the Balm

Ár:   7790 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   8,5 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: eo, az összetevőket feltöltötte: skata, Módosítva: 2022. március 24.

Kiszerelés:   8,5 g
Lelőhely:   drogériák, online

• élénkíti és kiemeli az arcot, valamint fokozza a szemsmink fényét
  • highlighterként és szemhéjfestékként is alkalmazható
  • egészséges, üde és fiatalos megjelenést kölcsönöz az arcnak
  • finom őrlésű, púderes textúrája tökéletesen összeolvad a bőrrel
  • tükörrel ellátott praktikus kompakt kiszerelés
  • bármilyen arcbőrárnyalathoz remekül illő színárnyalat

1.800 Ft / the Balm Mary-Lou Manizer Highlighter
Ár: 1.800 Ft , Eladó: topsminkotti
Állapot: Kétszer használt , Helyszín: Budapest , fizetés: Személyes átvétel Budapesten a megadott helyeken vagy Foxpost/ Easybox küldés az aktuális dijszabas alapján

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

duchess_g

2023. július 31.

Hm hm... nem is tudom mit mondjak rola. Minosegi highlightert szerettem volna, az mondjuk erzodik rajta, hogy nem a 2000 Ft-os kategoria. Jo allaga van, egyenletesen kenheto. Viszont nekem valahogy nem az igazi, nem eleg termeszetes a finishe, nem a csillamok latszanak, inkabb nagyon fenylik es nehez ugy eloszlatni, hogy ne egyertelmu konturja legyen, hanem belesimuljon a sminkbe, illetve lehet mas szint is ki kellett volna probalni belole, de ennyi penzert nem volt kedvem mar kiserletezni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. július 31.

2023. július 25.

Szerettem volna egy olyan highlightert, ami nem egy csillámos-szemcsés réteget hagy az arcomon, hanem természetes fényt ad. Na ez pont ilyen. Sok highlighterem van, de ez magasan lekörözi az összeset. Tartós, könnyen eldolgozható és nagyon szép természetes a hatása.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. július 25.

truska

2023. február 20.

Teljesen megertem a hypeot. Pedig sok highlightert probaltam.Maximum akkor nem ehhez nyulok, ha nem szeretnek fenyes ( nem csillamos!) hatast. Erdemes vele ovatosan banni, de egyebkent ennel szebb por allagu highlightert meg sose probaltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. február 20.

Black Fairy

2022. augusztus 16.

Mint a legtöbb The Balm terméknél, ennél sem értem a nagy hype-ot. Persze nagyon tetszik a csomagolás (mint a legtöbb The Balm terméknél), és igazán értékele, hogy egy natúr arany árnyalat, ami remekül illik az év minden napján a bőrömhöz...Az eredmény is nagyon szép, könnyű használni, nem túl csillámos, nem pereg, elég tartósnak is mondanám...
...de negyed ennyiért vettem egy essence palettát, amit minden szempontból sokkal jobban kedvelek, és őszintén szólva elég erős túlzásnak érzem az árát még akkor is, ha a csomagolásért fizetek...Nem fogom lepontozni, mert JÓ termék, egyszerűen nem éri meg az árát (számomra).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. augusztus 16.

cslilla93

2022. augusztus 1.

Nagyon sok highlighterem van, de kb mindig ehhez nyúlok! Télen / nyáron jól néz ki a bőrömön, és soha nem fog elfogyni :-D 5*!!!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. augusztus 1.

Szali1971

2022. május 14.

Nagyon szép a végeredmény vele, egy életre elég és a design is nagyon cool.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. május 14.

Nagyon szép a végeredmény vele, egy életre elég és a design is nagyon cool.

Maja92

2021. december 6.

UPDATE: Úgy két hónap használat után elkezdett morzsolódni, szétperegni, pedig nagyon vigyáztam rá, nem ejtettem le, nem ütöttem oda sehova. Legutóbb mikor kinyitottam pedig kiesett a tartójából darabokban. A harmadát tudtam kb. megmenteni. Mivel akciósan vettem, lehet, hogy egy lejárt szavatosságút kaptam...

Csatlakozom a pozitív véleményekhez. Világos bőröm van amin szépen mutat. Építhető, tartós, minden napi sminkem része. A csomagolása is tetszik, jól zár és szeretem a retro hangulatát. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. december 6.

snezi

2021. október 26.

Hú, hát nagyon kis aranyos higlighter ez. Szó szerint.:D Igazi old school, aminél teljesen érthető a hype.
Szép csomagolása mellett masszív is, így könnyen lehet magunkkal cipelni ide-oda.
Inkább pezsgősebb, aranyosabb árnyalat, ami miatt tökéletes késő tavasztól kora őszig, de az év bármely hónapjában megállja a helyét.
Igaz, hogy a highlighterek manapság nem olyan felkapottak, mint anno, de olyan üdítő, fiatalos, ragyogó bőrt ad, hogy több hálát érdemelne.:D
Először magamnak vettem egyet, aztán pedig ajándékba kaptam egyet egy kedves ismerősömtől, így 2 darabom van belőle, amire nyilván nincsen szükségem, hiszen egy is évekig elég. Így a sajátomtól megválnék egy swatcholás után, ha esetleg valakit érdekel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 26.

cattitude

2021. szeptember 14.

a közkedvelt netes parfümériából rendeltem potom pénzért, többet nem adtam volna érte, de azt a 3700 jó magyar forintot nem sajnáltam érte. aranyos, kompakt csomagolásban inkább meleg, mint neutrális pezsgőszín található, de az én hideg tónusú bőrömön se néz ki zavaróan. jól lehet rétegezni, ha koncentráltam viszem fel (pl a szemem sarkához), akkor meglehetősen fényes, de arccsontra fel lehet vinni úgy is, hogy csak diszkrét fénye legyen, bár én szeretem a feltűnő highlightert az arcomon és lehet építeni is, hogy ilyen hatása legyen. nem mondanám kifejezetten csillámosnak, pláne nem az eddigi drogériás highlighterjeimhez képest. tartós, nem potyog, szóval ez is szuper benne. csak azért nem 5 csillag, mert szerintem a teljes árát nem éri meg és jobban tetszene, ha nem lenne ennyire meleg tónusú.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 14.

vicky93

2021. augusztus 3.

Sok éve látom a hype-ot (jó, ma már azért nem akkora) körülötte, végre lecsaptam egyre én is, itt Krémmánián, travel méretben. Az igazság az, hogy értem a hypeot. Mindennapokra és alkalmakra is tökéletes, már kis mennyiségben is gyönyörű fényt ad, jól építhető. Simán kibírja az egész napot :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. augusztus 3.

Emolliensek: Isoeicosane, Synthetic Wax, Dimethicone
Szilikonok: Dimethicone
Színezékek: Titanium Dioxide / CI 77891, CI 77491

Műanyag féle, melynek számos funkciója van a kozmetikumokban. Leggyakrabban fizikai bőrradírokban használt dörzsölő anyagként. Szintén gyakran használt felületi hártyaképző (film forming), sűrűség szabályozó és stabilizáló anyagként.

Ez egy átlátszatlanná tevő, grafitszerű, kristályos segédanyag, melyet kiváló fedése, nedvesség és zsírosság felszívó hatása miatt használnak kozmetikumokban, és kiváló bőrkondícionáló hatásáról sem szabad megfeledkezni. A rúzsokban krémes érzetet és szebb színt ad az ajkaknak.

Mesterséges viasz, mely különböző szénhidrogének komplex keveréke. Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó, megkötő (a krém jobban a bőrhöz „tapadjon”)  és bőrpuhító (emolliens) funkciói vannak a krémekben.