the Balm

Ár:   6590 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   8,5 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Pinkpanda.hu-n 6590 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: eo, az összetevőket feltöltötte: skata, Módosítva: 2020. január 21.

Kiszerelés:   8,5 g
Lelőhely:   Müller
Vedd meg online: Pinkpanda.hu, 6590 Ft

• élénkíti és kiemeli az arcot, valamint fokozza a szemsmink fényét
  • highlighterként és szemhéjfestékként is alkalmazható
  • egészséges, üde és fiatalos megjelenést kölcsönöz az arcnak
  • finom őrlésű, púderes textúrája tökéletesen összeolvad a bőrrel
  • tükörrel ellátott praktikus kompakt kiszerelés
  • bármilyen arcbőrárnyalathoz remekül illő színárnyalat

Ár: 6590 Ft , Eladó: Pinkpanda.hu
Fizetés: utánvétel, átutalás, Szállítás:futárszolgálat
SchmitterBettina

2020. február 12.

Nemrég rendeltem egy mini változatban. Azt kell mondjam mindenkit letaszított a dobogóról !!!! Azóta se a Fenty , Mac, Becca highlighter után nem nyúltam . Gyönyörű fénye van, kicsi kell csak belőle, mert nagyon pigmentált. Tökéletes !!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 12.

LolaDobrev

2020. február 12.

Szép pigmentált, nagyon kevés kell belőle, megéri a hypeot!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 12.

Szép pigmentált, nagyon kevés kell belőle, megéri a hypeot!

RIldiko

2020. január 31.

Nem nagyon sminkelek, de kerestem egy szép higlightert, ami úgymond ilyen jolly joker, és nekem bevált, szép a csomagolás, jó ránézni is :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 31.

maczkovivien

2019. december 29.

A szokásos The Balm minőség. Természetes, üde hatást nyújt, és a csomagolása ennek a terméknek is nagyon szép. Öröm kézbe venni. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 29.

Nashuaaa

2019. október 17.

Jelenleg az egyik kedvencem, pedig elég sokat próbáltam már (Nars, Mac, Urban Decay, Tarte,Becca,stb). Egyszerűen gyönyörű a színe, visszafogott, mégis látványos, de elegáns is marad, nem üvölt a bőrről, hanem egybeolvad vele, ez az a pezsgőszín, ami mindenkinek jól áll szerintem. A textúrája is csodás és lassan fogy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 17.

min3rva

2019. szeptember 29.

Gyönyörű a színe, fantasztikus a textúrája, visszafogott, elegáns, egészséges fényt ad az arcnak. Az ára miatt sokat vacilláltam, de ez az a termék, amit bármikor újravennék (ha egyszer elfogyna, aminek jelét nemigen mutatja egyelőre, pedig már jó fél éve megvan). Egyébként az én zsírosodó bőrömön is probléma nélkül elvan egy napig, persze estefelé már nem annyira intenzív.
Ha csillogásra vágysz, nem ő lesz a legjobb barátod, de ha természetes fényt és üdeséget akarsz kölcsönözni az arcodnak, akkor tökéletes választás.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 29.

mlexa

2019. augusztus 29.

Ahhoz képest, hogy mindenki odáig és vissza van érte, nem nagy durranás... Sokáig gondolkodtam rajta, aztán beszereztem a pici verziót. A fénye szép, de nem túl intenzív. Én wow hatásra számítottam, de az elmaradt. A zsíros bőrömön egyáltalán nem tartós sajnos. Pár óra és már nincs ott, ahova raktam. Lehet, hogy szárazabb bőrön tartósabb. Ezek alapján kizárt, hogy a nagy verziót megveszem valaha. Őszintén szólva jobbra számítottam a nagy hype miatt. Így túlárazottnak tartom, mert ettől jobb termékek is vannak.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 29.

edery

Korcsoport: >54
2019. augusztus 5.

Nagyon kedvelem a theBalm termékeket. Ez a highlighter is csodaszép, természetes színe van, luxus érzetét kelti a használata, kifinomult eredményt ad a felvitele. Kiadós, és a tartósságára sincs panasz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2019. augusztus 5.

plinda

2019. július 12.

Nagyon szép színe van, nincs tele csillámokkal, és még tartós is. Az ára először soknak tűnt, de egy életre elég az a mennyiség amit kapunk.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 12.

nnmmtth

2019. július 11.

Az egyik legtartosabb highilghterem. Csodalatos szin, csodalatos allag. Megy a maximalis pont!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 11.

Emolliensek: Isoeicosane, Synthetic Wax, Dimethicone
Szilikonok: Dimethicone