Tetesept

Ár:   429 Ft   Kategória:   Fürdőtermékek
Lelőhely:   drogériák   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet és az összetevőket feltöltötte: amyesther, Módosítva: 2013. március 12.

Lelőhely:   drogériák
Kategória:   Fürdőtermékek
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Ellazító hatású.

Emiii

2019. november 22.

A tasakban narancssárga volt, a vízben.... el lehet képzelni. Próbáltam magam meggyőzni, hogy nem egy pisivel teli kádban ülök. Levendulát nyomokban sem éreztem, a citromfű ellenben ezerrel pofán csapott. Kicsit csúszós maradt utána a kád, összességében nem volt olyan borzalmas élmény (ha a látványt figyelmen kívül hagyom). Maradjunk annyiban, hogy a lazítást én másképp képzelem el. Kegyelemből kap 4 csillagot, mert ritka, hogy egy fürdősó lubickolás végéig megtartsa az illatát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 22.

wildrose

2019. április 7.

Eszméletlenül jó, citromfüves, enyhén levendulás illatú fürdősó, a vizet sárgára színezi. Valóban relaxál, jól puhítja a bőrt és nem szárít.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. április 7.

CocoBellemare

2018. november 8.

Iszonyat citrom légfrissítő illata van, túl erős volt számomra. Sajnos a víz színétől sem lazultam el, inkább jobban idegesített ez a "B vitaminos pisi" sárga szín. A bőröm finom puha lett, de ezt nem fogom újra venni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 8.

matekitti

2018. szeptember 10.

Nagyon jó illata van és kellemesen ellazít. Már többször újra vásároltam :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 10.

Nagyon jó illata van és kellemesen ellazít. Már többször újra vásároltam :)

szfrances19

2017. november 26.

Még csak egyszer próbáltam, de nagyon tetszett. A citromfű nagyon jól kiérződik, a levendula már kevésbé, de így is nagyon kellemes, jól ellazít. A vizet sárgára színezi, ami kicsit fura volt elsőre. Szívesen vennék belőle nagy kiszerelésűt, mert árban kedvezőbb. Újravevős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 26.

zonga

2017. október 13.

Én szeretem, ha fáradt, húzós napom volt, vagy fáj a fejem, akkor sokat segít. Tényleg ellazít. Kellemes illat. Lehetne nagyobb kiszerelésben is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. október 13.

cattitude

2017. június 28.

nem lett a kedvencem, egy az egyben olyan a szaga, mint az ablaktisztítóknak. sokkal levendulásabbra számítottam. a hatása átlagos, ennél jobb lazító fürdősókat is próbáltam. nem hiszem, hogy újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 28.

baba_girl_16

2017. április 16.

Tényleg nagyon jó lazító hatása van, jó az illata is, habár a citrom sokkal jobban kiérződik, mint a levendula. Engem kicsit zavar, hogy citromsárga lesz a víz tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 16.

HRenata

2016. június 12.

Kellemes, lehet vele lazítani, jók az összetevői, nem drága. Sajnos a citromfűért kevésbbé rajongok, és ebben teljesen elnyomja a levendulát, így én inkább mást keresek.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 12.

orafka

2015. június 14.

az egyik kedvenc illatom a levendula, jól érezhető rajta! . szeretem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 14.

az egyik kedvenc illatom a levendula, jól érezhető rajta! . szeretem!

Antioxidánsok: Tocopherol

Emulgeálószer, felületaktív anyag.