the Balm

Ár:   6590 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   8,5 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Pinkpanda.hu-n 6590 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: eo, az összetevőket feltöltötte: skata, Módosítva: 2020. január 21.

Kiszerelés:   8,5 g
Lelőhely:   Müller
Vedd meg online: Pinkpanda.hu, 6590 Ft

• élénkíti és kiemeli az arcot, valamint fokozza a szemsmink fényét
  • highlighterként és szemhéjfestékként is alkalmazható
  • egészséges, üde és fiatalos megjelenést kölcsönöz az arcnak
  • finom őrlésű, púderes textúrája tökéletesen összeolvad a bőrrel
  • tükörrel ellátott praktikus kompakt kiszerelés
  • bármilyen arcbőrárnyalathoz remekül illő színárnyalat

Ár: 6590 Ft , Eladó: Pinkpanda.hu
Fizetés: utánvétel, átutalás, Szállítás:futárszolgálat
6000Ft - the Balm Mary-Lou Manizer Highlighter
Ár: 6000Ft (postaköltséggel) , Eladó: vivi22j
Állapot: 1x próbált, Helyszín: postai átutalással, fizetés: utalás után postai feladással
3000 Ft - the Balm Mary-Lou Manizer Highlighter
Ár: 3000 Ft , Eladó: hajnalcsillag
Állapot: Használt, Helyszín: Budapest, fizetés: Foxpost/Ajánlott postán maradó előre utalás után

LedaKoszegi

2020. július 16.

A kedvenc highlighterem!! Gyönyörű finishe van, szépen felvihető a bőrre, könnyen eldolgozható. Nincsenek benne csillámok, egységes szép fényt kölcsönöz a bőrnek. Mindennapos használattal is alig fogy belőle. Nagyon tudom ajánlani!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 16.

rosiecheecks

2020. május 14.

Kellemes szine van, konnyu hasznalni es tetszik hogy tukros a tarto.Sokaig kitart a mennyiseg majd.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 14.

szandra0125

2020. április 5.

Istenem minek vettem meg? -az 5* ellenére ez kavarog a fejemben. Én, aki ritkán sminkelek teljesen haszontalan dolognak találom, max fotókon mutat jól... ez persze nem a termék hibája, hanem az enyém, aki engedett a csábításnak és szarka módjára beszippantotta ez a csillogás a youtube videókon. Szépen terül, de hatalmas mennyiség, szerintem aki nem hivatás szerűen sminkel, nem is tudja elhasználni lejárat előtt. Picit a csomagolása is gyerekes szerintem. Hogy ajánlom-e? Csak ha van felesleges 7000Ft-od egy olyan termékre, aminek hatását egy jobb minőségű szemhéjpúderrel is el tudod érni:D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 5.

SchmitterBettina

2020. február 12.

Nemrég rendeltem egy mini változatban. Azt kell mondjam mindenkit letaszított a dobogóról !!!! Azóta se a Fenty , Mac, Becca highlighter után nem nyúltam . Gyönyörű fénye van, kicsi kell csak belőle, mert nagyon pigmentált. Tökéletes !!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 12.

LolaDobrev

2020. február 12.

Szép pigmentált, nagyon kevés kell belőle, megéri a hypeot!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 12.

Szép pigmentált, nagyon kevés kell belőle, megéri a hypeot!

RIldiko

2020. január 31.

Nem nagyon sminkelek, de kerestem egy szép higlightert, ami úgymond ilyen jolly joker, és nekem bevált, szép a csomagolás, jó ránézni is :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 31.

maczkovivien

2019. december 29.

A szokásos The Balm minőség. Természetes, üde hatást nyújt, és a csomagolása ennek a terméknek is nagyon szép. Öröm kézbe venni. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 29.

Nashuaaa

2019. október 17.

Jelenleg az egyik kedvencem, pedig elég sokat próbáltam már (Nars, Mac, Urban Decay, Tarte,Becca,stb). Egyszerűen gyönyörű a színe, visszafogott, mégis látványos, de elegáns is marad, nem üvölt a bőrről, hanem egybeolvad vele, ez az a pezsgőszín, ami mindenkinek jól áll szerintem. A textúrája is csodás és lassan fogy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 17.

min3rva

2019. szeptember 29.

Gyönyörű a színe, fantasztikus a textúrája, visszafogott, elegáns, egészséges fényt ad az arcnak. Az ára miatt sokat vacilláltam, de ez az a termék, amit bármikor újravennék (ha egyszer elfogyna, aminek jelét nemigen mutatja egyelőre, pedig már jó fél éve megvan). Egyébként az én zsírosodó bőrömön is probléma nélkül elvan egy napig, persze estefelé már nem annyira intenzív.
Ha csillogásra vágysz, nem ő lesz a legjobb barátod, de ha természetes fényt és üdeséget akarsz kölcsönözni az arcodnak, akkor tökéletes választás.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 29.

mlexa

2019. augusztus 29.

Ahhoz képest, hogy mindenki odáig és vissza van érte, nem nagy durranás... Sokáig gondolkodtam rajta, aztán beszereztem a pici verziót. A fénye szép, de nem túl intenzív. Én wow hatásra számítottam, de az elmaradt. A zsíros bőrömön egyáltalán nem tartós sajnos. Pár óra és már nincs ott, ahova raktam. Lehet, hogy szárazabb bőrön tartósabb. Ezek alapján kizárt, hogy a nagy verziót megveszem valaha. Őszintén szólva jobbra számítottam a nagy hype miatt. Így túlárazottnak tartom, mert ettől jobb termékek is vannak.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 29.

Emolliensek: Isoeicosane, Synthetic Wax, Dimethicone
Szilikonok: Dimethicone