Tetesept

Ár:   1600 Ft   Kategória:   Fürdőtermékek
Lelőhely:   drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: audreyx, Módosítva: 2017. február 3.

Lelőhely:   drogériák
Kategória:   Fürdőtermékek

"Add át magad a szenvedélyes érzelmeknek és engedj az érzékek csábításának! Éld meg az értékes pillanatokat, ami csak a Tiéd, és hagyd, hogy az álmaid vezessenek! A simogató, ápoló hab és a csábító gyümölcsös illat ápolja és feltölti a testet és a lelket, és teljessé teszi a fürdés élményét."

szeliger

2019. január 20.

Szinte kivétel nélkül az összes by Tetesept szuper darab, nincs ez máshogy itt sem. Az illata friss, lédús gyümölcsös, a víz szép pirosas színű lesz tőle és a hab is kap egy kis rózsaszínes beütést. Az egyedüli, amivel elmarad a márka többi habfürdőjétől az a többiekhez képest kevésbé tartós hab. Ennél a habfürdőnél valahogy 20 perc múlva a hab már szétpattogzik, alig marad egy-két kisebb pamacs a víz felszínén. Ettől függetlenül egy flakon már elfogyott belőle, újra is vettem, a DM-ben most kiárusítják.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. január 20.

visiblydifferent

2019. január 15.

Szépen habzik, kicsit pirosra színezte a vizet. Kellemes, gyümölcsös illata van, kevés is elég belőle, viszont az én bőröm is húzódott használat után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 15.

Tvylvis

2018. augusztus 7.

Én tasakos kiszerelésben vettem meg. Az illata számomra egy az egyben áfonyás pezsgőtabletta, némi művi gránátalmával. A vízben kissé csökken az intenzitása, és számomra sokkal kellemesebb, frissebb lesz. Kiadós és tartós habja van. Nem irritálja a bőrt, de jól esik utána a testápoló. Nem annyira az én világom, elhasználtam, ennyi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 7.

strauszkinga

2017. december 3.

Odavagyok az illatáért! Frissítő, pezsdítő, jó kedvre derítő, csodálatos! Kuponnal vettem, így olcsóbban jutottam hozzá, de lehet, hogy az illata miatt megéri majd ár-érték arányban. Egy hat napos munkahét után egy kád fürdővel és vele relaxáltam, csodás hatása volt!! Feltöltődtem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 3.

anita

2017. szeptember 2.

Nem vagyok nagy kádfürdőző, lehet emiatt volt csalódás, amikor a gyermekkorból megmaradt emlékeimben élő óriási habot vártam és helyette lett valami alig kis izé. Aminél egy nivea tusfürdő is nagyobb habot csinál egy fürdőpamaccsal. Az illata csodás, nagyon kellemes érzést hagy a bőrön fürdés után, valóban relaxáló, de sajnos nem ilyet vártam, ha habfürdőről beszélünk. Ehhez képest pedig piszok drága. Fürdősót kéne csinálniuk ilyen illattal.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 2.

ducitrening

2017. március 22.

Isteni az illata, epres gyerekfogkremre emlekeztet. Megfeleloen habzik, vicces, hogy a vizet is megszinezi. Sajnos hasznalat utan kicsit huzodik a bor, de nyaron eleg lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. március 22.

audreyx

2017. február 21.

Eszméletlen jó illata van! Ajándékba kaptam, az első napokban bármikor, ha bementem a fürdőszobába, MUSZÁJ volt újra és újra megszaglásznom :D Még most sem bírok betelni vele!
Egyébként szépen habzik, kevés is elég belőle, és enyhén pirosra színezi a vizet. Nekem nagy kedvenc lett :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 21.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Ascorbic Acid
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, PEG-8
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Ascorbic Acid

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology

Patent blau V vagy acid blue 3 néven is ismert sötét kék színű por.