the Balm

Ár:   6000 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   8,5 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: eo, az összetevőket feltöltötte: skata, Módosítva: 2014. május 20.

Kiszerelés:   8,5 g
Lelőhely:   Müller

Segítségével fényt adhatsz az arcodnak. Azokra a területekre kell helyezni ahol a napfény elsőként éri az arcot, tehát a szemöldökcsontra, az orrnyeregre és az arccsontra.

Ár: 4500 Ft , Eladó: wowbagger
Állapot: Új, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel
Ár: 3.000,-Ft + 500,- Ft postaköltség , Eladó: Szilva86
Állapot: Használt, Helyszín: --, fizetés: --
Babsszi

2019. március 6.

Hajajj, hol is kezdjem? Nagyon vágytam rá, imádok sminkelni és imádom a highlightereket, viszont összességében még csak drogériás/ online beszerezhető olcsóbb árkategóriájú highlightereket próbáltam de meglepően jókat ki lehet fogni, vagy legalábbis számomra megfelelőeket. Ez a kis csoda 7200ft-ba kerül jelenleg a müllerekben. Nem olcsó szerintem. Az első ilyen magasabb árkategóriájú termékem.
Maga Mary-Lou az őt körülölelő hype-jának megfelelően teljesít. Szép a színe, pezsgős - nem arany, nem ezüst, pont az a tökéletes átmenet. Csodás fénye van és rendelkezik azzal a remek tulajdonsággal hogy felvihető szolidan, de úgy is hogy az űrből is látszódjon. Fényes és nem csillámos! Tartós, eszméletlen tartós. Kicsit porzik, jobban a kelleténél. Szép és igényes a csomagolása, ráadásul tükör is van benne. Szeretem, imádom, csodálom de jóval olcsóbban is be lehet szerezni igazán tartós és fényes highlightereket drogériában, ha az ember nem rest végigpróbálni a kínálatot.
Összegezve: Megbántam? nem. Újra fogom venni? jelenleg azt gondolom hogy nem (az ára miatt), de egy hónap használat után kb. semmit nem fogyott, ergo igazán megérhető befektetés, ha évekre elég terméket kap az ember lánya 7200 forintért. szóval talán újra veszem, ha elfogy és nem fogok tudni létezni nélküle. Imádnivaló termék de nem kaptam tőle semmi pluszt, semmi többet, semmi újat amit még nem tapasztaltam eddig ezért kicsit túlárazottnak érzem, ezért csak a 4 csillag.

Babsszi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 6.

preka

2019. február 27.

gyönyörű. nagyon szeretem. mindennapi használatra is. az egyik legjobb!

preka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 27.

gyönyörű. nagyon szeretem. mindennapi használatra is. az egyik legjobb!

naiyah

2019. február 27.

imádom, egyik legjobb highlighter nagyon megéri az árát

naiyah
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 27.

imádom, egyik legjobb highlighter nagyon megéri az árát

nemethbe

2019. február 11.

Szeretem! Nagyon világos bőröm van, de nem sötét rajta. Szép pezsgős színe van, a tökéletes highlighter a mindennapokra. Nem a legfényesebb highlighterek közé tartozik, de nekem megfelel. Nagyon tartós, 8 órát simán kibír!

nemethbe
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 11.

Fruzsina0620

2019. február 1.

A Müllerben volt egy olyan akció, ha veszel egy TheBalm terméket, akkor ajándékba kapod ezt a fényesítőt, persze kis minta formájában. Megőrültem neki, hiszen olyan sok jót hallottam róla és így gondoltam, hogy mielőtt a teljes kiszerelést megveszem legalább ki tudom próbálni. Hát vegyesek az érzéseim.. nem életem highlighter-e. Amikor felviszem az arcomra alig látszik és bármilyen ecsettel vittem fel sose volt tökéletes. És szerintem nem is annyira fényes. Utazásokkor jól szokott jönni a mérete miatt, de az olcsóbb Catrice highlighterem jobb tőle.

Fruzsina0620
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 1.

Amea

2019. január 15.

Gyönyörűséges pezsgőszín ragyogás. Fehér bőrűeknek és 35 fölött is merem ajánlani, viszont nagyon (!) pigmentált, minőségi termék, lehelletnyi is elég. Nálam legyezőecsettel működik jól, kerülve a nevetőráncokat, amiket inkább nem emelek ki még jobban. Használom szemzugba és olykor mozgó szemhéjra is, primerrel tartós és képes egészen új dimenziót adni a kicsit unalmas szemhéjfesték árnyalatoknak is.
Nem porol, inkább krémesen terül. Szépen építhető, szerintem alkalmi/partisminkben is megállja a helyét, de azért óvatosan, a harci arcfestéses highlightercsík még az insta fotókon is vicces ;)
Sokan írták már, ez nem csillámos finisht ad, hanem ‘fényt’. Masszív a doboza, de elég nagy, így szerintem nem táskabarát, én legalábbis nem szívesen hurcolnám. Szerencsére nem is kell állandóan igazgatni, Mac fix-szel meg pláne jól bírja.
Több, mint egy éve nyúzom, de nem akar fogyni. Megérte az árát, ha nem veszem újra, az azért lesz, mert kb két örök életre is elég egy teljes kiszerelés.

Amea
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 15.

doraspill

2019. január 15.

Ha egy szoval kellene jellemeznem azt mondanàm: Csodàs! Kicsit bovebben kifejtve: csodàs csillogàs! Az a bizonyos plusz ami felteszi az i-re a pontot. Kiemeli amit ki kell emelnie, tartos ès gyonyoru szine van, igazàbol nincs is szine, inkàbb fènynek definiàlnàm! <3 Pàr hete minden nap hasznàlom de mèg csak a felszine sem kopott meg. Nemhiàba, most sem csalodtam a màrkàban, az osszes termèkuk fantasztikus, bàrmit kiprobàlok mindig ugyanoda kanyarodok vissza...hozzàjuk! Lànyok ne habozzatok, ha valaki esetleg kètelkedne, ezennel megerositem, megeri a beruhàzàst!

doraspill
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 15.

anitah123

2019. január 9.

Nekem csak egy mini változata van meg, viszont mostanában csak ehhez nyúlok, szerintem ha elfogy beszerzem nagyobb méretben is.

anitah123
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 9.

Banszky

2018. december 22.

Hosszas nézegetés után megrendeltem a híres-hírhedt Mary Loumanizert. Extra pigmentált,először salamon tökét csináltam magamból de hamar megtanultam használni. Icicpici is elég belőle,egy újabb The Balm ami egy életre elég lesz. Csodás természetes hatása van,hétköznapokra bővel elég. Építhető úgyh akár egy bulira is eltudnám képzelni.

Banszky
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 22.

DNM

2018. november 19.

Szuper! Nagyon szép, építhető. Régóta vágytam rá de drágállottam. Aztán megrendeltem, és rájöttem hogy nem drága mert soha többé nem kell higlithert vennem.

DNM
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 19.

Emolliensek: Isoeicosane, Synthetic Wax, Dimethicone
Szilikonok: Dimethicone
Színezékek: Titanium Dioxide / CI 77891, CI 77491

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!