Best of Beauty 2019

the Balm

Ár:   6000 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   8,5 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: eo, az összetevőket feltöltötte: skata, Módosítva: 2014. május 20.

Kiszerelés:   8,5 g
Lelőhely:   Müller

Segítségével fényt adhatsz az arcodnak. Azokra a területekre kell helyezni ahol a napfény elsőként éri az arcot, tehát a szemöldökcsontra, az orrnyeregre és az arccsontra.

Ár: 4000ft+pkg , Eladó: 0808
Állapot: Kiprobalt parszor, Helyszín: --, fizetés: --
Ár: 3.000,- Ft postaköltséggel , Eladó: Szilva86
Állapot: Használt, Helyszín: --, fizetés: --
Lizz07

2019. május 30.

Nagyon feldobja a sápadt bőrömet és mégis természetes. A mozgó szemhéjra is néha szoktam felvinni belőle és a szemöldökömet is szépen kihangsúlyozza, ha felviszem a szemöldökcsontra. Főleg a természetes kiemelésre törekszem, de ha olyan helyre megyek, ahová komolyabb sminket készítek, akkor kicsit többet viszek fel belőle. Szerintem nagyon praktikus, jól ki lehet használni. A csomagolása is cuki és strapabíró. Már jó ideje megvan és semmi baja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 30.

Mitike

Korcsoport: < 18
2019. május 30.

Egyre több termekem van a márkától, és eddig egyikben sem csalódtam! Ebben sem! Gyönyörű, természetes aranyló színe van, elég tartós is. Egyaltalan nem bántam meg, hogy megvettem!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. május 30.

SminkesAnyuci

2019. május 10.

Több mint egy éve vágyom rá, most akciósan megszereztem. Már sajnálom, hogy nem előbb.... (hitegettem magam sokáig, hogy a lovely dupe highlighter paletta is van ilyen jó. Sajnálom, egy lapon sem említhető vele.....)
Egy ÁLOM. Egy vonás az egyszerű essence holo highlighter ecsettel BING és csodás a fénye, természetes, nem mű, iszonyú tartós, elvarázsol. Nem bírtam ki, hogy pár használat után már véleményezzem is, de jövök update-elni ha valami változna.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 10.

tsolya

2019. április 19.

Nagyon rég elkezdtem vele szemezgetni, nagyjából mikor elkezdtem érdeklődni a sminkek iránt. Mindig csillogó szemekkel néztem, mikor feltűnt valahol. Aztán nem rég eljött az idő, és megrendeltem. Nem túlzás ha azt mondom, hogy emiatt vártam igazán a csomagot. Már az első swatcholásnál éreztem, hogy ez igen, ez az amit ennyire vártam. A tartósságáért különösen megszerettem, 6-8 órát gond nélkül kibír. Azóta mindennapos használatban van nálam, és sok-sok dicséretet is szokott kapni. Hamar belopta magát a szívembe, és örülök, hogy égül beadtam a derekam és megrendeltem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 19.

zfruzsi

2019. április 10.

Szép highlgihter, de valószínűleg a nagy hype miatt túl sokat képzeltem vele/vártam el tőle. Nagyon sokáig vágytam rá és valóban olyan termék volt, amiről csak álmodoztam, hogy egyszer az enyém lehet... Aztán egyszer kb. 1 éve akciós volt és úgy voltam vele, hogy itt az idő, hogy megrendeljem! Annyira be voltam zsongva és olyan izgatott voltam és valószínűleg ez a nagyon felfokozott állapot sem tett túl jót, ugyanis így mikor megswatcholtam először, nem az volt, mint sok sokkal olcsóbb highlighteremnél, hogy woooooow, ez gyönyörű, hanem hm, lehet nem vettem fel eleget. Szép a színe és végső soron a hatása is, de én azért ettől sokkal többre számítottam egy ilyen ikonikus terméktől, amitől mindenki mindig elájul, isteníti és hasonlók. Nekem nincs sok drága highlighterem, de ami van hasonló áron vagy kicsit drágább, az simán leveri ezt, de azt kell, hogy mondjam, hogy a töredékéért kapható highlightereim is, ami szerintem abszurd és engem eléggé elkeserít. Nem mondom, hogy rossz ez a termék, de én sokkal többet vártam tőle tekintve, hogy az egyik legjobb highlighterként fut sok helyen - bár ha kétezerért vettem volna, akkor sem lennék odáig meg vissza érte - remélem értitek. Szép, de nekem nem elég, én csak építve érem el vele azt a hatást, amit szeretek és amit más olcsóbb vagy drágább highlighterekkel elsőre is el tudok

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 10.

Cusika30

2019. április 9.

Szép szín.Egész nap tart 😄Gyakran használom, alig fogyott.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 9.

Szép szín.Egész nap tart 😄Gyakran használom, alig fogyott.

Babsszi

2019. március 6.

Hajajj, hol is kezdjem? Nagyon vágytam rá, imádok sminkelni és imádom a highlightereket, viszont összességében még csak drogériás/ online beszerezhető olcsóbb árkategóriájú highlightereket próbáltam de meglepően jókat ki lehet fogni, vagy legalábbis számomra megfelelőeket. Ez a kis csoda 7200ft-ba kerül jelenleg a müllerekben. Nem olcsó szerintem. Az első ilyen magasabb árkategóriájú termékem.
Maga Mary-Lou az őt körülölelő hype-jának megfelelően teljesít. Szép a színe, pezsgős - nem arany, nem ezüst, pont az a tökéletes átmenet. Csodás fénye van és rendelkezik azzal a remek tulajdonsággal hogy felvihető szolidan, de úgy is hogy az űrből is látszódjon. Fényes és nem csillámos! Tartós, eszméletlen tartós. Kicsit porzik, jobban a kelleténél. Szép és igényes a csomagolása, ráadásul tükör is van benne. Szeretem, imádom, csodálom de jóval olcsóbban is be lehet szerezni igazán tartós és fényes highlightereket drogériában, ha az ember nem rest végigpróbálni a kínálatot.
Összegezve: Megbántam? nem. Újra fogom venni? jelenleg azt gondolom hogy nem (az ára miatt), de egy hónap használat után kb. semmit nem fogyott, ergo igazán megérhető befektetés, ha évekre elég terméket kap az ember lánya 7200 forintért. szóval talán újra veszem, ha elfogy és nem fogok tudni létezni nélküle. Imádnivaló termék de nem kaptam tőle semmi pluszt, semmi többet, semmi újat amit még nem tapasztaltam eddig ezért kicsit túlárazottnak érzem, ezért csak a 4 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 6.

preka

2019. február 27.

gyönyörű. nagyon szeretem. mindennapi használatra is. az egyik legjobb!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 27.

gyönyörű. nagyon szeretem. mindennapi használatra is. az egyik legjobb!

naiyah

2019. február 27.

imádom, egyik legjobb highlighter nagyon megéri az árát

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 27.

imádom, egyik legjobb highlighter nagyon megéri az árát

nemethbe

2019. február 11.

Szeretem! Nagyon világos bőröm van, de nem sötét rajta. Szép pezsgős színe van, a tökéletes highlighter a mindennapokra. Nem a legfényesebb highlighterek közé tartozik, de nekem megfelel. Nagyon tartós, 8 órát simán kibír!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 11.

Emolliensek: Isoeicosane, Synthetic Wax, Dimethicone
Szilikonok: Dimethicone
Színezékek: Titanium Dioxide / CI 77891, CI 77491

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!