the Balm

Ár:   6590 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   8,5 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Pinkpanda.hu-n 6590 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: eo, az összetevőket feltöltötte: skata, Módosítva: 2020. január 21.

Kiszerelés:   8,5 g
Lelőhely:   Müller
Vedd meg online: Pinkpanda.hu, 6590 Ft

• élénkíti és kiemeli az arcot, valamint fokozza a szemsmink fényét
  • highlighterként és szemhéjfestékként is alkalmazható
  • egészséges, üde és fiatalos megjelenést kölcsönöz az arcnak
  • finom őrlésű, púderes textúrája tökéletesen összeolvad a bőrrel
  • tükörrel ellátott praktikus kompakt kiszerelés
  • bármilyen arcbőrárnyalathoz remekül illő színárnyalat

Ár: 6590 Ft , Eladó: Pinkpanda.hu
Fizetés: utánvétel, átutalás, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 6000 , Eladó: skincare
Állapot: új , soha nem próbált , Helyszín: Budapest, fizetés: Helyszíni átvétel, Foxposta, készpénz vagy utalás
4000Ft - the Balm Mary-Lou Manizer Highlighter
Ár: 4000Ft (+postaköltség) , Eladó: vivi22j
Állapot: Kipróbált, Helyszín: --, fizetés: postai utalással

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

snezi

2021. július 21.

Hú, hát nagyon kis aranyos higlighter ez. Szó szerint.:D Igazi old school, aminél teljesen érthető a hype.
Szép csomagolása mellett masszív is, így könnyen lehet magunkkal cipelni ide-oda.
Nem egy hideg árnyalat, inkább pezsgősebb, aranyosabb, ami miatt tökéletes késő tavasztól kora őszig.
Igaz, hogy a highlighterek manapság nem olyan felkapottak, mint anno, de olyan üdítő, fiatalos, ragyogó bőrt ad, hogy több hálát érdemelne.:D
Először magamnak vettem egyet, aztán pedig ajándékba kaptam egyet egy kedves ismerősömtől, így 2 darabom van belőle, amire nyilván nincsen szükségem, hiszen egy is évekig elég. Így a sajátomtól megválnék egy swatcholás után, ha esetleg valakit érdekel.:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. július 21.

melanie500

2021. május 23.

El is felejtettem, hogy engem is berántott az évekkel ezelőtti óriási hype és nem bírtam ellenállni neki. Ezt is nagyon régen szereztem be itt a zsibin. Sajnos béna voltam és rövid időn belül összetörtem, különben még ma is használnám, akkora a tégely. Valahogy nekem nem igazán adta azt az egészséges bőrfény fílinget, amit itt többen írnak, nekem sok volt. Túl csillámos és olyan érzésem volt, mintha az űrből is látszódtam volna. Számomra messze volt a természetes selyemfénytől. Akkor venném újra, ha nagy sminkgyűjtő lennék és nem bírnám ki, hogy ne legyen egy ilyen extra csillogó particucc a készletemben. Kipróbálni jó volt. 4 csillagot azért megadok neki, mert szépen egybeolvadt a bőrömmel, könnyű használni, pigmentált, tartós és ekkora mennyiség ezért az árért ajándék. Most, hogy leírtam a pozitív tulajdonságait, nem kizárt, hogy elkap egyszer az őrület és a pénzkölthetnék és megveszem újra. Nálam sosem lehet tudni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 23.

Panni21

2021. március 20.

Nagyon szép highlighter a mindennapokra és alkalmakra egyaránt.
Örülök, hogy meleg, pezsgő-arany színe van, ez az árnyalat illik legjobban a világos, sárgás tónusú bőrömhöz. Rengeteg terméket kapunk (az enyémen már 9,6g van feltüntetve, egészbiztosan eredeti, megbízható weboldalról szereztem be) egy életre elég lesz, a tükör nagyon praktikus.
Èrdekesmód ha primert használok sminkeléskor valahogy a highlighter nem lesz olyan tartós, pedig pont fordítva kéne legyen. Anélkül kibír egy teljes napot.
Engem a Bourjois Le Petit Stober-jére emlékeztet kicsit, csak csillámok nélkül.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 20.

Nagyon szép highlighter a mindennapokra és alkalmakra egyaránt.
Engem a Bourjois Le Petit Stober-jére emlékeztet kicsit, csak csillámok nélkül.

hgabriella97

2021. március 9.

Visszafogott, természetes, gyönyörű fényt ad az arcomnak. Jól építhető, kevés is elég belőle. A tükör miatt plusz pont. Örülök hogy megvettem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 9.

Vicasminkel

2020. november 29.

Egy elismert hazai sminkes youtube videója alapján döntöttem emellett a highlighter mellett, és nem bántam meg! Mivel nem akartam ezerfélével próbálkozni, hanem egyetlen igazán jót beszerezni, rá esett a választásom, és kb. másfél éve használom úgy, hogy eszembe sem jut valami újat kipróbálni. Nagyon tartós, szép, szolid kis fénye van, de ha akarjuk fel is lehet turbózni. Nagyon kevés kell belőle, ezért érdemesebb az utazó verziót beszerezni belőle (ha még egyáltalán van ilyen), mert a teljes kiszerelést szerintem reménytelen elhasználni. Hogy még kihasználtabb darabja legyen a sminkes fiókomnak, mostanában az erősebb és a túl harsány színű szemhéjpúdereimet "szelidítem" vele, és rá kell jönnöm, hogy egészen új árnyalatokat tudok így kreálni. Ára elég magas, de aki hozzám hasonlóan nem akarja már a pénzét próbálgatásokra pazarolni, annak ez egy biztos megoldás, mert nem fog zsákbamacskát kapni a pénzéért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. november 29.

min3rva

2020. augusztus 24.

Gyönyörű a színe, fantasztikus a textúrája, visszafogott, elegáns, egészséges fényt ad az arcnak. Az ára miatt sokat vacilláltam, de ez az a termék, amit bármikor újravennék (ha egyszer elfogyna, aminek jelét nemigen mutatja egyelőre, pedig már jó fél éve megvan). Egyébként az én zsírosodó bőrömön is probléma nélkül elvan egy napig, persze estefelé már nem annyira intenzív.
Ha brutál csillogásra vágysz, nem ő lesz a legjobb barátod (bár bőven van hova építeni), de ha természetes fényt és üdeséget akarsz kölcsönözni az arcodnak, akkor tökéletes választás.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. augusztus 24.

Ziiman

2020. augusztus 16.

A legjobb higjlighter! Nagyon erősen pigmentált, gyönyörű fényt ad, tartós, szóval minden, ami kell. Imádom!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. augusztus 16.

LedaKoszegi

2020. július 16.

A kedvenc highlighterem!! Gyönyörű finishe van, szépen felvihető a bőrre, könnyen eldolgozható. Nincsenek benne csillámok, egységes szép fényt kölcsönöz a bőrnek. Mindennapos használattal is alig fogy belőle. Nagyon tudom ajánlani!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 16.

rosiecheecks

2020. május 14.

Kellemes szine van, konnyu hasznalni es tetszik hogy tukros a tarto.Sokaig kitart a mennyiseg majd.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 14.

szandra0125

2020. április 5.

Istenem minek vettem meg? -az 5* ellenére ez kavarog a fejemben. Én, aki ritkán sminkelek teljesen haszontalan dolognak találom, max fotókon mutat jól... ez persze nem a termék hibája, hanem az enyém, aki engedett a csábításnak és szarka módjára beszippantotta ez a csillogás a youtube videókon. Szépen terül, de hatalmas mennyiség, szerintem aki nem hivatás szerűen sminkel, nem is tudja elhasználni lejárat előtt. Picit a csomagolása is gyerekes szerintem. Hogy ajánlom-e? Csak ha van felesleges 7000Ft-od egy olyan termékre, aminek hatását egy jobb minőségű szemhéjpúderrel is el tudod érni:D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 5.

Emolliensek: Isoeicosane, Synthetic Wax, Dimethicone
Szilikonok: Dimethicone