Tetesept

Ár:   1390 Ft   Kategória:   Fürdőtermékek
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2017. március 1.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Fürdőtermékek

Rózsaszín orchidea, ylang-ylang. Gyengéd gondoskodás. Természetes aroma olajok.

zeany

2019. január 27.

Imádom! Nekem puha lesz tőle a bőröm és az illata is sokáig érződik. A habosságára nem figyeltem, mert én nem vagyok nagy hab-párti, de nagyon jó az állaga, valahogy az egész olyan, hogy mindig újra és újra használni szeretném.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. január 27.

szabs

2018. június 3.

Az illata tény hogy kellenes azonban szerintem nincs tartós habja, bőrömet is picit szárítja.
Nekem nem az igazai.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 3.

Nekem nem az igazai.

Tvylvis

2018. május 5.

Én tasakos kiszerelésben vettem meg. Nagyon parfümös, picit ódivatú illat, egyértelmű ylang-ylang dominanciával. Biztosan létezik ez az illat parfümben is. A vízben kissé csökken az intenzitása, és számomra sokkal kellemesebb, frissebb lesz. Kiadós és tartós habja van. Nem irritálja a bőrt, de jól esik utána a testápoló. Nem kizárt, hogy újból megveszem a tasakos verziót, üveggel azért sok lenne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 5.

juditkaa70

2017. február 19.

A T BY TETESEPT márka közül ő volt az egyetlen aminek csodás az illata az orromnak. . Lilás,krémes lágy az állaga,,hosszantartó az illata a bőrön. Örülök,hogy rátaláltam. Szívből ajánlom minden hölgynek!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. február 19.

Hidratálók: Phalaenopsis Amabilis Extract, Glycerin, Propylene Glycol

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Patent blau V vagy acid blue 3 néven is ismert sötét kék színű por.