Aki unja a tipikus édes-gyümölcsös illatú vagy túl krémes dolgokat, üdítő változatosság lesz, teljes áron sem csalódás kipróbálni!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 7.

KovacsEszti

2018. március 17.

Isteni az illata! Hosszan tart és jó a száraz bőrnek is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 17.

Isteni az illata! Hosszan tart és jó a száraz bőrnek is.

Zsókus

2018. március 11.

Nagyon szeretem ezt a tusfürdőt! Nagyon jó illata van, kellemes krémes habja van és tartós, nem szárítja a bőröm. Biztos fogok még venni ilyet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 11.

Maja1380

2018. március 6.

Nekem ő A tusfürdő imádom :). Krémes dús habja van frissítő narancs menta illattal.Hidratált, jó illatú, puha lesz tőle a bőröm.Eddig még nem találkoztam jobb tusfürdővel ha lehetne 10 csillagot kapna.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 6.

florcsiii

2017. augusztus 22.

Azért ezt a terméket választottam, mert a gyümölcsös tusfürdők általában nagyon szárítják a bőrömet és úgy voltam, hogy ez hátha beválik. És bevált :) Egyáltalán nem szárít, sőt! Nekem nagyon tetszik illata és nagyon jól teszi a dolgát, már a 3. tubust használom el.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 22.

LPE

2017. június 27.

DM boxból jutottam hozzá. Az ízlésésemhez kicsit extrém az illata, de szerencsére nem volt tartós. Valahogy úgy éreztem, hogy nagyon gyorsan fogyott. Számomra kevéssé habzik, mint szeretem, talán ezért is fogyasztottam belőle többet, mint kellett volna. Összességében nem rossz termék, de olcsóbban is vannak ennél jobbak. Újra venni nem fogom, hiszen annyi kipróbálnivaló tusfürdő van még a világon. 🌸

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 27.

korono

2017. június 27.

Szintén dm box részeként jutott hozzám. Először túlságosan mentásnak éreztem az illatát de pár használat után roppantul megkedveltem. Nem csak a bőröm a zuhany is hosszan illatozik tőle. Biztosan találok alkalmat, hogy megajándékozzam magam vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 27.

Antioxidánsok: Tocopherol
Vitaminok: Panthenol, Tocopherol

A CosIng besorolása szerint a kozmetikumokban illatanyagként használt.