the Balm

Ár:   6690 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   6,5 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Pinkpanda.hu-n 6690 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: zsoficza, az összetevőket feltöltötte: Powderpuff Girl, Módosítva: 2015. január 15.

Kiszerelés:   6,5 g

Ár: 6690 Ft , Eladó: Pinkpanda.hu
Fizetés: utánvétel, átutalás, Szállítás:futárszolgálat
Pajzs

2019. július 1.

Lace nevű, hideg, élénk rózsaszín árnyalatban szereztem be. Azonnali frisseséget pirosít az arcomra, kényelmes viselni, nekem semmiféle irritációt nem okoz. Erősen pigmentált, egy leheletnyi mennyiség elegendő az üde pofi eléréséhez, emiatt valószínűleg sokáig elég lesz. Mindig leütögetem a doboz oldalán az ecseten lévő felesleget, mert javítani nem könnyű, ha túl sok jut a bőrre; ha ez a pirosító felkerül, akkor ott is marad. Nem maszálódik, nem csúszik el, puszikat, dörgölőzést, érintést bírja. Alapozót ritkán használok, púderrel sem rögzítem, a fixálást nálam termálvizes spray jelenti, de ezek nélkül is tartós, melegben is. Rajtam akár 12 óránál tovább is fent marad, ha a helyzet úgy hozza, hogy ennyit kell teljesítenie. Micellás vízzel mosom le.
A színes magazinokra emlékeztető csomagolás tükröt is tartalmaz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 1.

A színes magazinokra emlékeztető csomagolás tükröt is tartalmaz.

zalla

2019. március 10.

Lehet, hogy csak az árnyalat nem volt megfelelő, de nem tudok annyira rajongani a termékért, mint amennyire kellene. A Houndstooth árnyalatot szereztem be, ami egy sötétebb mályvás árnyalat. Swatchon jónak tűnt, feltéve viszont mintha sötétebb lenne, hideg szaténos fénnyel. Lehet ez riaszt el engem, mert nem annyira tetszik az eredmény. A pigmentáltsága miatt óvatosan lehet építeni. A tartóssága tényleg brutális. Az ára kicsit magas, de ha úgy fogy, mint a bronzer társa, akkor évekig elég lehet. Összességében nem rossz termék, de következőnek inkább egy világosabb árnyalatra ruházok be.
Update: Beszereztem a Swiss Dot-ot. Nagyon szeretem az árnyalatot. Viszont nem kezdő pirosító, mert könnyű vele túlzásba esni, cserébe tartós :).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 10.

anitah123

2019. január 9.

Nekem a bal alsó van meg, egy mályvás szín, ami a boltban nagyon szépnek tűnt és itthon felkenve sem csalódtam nagyon benne. Szeretem használni, de a tartósságával én sajnos nem vagyok annyira elégedett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 9.

szilvia.bano

2017. december 28.

Nekem a képen látható bal felső árnyalat van meg, karácsonyra kaptam. Egyébként biztos nem vennék egy pirosítót ezen az áron, de ez tényleg jó. Nagyon szép, üde rózsaszín árnyalat, tartós, jól pigmentált, szépen el lehet oszlatni, nem porol egyáltalán (bár ezen az áron ezt el is lehet várni). 4 csillag, mert bár tényleg jó, és a csomagolás is nagyon jól néz ki, de ennél olcsóbban is lehet jó pirosítót kapni. Itteni viszonylatban tényleg drága.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 28.

Amadea

2017. november 10.

Nagyon rossz periódusban voltam, amikor szembe találkoztam a Corvinban lévő The Balm állvánnyal. Nagyon tetszett a festékek állaga, és igen, a csomagolás is sokat dob a termék eladhatóságán, kicsit enyhíti a magas ár okozta sokkot. Körbejártam a Müllert, hogy kétszer meggondoljam, tényleg akarom-e ezt a pirosítót - sejtitek, mi lett a vége. Azóta csak ezt használom, nem volt előtte high-end pirosítóm, és, bevallom, nem is szeretnék, aminek az egyik oka a vele való elégedettség, a másik meg a tudatosságra törekvés árnyéka.:)
Nekem is a Houndstooth árnyalat van meg (első oszlop, legalsó kép), kb. semleges, visszafogott szín, a többit túl élénknek éreztem. Minden ecsetem jól működik vele együtt, nem porzik és nagyon könnyű használni, nekem még nem sikerült bohócarcot festenem vele (ellenben a Max Factor Creme Puffjával - azzal bezzeg mindig összejön), csak suhintok egyet-egyet, és kész vagyok. Hosszú hónapok óta használom, de fogyás még egyáltalán nem látszik rajta, szerintem életem végéig elég lesz. Kis tükör is van hozzá, ugyan nem használom, de jólesik a tudat, hogy az áráért nemcsak jól funkcionáló, hanem szép terméket is kapok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 10.

mkoles

2017. november 8.

Swiss dot árnyalatot birtoklom. Nagyon pigmentált, óvatosan kell felvinni, mert könnyű túlzásba esni vele. Szép természetes hatást biztosít, nagyon tartós. Kedvelem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 8.

legallybrunette

2017. június 8.

A képen bal alsót próbáltam a kezemen a Müllerben, nagyon jól pigmentált, szép szín. Régen fájt rá a fogam képek alapján. De kihagyom. Ugyanis a Misslyn hasonló kis pirosító családja ugyanilyen jó, negyedáron. A The Balm-őrület a jó marketing és a tömeghisztéria eredménye, de a holmik marhára nem érik meg a (magyar fizetéshez képest) pofátlan árukat.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. június 8.

Cipriana

2017. január 2.

A képen a bal alsót vettem meg külföldön egy drogériában, de csak otthon nyitottam ki és penészes volt (pedig még jó volt a szavatossága). Nekem hatalmas csalódás és egy életre elvettem a kedvem a The Balm pirosítóktól.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 2.

Fruzsci

2017. január 2.

A bal alsót rendeltem meg. Sokkal sötétebb élőben, mint a képen. Rettentően pigmentált úgyhogy óvatosan kell vele bánni!! :D Nagyooooon szép a színe, igazi őszies/télies:-) Nagyon megimádtam, mostanában csak ehhez nyúlok, a csomagolásától pedig el vagyok ájulva:-)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 2.

alongo0716

2016. október 26.

Houndstooth-ra esett a választásom.(első oszlop, legalsó).Azért, mert abszolút természetes hatást kelt. Olyan mint mikor télen megcsípi a hideg az arcunkat egy picit:) Nem foltos, teljesen beleolvad a bőrbe, nem bohóc effect.Azért érdemes óvatosan bánni vele:) Elég egy-két ecsetvonas, és voilá!:)
Télre ő az ideális. Csak ajánlani tudom! <3

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 26.

Télre ő az ideális. Csak ajánlani tudom! <3

Antioxidánsok: Ascorbyl Palmitate, Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Magnesium Stearate
Vitaminok: Ascorbyl Palmitate, Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Színezék. Piros.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.