the Balm

Ár:   11 690 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   9,6 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Ehssty, az összetevőket feltöltötte: Szilvi92, Módosítva: 2016. október 31.

Ár:   11 690 Ft
Kiszerelés:   9,6 g
Lelőhely:   Müller

12 matt és szatén szemhéjpúdert tartalmazó paletta.

Ár: 4000 Ft , Eladó: lzsoficim
Állapot: Firm színen látszik egyedül, h használt, a többin alig., Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétellel KP, futárral kért szállítással banki utalás
4500 Ft the Balm Nude Dude Volume 2 Szemhéjpúder Paletta
Ár: 4500 Ft , Eladó: alexandra326
Állapot: A Flirty árnyalat többször használt, a többi 1-2x, Helyszín: Budapest, fizetés: személyesen vagy posta/foxpost

tsolya

2020. február 11.

Impulzus vásárlás volt, beleszerettem első ránézésre. Nagyon szeretem a nude palettákat, amivel gyors hétköznapi sminket tudok csinálni munkába vagy suliba.Ez pedig tele van szebbnél szebb nude árnyalatokkal. Egész hamar csalódás lett nekem, a színek szépek, de lehetnének kicsit pigmentáltabbak, ezen kívül potyog is. A hozzájáró ecset egyébként nekem bevált, a ferde oldala különösen megfogott. Árérték arányban szerintem nagyon nem éri meg sajnos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 11.

doraspill

2019. november 5.

Sztem tokeletes! Nagyon jo vàlasztàs volt, a szinek nagyon jol kombinàlhatoak, ès nagyon jol eldolgozhatoak. Az àra kicsit huzos, de higgyètek el hogy megèri, mert se nem tul eros se nem tul halvàny, olyan pont neked talàltàk ki paletta ez, mondjuk valljuk be hogy a The Balm màrkàban azert nehèz csalodni, nagy mellèfogàsaim soha nem voltak mèg vele! Jo szivvel ajànlom mindenkinek!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 5.

lupumaar

2018. augusztus 22.

Romantikus nude színek, nem túl hivalkodó de mégis ott van. Primerrel és fixálóval használva nem maszatolódik, nem lesz csíkos nap végére.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 22.

Edit68

2018. augusztus 8.

Vágytam erre a palettára. Az árát azonban nem éri meg. Nekem eléggé porzik, valamint a tartósságával sem vett le a lábamról. Használgatom, mert a csomagolása miatt szívesen veszi kézbe az ember lánya.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. augusztus 8.

annabanana

2018. május 7.

Eleinte csak 4*-ot akartam adni, mert főleg a sötét árnyalatok miatt vettem meg (Friendly, Funny, Fine), és ezek csalódást okoztak: nem elég intenzívek és a Friendly elég maszatos. De a többi szín annyira mesés, gazdagon pigmentált és jól eldolgozható, hogy összességében elégedett vagyok vele. A csomagolás pedig fantasztikus, eleinte ezen akadt meg a szemem :D A tükör is praktikus. Az ecset szerintem nem túl jó, dehát nem ez a lényeg. Szóval muszáj neki 5*-ot adnom, mert a világosabb színek elvarázsoltak!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 7.

ancsi97

2018. január 2.

Imádom. Könnyen használhatóak a szinek,lehet épiteni,sokáig fent marad és nem ül a szemembe. Az árnyalatok tökéletesek a kicsit extrább de nude hatáshoz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 2.

nikolettnikole

2017. január 1.

Tényleg vannak benne matt színek de szatén helyett inkább csillámos színek vannak amik amúgy nagyon szépek. Jól kombinálható színek vannak benne, építhető a nappali sminktől a komolyabb makeupig. Nem rosz, csak drága így inkább ebayről rendeljétek ott csak 1500 ft ingyen kiszállítással.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 1.

kfruzsi

2016. július 1.

Jó minőségű, pigmentált, gyönyörű színek! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 1.

Jó minőségű, pigmentált, gyönyörű színek! :)

Szlilla19

2016. március 14.

Gyönyörű ez a paletta, az első a kedvencem, de ez nagyon kicsivel van lemaradva. Pigmentált és tartós.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. március 14.

Rozi71

2016. február 11.

Nem rossz paletta, de nem olcsó (kb. 10 ezer Ft). A szemfestékek nagyon picik benne, még az Art Deco mágneses pici szemfestékeknél is sokkal kisebb. Egy nagyobb ecset alig fér bele. A színek jók, de nem olyan szépek, mint pl. az Urban Decay Naked. Nincs túl sok MAC szemfestékem, de szerintem azok jobbak és én az Art Decot is jobban szeretem. Mondjuk egy Maybelline palettánál sokkal jobb, de drágább is!
Jól kihasználható színek, zöldes szemszínhez mindegyik elég jó. A Fit nevű szín viszonylag különleges, ez egy rózsa-arany, illetve még a Flirty érdekesebb, ez egy rózsaszínes lila arany fénnyel. Elég sok szemfestéket kell felkenni, hogy igazán jól látszódjon.
Nude Tude palettám nincs, de nem is lesz, abban olyan furcsa színek vannak (pl. csillogó hófehér, csillogó sárga), illetve a fent említett problémák miatt sem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. február 11.

Emolliensek: Dimethicone, Synthetic Wax, Caprylic / Capric Triglyceride, Isoeicosane
Emulgeálószerek: Hydrogenated Lecithin
Fényvédők: Titanium Dioxide
Szilikonok: Dimethicone
Színezékek: Bismuth Oxychloride / CI 77163, Iron Oxides, Carmine / CI 75470, Manganese Violet / CI 77742, Ultramarines, Yellow 5 Lake / CI 19140
Tartósítószerek: Sodium Dehydroacetate

Kaolin 0 0

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.