Tetesept

Ár:   550 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: sofie_sz, Módosítva: 2013. december 26.

Lelőhely:   drogériák
Kategória:   Tusfürdők

Oldja a feszültséget, ellazítja a fáradt izmokat. Rozmaringolajjal és kámforral. Bőrsemleges pH. Bőrgyógyászatilag tesztelt. 3 év alatti gyermekek számára nem alkalmazható! Szembe és hígitatlan állapotban a nyálkahártyára ne kerüljön!

Anikovacs

2018. augusztus 7.

Kellemes érzés edzés után használni, lehűti a bőrt, ellazítja az idegeket, már az illatával is! Jól felhabzik, nem folyik le az emberről, tisztít és frissít!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 7.

cattitude

2016. október 29.

akkor használom ezt a tusfürdőt, amikor fájnak az izmaim, sajna nem olyan hatásos, mint a fürdősó, de nem tudok mindenn kádfürdőzni. az állaga elég gusztustalan zselés és kb semennyire se habzik, nem tudom, mennyire tisztít, mert "rendes" tusfürdővel is megfürdök. én nagyon szeretem a kámfor meg a tigristapasz illatát, szóval ezzel nincs problémám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 29.

candus

2016. július 10.

Akkor használom, ha be van állva a nyakam, vagy sok állás után fájnak a lábaim -nem tudom, mennyit használ, de jól esik a tudat, hogy így is próbálom lazítani a testrészeimet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 10.

csaktom

2016. április 4.

hihetetlenül undorító, mesterséges neonpiros színe van, egyszerűen már fáj magamra kennem. az unalmasan kámforos illata sem egy nagy szám. kuka

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. április 4.

mihrek

2014. november 16.

Én nagyon szeretem, mindig van itthon egy flakonnal :) És jó sokáig elég, kb. egy év alatt fogy el, de persze nem minden nap ezzel tusolok, csak amikor túl sokat ültem, és beáll a nyakam, izomgörcsök vannak a vállam, hátam, nyakam környékén. Én nagyon szeretem, az illatát is, valóban nem azonnal múlik el, és nem önmagában segít, de arra jó, hogy tusfürdőként is lazítsuk az izmokat picit, jó meleg, szinte forró vízzel, és utána egy borókás masszázzsal ágyba bújni isteni :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 16.

Winger

2014. szeptember 24.

Valahogy nem akar működni ez a tusfürdő. Konkrétan sem izomfáradtságon, sem izomlázon, sem izomhúzódáson nem segít, de még egy kicsit sem. Pedig egy teljes hétig ezzel tusoltam, be is masszíroztam az érintett területeket, kicsit hatni hagytam, és semmi. A feszültségem meg inkább nőtt ettől.. :) Az illata/szaga meg nagyon erős, kámforos, már-már émelyítő. Nekem is vietnámi balzsamok és társai ugrottak be elsőre. Soha többé.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. szeptember 24.

vador

2014. május 5.

Hát ez most inkább érdekes, mint jó, azt hiszem, ilyen lehet lóbalzsammal tusolni, legalábbis illatra. Oldódó feszültség, orrdugulás és izmok nem jelentkeztek, de aki pont erre az szagra gerjed, annak ez egy remek, picit túláras, egyebekben átlagos tusfürdő lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 5.

Linda0222

2013. december 30.

Megfàzàsnàl hatékony és segít az eldugult orrnak is bár sztem fürdősòval kombinàlva jobb! :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 30.

Emolliensek: C12-13 Alkyl Lactate
Emulgeálószerek: Sodium Laureth Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Cocamide MEA
Tisztítószerek: Sodium Laureth Sulfate, Ammonium Lauryl Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Cocamide MEA
Illatanyagok: Limonene, Linalool
Színezékek: CI 16255
Tartósítószerek: Phenoxyethanol, Benzoic Acid, Dehydroacetic Acid

A rozmaring leveléből készült olaj. Lásd rozmaring.

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.