Best of Beauty 2019

Teva

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: svivko, Módosítva: 2016. december 29.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Higiénés kézfertőtlenítésre alkalmazható.

Gy92

2016. szeptember 23.

Gyógyszertárban dolgozó ismerősöm adta. Nem volt nagy elvárásom mikor használtam, viszont azt hittem, hogy ki fogja szárítani a kezeimet. Szerencsére kellemesen csalódtam :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 23.

alexa2591

2015. november 28.

Teljesen meg vagyok vele elégedve. Kézfertőtlenítésre használom és tökéletes pontosan ugyan olyan illata van mint amilyen a kórházi fertőtlenítő.Már elég régóta meg van de még mindig ugyanúgy teszi a dolgát

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. november 28.

krémh

2013. augusztus 7.

Kézfertőtlenítésre használom. Gyorsan megszárad, kellemes tisztaságérzetet ad, száradás után kellemes, diszkrét utóillata marad.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. augusztus 7.

Heli

2012. június 30.

Én is úgy kaptam az egyik kórházban dolgozó ismerősömtől. A bőrrel érintkezve olyan híg lesz, mint a víz. A tubusban zselé állagú. Ecsetek fertőtlenítésére nem használom, engem az nyugtat meg, ha kimosom őket. A kezemre viszont használom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 30.

Clinique

2012. június 27.

Szerettem nagyon! Én is ajándékba kaptam! 5 csillag!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 27.

Szerettem nagyon! Én is ajándékba kaptam! 5 csillag!

svivko

2012. május 2.

Ajándékba adták vitaminhoz, gyógyszertárban. Kellemes az illata, száradás után parfümös. Nagyon sokáig elég 50 ml. A tubusra azt írták, hogy használatkor elegendő kb 3 ml is....
Kézfertőtlenítésre, és sminkecset fertőtlenítésére is (ecset tisztítás nedves törlőkendővel - youtube) is használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 2.

Alkoholok: Alcohol
Emulgeálószerek: PEG-40 Hydrogenated Castor Oil
Tisztítószerek: Benzalkonium Chloride, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil
Illatanyagok: Isopropyl Alcohol, Parfum / Fragrance, Butylphenyl Methylpropional, Citronellol, Limonene
Színezékek: CI 42090
Tartósítószerek: Benzalkonium Chloride

Felületaktív anyag és tartósítószer.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Ph szabályozó és maszkoló (nem kívánt íz és illat semlegesítése) segédanyag.