the Balm

Ár:   10 690 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   11,08 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Mesi, Módosítva: 2016. január 10.

Ár:   10 690 Ft
Kiszerelés:   11,08 g
Lelőhely:   Müller

A 12 természetes árnyalatot tartalmazó paletta, rendkívül pigmentált szemhéjpúderekkel. Tökéletes a visszafogott, természetes sminkeket kedvelőknek.

Kétvégű ecset tartozik hozzá (árnyékoló és tusecset végekkel).

Ár: 7500+posta , Eladó: Mufurcka
Állapot: nagyon keveset használtam, Helyszín: Budapest, fizetés: előre utalás után foxi vagy p maradó
Ár: 6500 , Eladó: csotieszti
Állapot: Párszor használt, Helyszín: Budapest, fizetés: Fizetés banki utalással, postával küldöm, személyes átvétel lehetséges Budapesten.

Tamimami

2019. május 23.

Most már 3-4 éve használom ezt a palettát, így nagyon jól sikerült megismernem. Szerintem nagyon jól használható színei vannak, amelyekkel elsősorban mindennapra való, praktikus, használható sminkeket lehet készíteni; ha valaki extravagánsabbra vágyik, akkor nem ez az első választás.
A színek általában nagyon jól kombinálhatók; vannak világosabb színek,amelyek a szemzug derítésében lehetnek hasznosak; de - apróbb kritika - hogy ezek a színek egy picit peregnek, hullanak. A közepes árnyalatú színek közül nekem a Selfish a kedvencem, ezt már szinte el is fogyasztottam, pedig a Sassy-hez alig nyúltam. A sötétebbek közül a Sexy áll hozzám legközelebb, ami egy sötétebb csokoládébarna árnyalat.
Én a saját The Balmos szehéjalapozóval használom, így elég sokáig tartós marad rajtam a smink.
Más high-end palettákhoz képest úgy érzem, hogy a szemhéjpúder egy kicsit szárít.
A kis ecset, amit hozzá adtak nekem nem vált be, ritkán használom.
A csomagolás egyébként igényes, kellemes; annyi a hátránya, hogy nehéz tisztítani, nem lehet eltávolítani a festékekből kipörgő port, még nedves törlőkendővel sem, így hosszabb használat után a doboz kissé piszkos hatást kelt.
Összegzésem szerint ár/érték arányban egy remek paletta, amelyet a tulajdonosa bizonyára jól ki fog tudni használni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. május 23.

A kis ecset, amit hozzá adtak nekem nem vált be, ritkán használom.

Futrinka1988

2019. május 8.

Hosszas keresgélés után, az itteni vélemények miatt - és mert kedvelem a márka többi termékét (főleg az összetevőik szimpatikusak) vettem meg ezt a palettát. Sajnos, csalódás volt. Nem látom eléggé pigmentáltnak, a világos színek nem tartósak. A színekre azt hittem, hogy nekem jól fognak állni, de nem váltotta be a reményeimet, inkább hideg árnyalatoknak tűnnek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 8.

CandyPop

2018. szeptember 7.

Nem olyan rég kaptam ezt a palettát, és már elsőre meggyőzött. Tökéletesek a színek benne, a leginkább hozzám passzoló árnyalatok. Nagyon jól pigmentáltak, könnyen eldolgozhatóak. Én primer, illetve fixáló nélkül használtam eddig, de így a szín nem igazán tartja magát, max 1-2 óráig, ezért áttérek majd én is a fixálós megoldáshoz, és remélem úgy már tartósabb lesz rajtam.
Ezen kívül teljesen megvagyok vele elégedve, már a csomagolás is megnyerő szerintem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 7.

lupumaar

2018. augusztus 22.

Szerelem paletta - a pasis Nude palettával együtt.
Jól pigmentált, szépen eldolgozható. Természetes hatású, vagy esetleg picit extrább sminket lehet vele összedobni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 22.

Szerelem paletta - a pasis Nude palettával együtt.

Annaakiss

2018. április 12.

Kedvenc palettám! Alappal egész nap mozdulatlan marad, krémes,jól eldolgozható és alig porol.Minden szín jól kihasználható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 12.

Andzsella

2018. április 4.

Kinek kell egy ilyen paletta mellett UD Naked? :D Jó ez én vagyok, de ez a paletta még ha kevesebb színt is tartalmaz iszonyat jó. A Youtube-on Jen Luvs szerint a paletta színei furcsán lettek összeválogatva, szerintem egyáltalán nem, összehozhatsz vele nagyon kis visszafogott és kicsit extrább sminket és igen pigmentáltak, (jaj de utálom ezt a szót :D ) nem jött le, nem kenődött, nagyon tartós (Solone vagy She szemhéjalapot használok). Ennek az utazós verziója a Solone Kávélikőr paletta, bár abban inkább zöldesebb árnyalatok vannak. Nagy vágyam amúgy az ABH Modern Renaissance paletta, mint burgundi paletta és a Solone Rosé paletta, ami ennek az utazós, mini verziója :) (na jó az ABH kicsit narancsosabb)
Amúgy én fekete hajúként a világos, a sötét barna és a fekete színű szemhéjpúderekből nagyon jó kis szemöldököt tudok magamnak kreálni :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 4.

Vazulbaba

2018. március 3.

Imádom ezt a palettát! A színei szépek, pigmentáltak, jól satírozhatóak, kiválóan kombinálhatóak. Nappali és esti smink készítésére is egyaránt használható. A saját szemhéjalapjával együtt bármennyi idő után is ugyanúgy néz ki a sminkem,mint amikor elkészítettem. A sötétebb színeket nedves vagy száraz ecsettel szempillatőbe (is) használom tusvonal helyett. A TheBalm termékek magasan a kedvenc sminkcuccaim!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 3.

Tindelou

2017. október 18.

Először nagy csalódás volt, mert a világos szín az pár óra múlva eltűnt a szemhéjamról. Ami azért furcsa hogy a pár ezer Ft-os Makeup Revolution palettámnál nem volt ilyen gond. (normális szemhéj alappal is próbáltam Nars, Urban Decay). Le is írtam, félre tettem, hogy ennyi pénzért ez nem megengedhető. Aztán a világos szint ( fehér, rózsaszín) nem hasznláva, felfedeztem, hogy a többi szín az viszont nagyon szépen satirozható és jól mutat a szememen, és tartósak is. Úgyhogy nem tökéletes, de egész jó kis paletta.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. október 18.

Milaa

2017. augusztus 30.

Nem mondom, hogy tökéletes, de az egyik kedvenc palettám maradt! Drága, de higgyétek el megéri az árát. Simán veri az UD palettámat. Szeretem mert pigmentált, könnyedén satírozható, tartós. Nagyon aranyos a csomagolása és szuper praktikus a tükör benne. A kedvenc színem a stand offish, sexy, és a sleek. Hétköznapi és esti smink is elkészíthető vele.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. augusztus 30.

Manitabarbara

2017. augusztus 7.

Sokáig gondolkoztam rajta,hogy biztos szükségem van e erre a palettára,mert elég borsosnak találtam az árát.Vegül megleptem vele magam és nagyon örülök,hogy megvettem,mert egyből bele is szerettem.A csomagolása nagyon szép,igényes.Nem egy gagyi,vékony papírtartókája van.Külön tetszik benne a nagy tükör,nagyon jól ki lehet használni.A szokásos palettákhoz járó ecset se rossz,de az csak vészhelyzet esetén használom.A színek gyönyörűek,hétköznapi és alkalmi sminkhez is tökéletesek.Szépen pigmentált,könnyen építhető.A fehér akár highlighternek is elmegy,annyira szép a fénye.Nagyon tartós.Reggel felkenem,este is még a helyén van.Nem az a tipikus por állagú termék,kicsit krémesebb.Praktikus,jól használható/kombinálható paletta,ami nagyon sokáig elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. augusztus 7.

Emolliensek: Isoeicosane, Dimethicone, Synthetic Wax, Caprylic/Capric Triglyceride
Emulgeálószerek: Hydrogenated Lecithin
Szilikonok: Dimethicone
Színezékek: Titanium Dioxide / CI 77891, CI 77491, CI 77492, CI 77499, Carmine / CI 75470, CI 42090, Yellow 5 Lake / CI 19140, Ultramarines, Manganese Violet / CI 77742, Chromium Oxide Greens / CI 77288, Bismuth Oxychloride / CI 77163
Tartósítószerek: Sodium Dehydroacetate

Kaolin 0 0

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.