Tetesept

Ár:   499 Ft   Kategória:   Fürdőtermékek
Lelőhely:   drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2015. április 30.

Lelőhely:   drogériák
Kategória:   Fürdőtermékek

Krémesen tejes, ápoló fürdő hosszantartó kényeztető habbal, gyengéd mandulaillattal, mandulaolajjal és fürdősóval.

strauszkinga

2019. február 2.

Puha lett tőle a bőröm. A tasakban nagyon tetszett az illata, ebből semmit sem éreztem, miután a fürdővízbe került. Ennyi pénzért sokkal jobbakat lehet kapni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 2.

Kingucii

2016. május 17.

Isteni finom illata van, semmilyen bőrirritációt nem okozott, ami nálam nagy szó, mivel érzékeny bőröm van.
Puha lett tőle a bőröm, habot is csinált. 245 Ft volt a Müllerben, szerintem nagyon megéri. Több Tetesept fürdősót is ki fogok próbálni.:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 17.

Berniii

2016. március 25.

Isteni illata van, minimális habot biztosan képezett, viszont fürdősókhoz szeretek pluszba habfürdőt önteni, hogy igazán élvezhessem a fürdést. Nagyon kellemes volt a fürdés ezzel a termékkel, nem szárít (igaz napi szinten hidratálom magam, így számomra ezek nem feltünő dolgok). 5*

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 25.

manitia

2016. március 24.

Ez szuper volt! Isteni illata van, nem viszkettem utána, ami nagy szó, mert én mindentől viszketek. Szerintem teljesen normális volt a víz színe. Kár, hogy nincs ilyen nagy kiszerelés belőle. Azok sokkal jobban megérik. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 24.

viewxy

2015. november 28.

Jó illata van, ezért vettem meg, de a vízbe rakva annyira nem érezhető. Egész sok habja van. Furcsa színű lesz tőle a víz, mintha piszkos lenne, ez nem tetszett benne. Nem vettem észre hogy sokkal puhább lett volna a bőröm. Nem ér meg ennyi pénzt nekem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 28.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Hydrolyzed Soy Protein

Szintetikus mosóaktív anyag. Kevés információ található róla a neten, még wikipedia cikk sincs róla. Kémiai szerkezete alapján hasonló, de enyhébb mosóhatással rendelkezik az SLES-nél, valószínűleg ugyanez igaz irritáló hatására is.

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.

Bőr- és hajkondícionáló, vízmegkötő anyag.

Színezék. Lilás piros.