the Balm

Ár:   6690 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   6,5 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Pinkpanda.hu-n 6690 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: zsoficza, az összetevőket feltöltötte: Powderpuff Girl, Módosítva: 2015. január 15.

Kiszerelés:   6,5 g

Ár: 6690 Ft , Eladó: Pinkpanda.hu
Fizetés: utánvétel, átutalás, Szállítás:futárszolgálat
2900 ft - the Balm Instain Pirosító
Ár: 2900 ft , Eladó: Nashuaaa
Állapot: 2x swatcholt, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel, posta, foxpost

szilvia.bano

2020. június 13.

Nekem a képen látható bal felső árnyalat van meg. Na most konkrétan 2 és fél éve kaptam, de még mindig csak a fele fogyott el, úgyhogy baromi sokáig elég. Ennek az lehet az oka, hogy nagyon jól pigmentált, így nem kell belőle sokat használni. Tartós is, nagyon szép, üde rózsaszín árnyalat, nem porol, a csomagolása is teljesen jól bírta, pedig papírból van. Glamour napokon fel lehet rá használni a Müllerben a 20%-os kupont, és akkor valamivel olcsóbb, de még teljes áron is bőven megéri, mert nagy mennyiség és nagyon sokáig nem fogy el. És ha belegondolunk, más hasonló árfekvésű pirosítók adott esetben fele ekkora kiszerelésűek. Egyébként elvileg 12 hónapig használható fel, de ezek a por alapú termékek nem romlandóak, és nem akartam kidobni, mikor egy év után kb. az egyharmada fogyott el.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 13.

Pajzs

2019. július 1.

Lace nevű, hideg, élénk rózsaszín árnyalatban szereztem be. Azonnali frisseséget pirosít az arcomra, kényelmes viselni, nekem semmiféle irritációt nem okoz. Erősen pigmentált, egy leheletnyi mennyiség elegendő az üde pofi eléréséhez, emiatt valószínűleg sokáig elég lesz. Mindig leütögetem a doboz oldalán az ecseten lévő felesleget, mert javítani nem könnyű, ha túl sok jut a bőrre; ha ez a pirosító felkerül, akkor ott is marad. Nem maszálódik, nem csúszik el, puszikat, dörgölőzést, érintést bírja. Alapozót ritkán használok, púderrel sem rögzítem, a fixálást nálam termálvizes spray jelenti, de ezek nélkül is tartós, melegben is. Rajtam akár 12 óránál tovább is fent marad, ha a helyzet úgy hozza, hogy ennyit kell teljesítenie. Micellás vízzel mosom le.
A színes magazinokra emlékeztető csomagolás tükröt is tartalmaz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 1.

A színes magazinokra emlékeztető csomagolás tükröt is tartalmaz.

zalla

2019. március 10.

Lehet, hogy csak az árnyalat nem volt megfelelő, de nem tudok annyira rajongani a termékért, mint amennyire kellene. A Houndstooth árnyalatot szereztem be, ami egy sötétebb mályvás árnyalat. Swatchon jónak tűnt, feltéve viszont mintha sötétebb lenne, hideg szaténos fénnyel. Lehet ez riaszt el engem, mert nem annyira tetszik az eredmény. A pigmentáltsága miatt óvatosan lehet építeni. A tartóssága tényleg brutális. Az ára kicsit magas, de ha úgy fogy, mint a bronzer társa, akkor évekig elég lehet. Összességében nem rossz termék, de következőnek inkább egy világosabb árnyalatra ruházok be.
Update: Beszereztem a Swiss Dot-ot. Nagyon szeretem az árnyalatot. Viszont nem kezdő pirosító, mert könnyű vele túlzásba esni, cserébe tartós :).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 10.

anitah123

2019. január 9.

Nekem a bal alsó van meg, egy mályvás szín, ami a boltban nagyon szépnek tűnt és itthon felkenve sem csalódtam nagyon benne. Szeretem használni, de a tartósságával én sajnos nem vagyok annyira elégedett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 9.

Amadea

2017. november 10.

Nagyon rossz periódusban voltam, amikor szembe találkoztam a Corvinban lévő The Balm állvánnyal. Nagyon tetszett a festékek állaga, és igen, a csomagolás is sokat dob a termék eladhatóságán, kicsit enyhíti a magas ár okozta sokkot. Körbejártam a Müllert, hogy kétszer meggondoljam, tényleg akarom-e ezt a pirosítót - sejtitek, mi lett a vége. Azóta csak ezt használom, nem volt előtte high-end pirosítóm, és, bevallom, nem is szeretnék, aminek az egyik oka a vele való elégedettség, a másik meg a tudatosságra törekvés árnyéka.:)
Nekem is a Houndstooth árnyalat van meg (első oszlop, legalsó kép), kb. semleges, visszafogott szín, a többit túl élénknek éreztem. Minden ecsetem jól működik vele együtt, nem porzik és nagyon könnyű használni, nekem még nem sikerült bohócarcot festenem vele (ellenben a Max Factor Creme Puffjával - azzal bezzeg mindig összejön), csak suhintok egyet-egyet, és kész vagyok. Hosszú hónapok óta használom, de fogyás még egyáltalán nem látszik rajta, szerintem életem végéig elég lesz. Kis tükör is van hozzá, ugyan nem használom, de jólesik a tudat, hogy az áráért nemcsak jól funkcionáló, hanem szép terméket is kapok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 10.

mkoles

2017. november 8.

Swiss dot árnyalatot birtoklom. Nagyon pigmentált, óvatosan kell felvinni, mert könnyű túlzásba esni vele. Szép természetes hatást biztosít, nagyon tartós. Kedvelem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 8.

Cipriana

2017. január 2.

A képen a bal alsót vettem meg külföldön egy drogériában, de csak otthon nyitottam ki és penészes volt (pedig még jó volt a szavatossága). Nekem hatalmas csalódás és egy életre elvettem a kedvem a The Balm pirosítóktól.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 2.

Fruzsci

2017. január 2.

A bal alsót rendeltem meg. Sokkal sötétebb élőben, mint a képen. Rettentően pigmentált úgyhogy óvatosan kell vele bánni!! :D Nagyooooon szép a színe, igazi őszies/télies:-) Nagyon megimádtam, mostanában csak ehhez nyúlok, a csomagolásától pedig el vagyok ájulva:-)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 2.

alongo0716

2016. október 26.

Houndstooth-ra esett a választásom.(első oszlop, legalsó).Azért, mert abszolút természetes hatást kelt. Olyan mint mikor télen megcsípi a hideg az arcunkat egy picit:) Nem foltos, teljesen beleolvad a bőrbe, nem bohóc effect.Azért érdemes óvatosan bánni vele:) Elég egy-két ecsetvonas, és voilá!:)
Télre ő az ideális. Csak ajánlani tudom! <3

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 26.

Télre ő az ideális. Csak ajánlani tudom! <3

csill87

2016. október 4.

Az első sorban a legfelső van meg nekem, ami valójában sokkal élénkebb, mint itt a képen. Pont emiatt félve kezdtem el használni, de a pigmentáltsága pont megfelelő most nekem, kicsit barnább bőrrel, télen biztos óvatosabbnak kell majd lenni.

A tartóssága tényleg nagyon kiemelkedő, meglepő, hogy egész nap ott marad, egyetértek én is, hogy jobb mint a Mac tartósága.

Ami miatt viszont kiemelném azt a pirosítót és tudom, hogy imádni fogom, pedig még csak most kezdtem el használni, az az, hogy ugyan nem fényes a finishe, hanem matt, de az arcon kicsit sem kelt poros hatást. Sok matt pirosítónál az arcomon a mikroszkopikus kis pihéken megtapad a por, és annyira csúnya tud lenni, minden szőrszálat kiemel, amiket előtte nagyítós tükörrel sem lehet látni :D Ez a márka meg csinál valamit, amitől a pirosítói valahogy belelolvadnak a bőrbe, annyira természetesek, hogy olyan, mintha tényleg az arcomnak lenne olyan színe.

Nálam ugyan még mindig a Hot Mama a top pirosító, de ugye az fényesebb, ez pedig teljesen matt. Ennek ellenére megérdemli az 5 csillagot, sőőőt, még a tízet is megérdemelné tőlem, nekem pillanatnyilag ez az egyetlen matt pirosítóm,ami nem kelt poros hatást, pedig van Mac is.... The Balmék nagyon tudnak!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 4.

Antioxidánsok: Ascorbyl Palmitate, Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Magnesium Stearate
Vitaminok: Ascorbyl Palmitate, Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Részletes információ a retinolokról a smartskincare-en.

Színezék. Piros.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.