the Balm

Ár:   5220 Ft   Kategória:   Sminkek
Kiszerelés:   7,08 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kissbarbara1990, Módosítva: 2014. január 14.

Kiszerelés:   7,08 g
Lelőhely:   Müller
Kategória:   Sminkek

Hot Mama egy igazán remek termék azok számára akik szeretik a multifunkcionalitást!  Pirosító és szemhéjpúder egyben.

Kiszerelés: 7,08 g

sera6

2020. január 10.

Nem volt előtte pirosítóm még, de könnyű a használata, nem tudtam még túlzásba vinni, nagyon szép természetes pozsgást ad az arcnak, enyhe (egyáltalán nem zavaró) pici csillámok is találhatóak benne. A kiszerelést nézve nagyon sokáig elég lesz.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 10.

Zsozsi21

2019. október 27.

Az ára húzósnak tűnhet, pont ezért sokat gondolkodtam, mire beszereztem. Pink pandáról rendeltem akciósan, viszont egy hónap használat után már biztos vagyok benne, hogy teljes áron is megveszem, ha majd elfogy (vagy megromlik, mert nem mostanában fog kiürülni... ha tartós a minősége, igencsak megéri az árát).
Féltem, hogy nekem világos lesz a szín, de tökéletes lett, pedig más barátnőim is használják, sötétebb és világosabb bőrűek is, és rajtuk is szépen mutat. A leghúzósabb napjaimon is tisztességgel tart, én alapozóval használtam eddig, ilyenkor az uszodai párás levegő sem árt neki (tanárnőként kétszer is kísérek csoportokat, úszás után hajszárítás is edzi az arcomat). Tartalmaz apró csillámokat, de olyan finomak a szemcsék, melyek az arcomon gyönyörűen hatnak, semmi mesterkéltség, nagyon természetes, egészséges arcszínt eredményez ;)

Update (2019.10.27.): Gyakran használom szemsminkhez is, szintén tartós, és könnyen eldolgozható, valamint építhető a szín. Nagy szerelmem azóta is, tuti újravevős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 27.

Legadema

2019. október 18.

Mit is mondhatnék el erről a gyönyörűséges kis csodáról.
Van pár pirositóm, de valahogy soha nem éreztem hogy használjam is őket, néha néha feldobtam valamelyiket, hogy valami kis arcpirt mutassak, de ennyi.
Mióta meg van a Hot Mama azóta alig várom, hogy használjam.
Valami elképesztő. Annyira tetszik!!
Enyhén csillámos és olyan üde lesz az arcom tőle, nem beszélve arról, hogy szemhéjpúderként is kiváló.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 18.

Mit is mondhatnék el erről a gyönyörűséges kis csodáról.
Mióta meg van a Hot Mama azóta alig várom, hogy használjam.
Valami elképesztő. Annyira tetszik!!

Snowflower

2019. május 3.

Imádom! Csodaszép! Lassan egy éve van meg és alig látszik rajta a használat. Kicsit húzós az ára, de simán megéri, annyira szép. Szemhéjra is szoktam használni, egészen kinyitja a tekintetet.
Csodás fényt ad az arcnak, szóval ajánlom! :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 3.

Csodás fényt ad az arcnak, szóval ajánlom! :)

pont

2019. március 27.

nem nagyon szoktam 5-6 ezres pirosítókat hirtelen felindulásból megvenni, de most ez történt. egyszerűen megláttam, leteszteltem és beleszerettem. nem bántam meg, nagyon szépen fel lehet vinni és tartós is. a színe/finise pedig csodálatos, mióta megvan, szinte minden nap ezt használom. világos bőröm van és ahhoz is szuperül passzol, de szerintem igazán nyáron fog ütni, ha kicsit lebarnulok hozzá. olyan tipikus 'egészséges ragyogás' pirosító, a csillámoktól nem kell félni, én is utálom őket, de ez nem csillámos, inkább csak fényes. kicsit drága, de szeretem használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 27.

Banszky

2018. december 22.

Amikor először kipróbáltam picit csalódott voltam mert nem annyira pigementált (gondoltam én) mint hittem vagy mint leírták itt elöttem;illetve apró csillámok is vannak benne amit én nem preferálok egy pirosítóban. Ennek ellenére sok-sok használat után szerelmes lettem belé. Bahama Mama bronzosító társával együtt használva egy nagyon természetes hatást lehet vele elérni,szinte lehetetlen elrontani és bohóc-effektust csinálni magunkból. A csillámok még mindig nem a kedvenceim de megkedveltem ezt az élethosszig tartó mennyiségű pirosítót. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 22.

mlexa

2018. december 12.

Gyönyörű szín! Ez is rengeteg ideig használható, pici is elég belőle. Szuper csomagolás, egyszerű használat. Szemhéjon és sima pirosítóként is remekül mutat. Ajánlom mindenkinek! 😉

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 12.

Kence123

2018. október 28.

Hát én a fényes, csillámos pirosítók szerelmese vagyok úgyhogy nagyon örülök hogy megvettem:) Szép pigmentált, tartós. Higlightert nem szoktam használni mellé.A csomagolása, mint az összes többi the balm terméknek nagyon egyedi és gyönyörű:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 28.

VelvetTeddy91

2018. október 17.

Nagyon szép, könnyű felvinni, szinte lehetetlen elrontani, tartós. Aki szereti a csillámos pirosítókat, azoknak kötelező. Megéri az árát. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 17.

GHettie

2018. szeptember 9.

Elképesztő darab, nem adnám semmiért! Sokáig elég, tökéletes árnyalatú, aranyfátyolos szín, nem is gondolkodom másban, mióta van. nekem konkrétan ő az egyetlen készüléskor, minden más pirosítóm eltettem, pedig van pár. A táskámban is ő jön velem. Azt hiszem, ezzel mindent elmondtam. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 9.

Emolliensek: Isoeicosane, Caprylic/Capric Triglyceride, Synthetic Wax, Dimethicone
Szilikonok: Dimethicone
Színezékek: Titanium Dioxide / CI 77891, Carmine / CI 75470, CI 77491