the Balm

Ár:   7790 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   8,5 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: eo, az összetevőket feltöltötte: skata, Módosítva: 2022. március 24.

Kiszerelés:   8,5 g
Lelőhely:   Müller

• élénkíti és kiemeli az arcot, valamint fokozza a szemsmink fényét
  • highlighterként és szemhéjfestékként is alkalmazható
  • egészséges, üde és fiatalos megjelenést kölcsönöz az arcnak
  • finom őrlésű, púderes textúrája tökéletesen összeolvad a bőrrel
  • tükörrel ellátott praktikus kompakt kiszerelés
  • bármilyen arcbőrárnyalathoz remekül illő színárnyalat

Ár: 4500 , Eladó: tothnetti
Állapot: Swatcholt, szinte új, Helyszín: --, fizetés: --
the Balm Mary-Lou Manizer Highlighter teljes kiszerelés
Ár: 4100 , Eladó: eszti87
Állapot: A képen látható mennyiség hiányzik belőle., Helyszín: Sopron, fizetés: banki utalás, Foxpost, Packeta, posta

Black Fairy

2022. augusztus 16.

Mint a legtöbb The Balm terméknél, ennél sem értem a nagy hype-ot. Persze nagyon tetszik a csomagolás (mint a legtöbb The Balm terméknél), és igazán értékele, hogy egy natúr arany árnyalat, ami remekül illik az év minden napján a bőrömhöz...Az eredmény is nagyon szép, könnyű használni, nem túl csillámos, nem pereg, elég tartósnak is mondanám...
...de negyed ennyiért vettem egy essence palettát, amit minden szempontból sokkal jobban kedvelek, és őszintén szólva elég erős túlzásnak érzem az árát még akkor is, ha a csomagolásért fizetek...Nem fogom lepontozni, mert JÓ termék, egyszerűen nem éri meg az árát (számomra).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. augusztus 16.

cslilla93

2022. augusztus 1.

Nagyon sok highlighterem van, de kb mindig ehhez nyúlok! Télen / nyáron jól néz ki a bőrömön, és soha nem fog elfogyni :-D 5*!!!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. augusztus 1.

Szali1971

2022. május 14.

Nagyon szép a végeredmény vele, egy életre elég és a design is nagyon cool.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. május 14.

Nagyon szép a végeredmény vele, egy életre elég és a design is nagyon cool.

Maja92

2021. december 6.

UPDATE: Úgy két hónap használat után elkezdett morzsolódni, szétperegni, pedig nagyon vigyáztam rá, nem ejtettem le, nem ütöttem oda sehova. Legutóbb mikor kinyitottam pedig kiesett a tartójából darabokban. A harmadát tudtam kb. megmenteni. Mivel akciósan vettem, lehet, hogy egy lejárt szavatosságút kaptam...

Csatlakozom a pozitív véleményekhez. Világos bőröm van amin szépen mutat. Építhető, tartós, minden napi sminkem része. A csomagolása is tetszik, jól zár és szeretem a retro hangulatát. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. december 6.

snezi

2021. október 26.

Hú, hát nagyon kis aranyos higlighter ez. Szó szerint.:D Igazi old school, aminél teljesen érthető a hype.
Szép csomagolása mellett masszív is, így könnyen lehet magunkkal cipelni ide-oda.
Inkább pezsgősebb, aranyosabb árnyalat, ami miatt tökéletes késő tavasztól kora őszig, de az év bármely hónapjában megállja a helyét.
Igaz, hogy a highlighterek manapság nem olyan felkapottak, mint anno, de olyan üdítő, fiatalos, ragyogó bőrt ad, hogy több hálát érdemelne.:D
Először magamnak vettem egyet, aztán pedig ajándékba kaptam egyet egy kedves ismerősömtől, így 2 darabom van belőle, amire nyilván nincsen szükségem, hiszen egy is évekig elég. Így a sajátomtól megválnék egy swatcholás után, ha esetleg valakit érdekel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. október 26.

cattitude

2021. szeptember 14.

a közkedvelt netes parfümériából rendeltem potom pénzért, többet nem adtam volna érte, de azt a 3700 jó magyar forintot nem sajnáltam érte. aranyos, kompakt csomagolásban inkább meleg, mint neutrális pezsgőszín található, de az én hideg tónusú bőrömön se néz ki zavaróan. jól lehet rétegezni, ha koncentráltam viszem fel (pl a szemem sarkához), akkor meglehetősen fényes, de arccsontra fel lehet vinni úgy is, hogy csak diszkrét fénye legyen, bár én szeretem a feltűnő highlightert az arcomon és lehet építeni is, hogy ilyen hatása legyen. nem mondanám kifejezetten csillámosnak, pláne nem az eddigi drogériás highlighterjeimhez képest. tartós, nem potyog, szóval ez is szuper benne. csak azért nem 5 csillag, mert szerintem a teljes árát nem éri meg és jobban tetszene, ha nem lenne ennyire meleg tónusú.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 14.

vicky93

2021. augusztus 3.

Sok éve látom a hype-ot (jó, ma már azért nem akkora) körülötte, végre lecsaptam egyre én is, itt Krémmánián, travel méretben. Az igazság az, hogy értem a hypeot. Mindennapokra és alkalmakra is tökéletes, már kis mennyiségben is gyönyörű fényt ad, jól építhető. Simán kibírja az egész napot :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. augusztus 3.

melanie500

2021. május 23.

El is felejtettem, hogy engem is berántott az évekkel ezelőtti óriási hype és nem bírtam ellenállni neki. Ezt is nagyon régen szereztem be itt a zsibin. Sajnos béna voltam és rövid időn belül összetörtem, különben még ma is használnám, akkora a tégely. Valahogy nekem nem igazán adta azt az egészséges bőrfény fílinget, amit itt többen írnak, nekem sok volt. Túl csillámos és olyan érzésem volt, mintha az űrből is látszódtam volna. Számomra messze volt a természetes selyemfénytől. Akkor venném újra, ha nagy sminkgyűjtő lennék és nem bírnám ki, hogy ne legyen egy ilyen extra csillogó particucc a készletemben. Kipróbálni jó volt. 4 csillagot azért megadok neki, mert szépen egybeolvadt a bőrömmel, könnyű használni, pigmentált, tartós és ekkora mennyiség ezért az árért ajándék. Most, hogy leírtam a pozitív tulajdonságait, nem kizárt, hogy elkap egyszer az őrület és a pénzkölthetnék és megveszem újra. Nálam sosem lehet tudni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 23.

Panni21

2021. március 20.

Nagyon szép highlighter a mindennapokra és alkalmakra egyaránt.
Örülök, hogy meleg, pezsgő-arany színe van, ez az árnyalat illik legjobban a világos, sárgás tónusú bőrömhöz. Rengeteg terméket kapunk (az enyémen már 9,6g van feltüntetve, egészbiztosan eredeti, megbízható weboldalról szereztem be) egy életre elég lesz, a tükör nagyon praktikus.
Èrdekesmód ha primert használok sminkeléskor valahogy a highlighter nem lesz olyan tartós, pedig pont fordítva kéne legyen. Anélkül kibír egy teljes napot.
Engem a Bourjois Le Petit Stober-jére emlékeztet kicsit, csak csillámok nélkül.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 20.

Nagyon szép highlighter a mindennapokra és alkalmakra egyaránt.
Engem a Bourjois Le Petit Stober-jére emlékeztet kicsit, csak csillámok nélkül.

hgabriella97

2021. március 9.

Visszafogott, természetes, gyönyörű fényt ad az arcomnak. Jól építhető, kevés is elég belőle. A tükör miatt plusz pont. Örülök hogy megvettem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 9.

Emolliensek: Isoeicosane, Synthetic Wax, Dimethicone
Szilikonok: Dimethicone