the Balm

Ár:   4000 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: rea3, Módosítva: 2019. június 21.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Sminkek szájra

Hihetetlenül pigmentáltak, gazdag összetevőket tartalmazó rúzs.

Ár: 2900 , Eladó: Blenheim
Állapot: Kb 3x probalt, Helyszín: Budapest, fizetés: Bp szemelyesen vagy posta/fox
Ár: 1500 ft , Eladó: apple
Állapot: Egyszer próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel, vagy előreutalás után posta/Foxpost
Pajzs

2019. január 28.

Mia Moore árnyalatot választottam. Örök klasszikus, piros darab. Szépen, egyenletesen fed, könnyedén siklik a számon, nem kell erősen rányomni az ajkakra vagy sokszor végigmenni rajtuk. Kellemes, krémes állagú rúzs, kényelmes viselni. A menta benne kicsit bizserget és hűt, nekem nem okozott irritációt, bár az illata elég erős, egy kis vaníliával megspékelve. Ivást bírja, evést nem igazán. Kopás után is hagy maga után egy kis színt. Tartóssága megfelelő. Pirosítóként természetes benyomást ad. A tokja futurisztikusan retró.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 28.

Igh12

2017. október 5.

Enyém lesz az első negatív vélemény.
A napokban láttam a müllerben ezt a termékcsaládot. Mai billsbepaid árnyalat pont olyan amilyet szerettem volna, megörültem neki.
Felkeve szépen terül, igazából nincs vele semmi baj.. egy ideig. Fél óra után kb, cafatokban harapdálom a bőrt a számról. 3. napja próbálkozom vele, mostanra kezd sebes lenni a szám, úgy kimarta. Nem tudom hogy szárít e, vagy a mentholos dologra reagálok rosszul. Napi 4 liter vizet iszom, így nem mondható, hogy dehidratált lennék. Soha, még a legolcsóbb, legvacakabb rúzsra sem reagáltam így.

A többieknek úgy látom nincs ilyen tapasztalata, lehet 1000ből egy ember reagál így. Mindenesetre, én azt mondom, kérjétek meg az eladót hogy tegye fel nektek a rúzst, ha egy óra múlva is minden oké, akkor vegyétek meg. Bár ez más termékeknél is hasznos lehet... mindenesetre ez után azt mondom, jobb körültekintőnek lenni, mint utólag meglepődni.

Egyébként, a szín nagyon tuti, tartóssága közepes... bárcsak jó lenne nekem is.
(Egyébként, pont ugyanez az árnyalat a Shiseido szájfény BE102, ami tartósabb ennél és nem irritál.. Maradok annál.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 5.

Enyém lesz az első negatív vélemény.

Egyébként, a szín nagyon tuti, tartóssága közepes... bárcsak jó lenne nekem is.

Tamimami

2017. augusztus 7.

Nagyon jó minőségű, kissé mentolos, hidratált érzetetet hagy az ajkamon. Csodaszép színű és igen tartós. Én nagyon szeretem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. augusztus 7.

Lillie

2017. július 18.

Hónapok óta terveztem elzarándokolni a müllerbe, hogy megnézzem a the balm termékeket élőben. Nem meglepő de leesett tőlük az állam... bár megvehetném mindet :) de elsőre beértem egy rúzsal. A foxxy pout árnyalatra ruháztam be és csodás! Hatalmas kedvenc :) annyira különleges fénye van. Imádom!!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 18.

csill87

2016. április 28.

Ó istenem ez a rúzs! Egyszerűen odáig vagyok érte! Ez a Balm márka amúgy tényleg olyan, mint kocsiban a Lexus, ha egyszer kipróbálod többet nem kell más! :D
Kezdjük ott, hogy már pár éve elvoltam azzal a néhány Mac rúzsommal, nem éreztem késztetést a mini készletem gyarapítására, jó minőségű, hozzám illő színekben használtam őket és nem is vágytam másra. Aztán úgy egy éve, nem tudom mi jött rám, de mikor drogáriába mentem, mindig becsúszott egy-egy rúzs is. Egyszerűen nem tudtam nekik ellenállni, de hát mindig kell valami dili nekem is. A tapasztalatom összességében az, hogy ki lehet fogni nagyon jó drogériás rúzsokat is, de valahol mindig kompromisszumot kell kötni. Igaz, hogy olcsó és szép a színe, de vagy szárít, vagy foltosan kopik, vagy csúszkál, vagy nem tart semeddig.
Na de ez! Ez az első matt rúzs, amit kipróbáltam, még nem volt ilyenem sohasem, mert féltem tőle, hogy szétszárítanák a számat. Ehhez képest ez az érzés, amit ez ad, valami elképesztő. Felkenem vékony rétegben a piros(!) színt, ami tökéletesen ott marad, ahová kentem, nem kell nézegetnem a tükörben, hogy vajon hol tart. Félelmeim ellenére nem szárítja a számat, ami mostanában ugyan nincs túl jó állapotban, de nem ront rajta ez a kence (persze nem is hidratál, de azt nem is vártam). Viszonylag egyenletesen kopik és ami számomra a legjobb benne, hogy egyszerűen nem érzem azt, hogy rajtam van. Olyan, mintha nem lenne a számon semmi! Elképesztően kényelmes, szinte el sem hittem. Ehhez képest az ára meg semmi. Csak idő kérdése és be fogok szerezni egy nude árnyalatot is, mert azt biztosan jobban kihasználom majd hétköznap.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 28.

Tirion

2016. február 11.

Mai Billsbepaid árnyalatot használom. Még.... :D Mert tuti lesz másik is. Gyönyörű nude színe van és tartós. Elsőre furcsa volt, mert a benne lévő borsmenta olaj igencsak hűsít, de viszonylag hamar elmúlik. Most már kifejezetten tetszik benne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 11.

nora.hajdu91

2016. február 2.

Annyira örülök hogy rászántam magam és megvettem.
A formula tökéletes,matt de nem nagyon matt, sokáig tart, a színen pedig nem győzök csodálkozni - a Mai billsbepaid árnyalatot választottam elsőre- ennyire tökéletes nude rúzst ritkán látni. Nehéz eldönteni hogy rózsaszínes, taupe vagy barnás, mert mindhárom van benne, kicsit talán hidegebb tónusú,sötétebb, nincs korrektorhatás, a Kylie Jenner look-hoz tökéletes,de egy hozzám hasonló meleg tónusú és sápadt embernek is jól fog állni. Picit "csikiz",mikor felkenem, pedig elvileg nem ajakdúsító. De csodálatosan kisimultak tőle a kis barázdák. Tökéletesen megéri a befektetést.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 2.

Annyira örülök hogy rászántam magam és megvettem.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate
Hidratálók: Phospholipids
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).

Színezék. Piros.