the Balm

Ár:   5500 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   11,8 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Pinkpanda.hu-n 5590 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Sukopimi, az összetevőket feltöltötte: rea3, Módosítva: 2014. december 26.

Kiszerelés:   11,8 ml
Lelőhely:   Müller
Vedd meg online: Pinkpanda.hu, 5590 Ft

• gyorsan szárad
  • kisimítja az apró ráncokat
  • fényvisszaverő pigmenteket tartalmaz
  • megnöveli a szemhéjpúder tartósságát

Kiszerelés: 11,8 ml

Ár: 5590 Ft , Eladó: Pinkpanda.hu
Fizetés: utánvétel, átutalás, Szállítás:futárszolgálat

lenizsu

2020. augusztus 10.

Félig elhasználtam már, így azt érzem, ideje véleményt írni. Ha a szemsmink készítésével kezdek, mindig ezt használom. Intenzívebbé és tartósabbá teszi a sminket. Minden palettámmal jól együttműködik, nálam nem volt ezzel gond. Nagyon kevés kell belőle, ha véletlenül sokat nyomok ki a tubusból, akkor már nem működik annyira jól. Gazdaságos termék egyébként, mert valóban elég egy ici-pici mennyiség belőle, úgy működik a legjobban. Ha elfogy, valószínűleg újra fogom vásárolni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. augusztus 10.

mlexa

2019. szeptember 29.

Update!
Kiderült, hogy az olcsóbb palettákat nem bírja csak. Mióta megvan a Maybelline city mini palettám, azóta csodálatosan teljesít! Egész nap fentmaradnak a színek a szememen, nem kell javítgatni, nem gyűlnek össze! Én ezáltal maximális pontra értékelem, mert oké, hogy olcsó palettával nem volt kompatibilis, de azért ott sem teljesített rosszul. Nagyon pici mennyiséget szabad csak felvinni belőle és azt is hagyni kell kicsit száradni! De utána tényleg teszi a dolgát! Ajánlom! 😊

2019. Január 29.
Hát nem vagyok teljesen elégedett ezzel a termékkel... Nagyon szeretem a The balm termékeket, de ez nem az igazi. Igaz, hogy élénkebbek a színek tőle, meg sokáig elég lesz,de a szemhéjpúdert nem tartja meg olyan sokáig, mint amennyire reméltem. Pár óra után javítani kell, szóval egyáltalán nem teszi atombiztossá. Elfogyasztom, de legközelebb mást próbálok ki. Ennyi pénzért jobbat vártam. 😥

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 29.

Update!

2019. Január 29.

Dortya

2019. február 2.

Csodálatos termék, 1-2 apróságtól eltekintve maximálisan meg vagyok vele elégedve. Garantáltan meghosszabbítja a szemhéjfesték élettartamát, kényelmes vele dolgozni, viszont könnyű túlzásba esni vele. Az egyetlen dolog amit nem szeretek benne az a zsíros textúra, de ez már csak a személyes problémám :) Nagyon ajánlom a megvásárlását.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 2.

Makk Zsuzsó

2018. december 20.

Bár nagy kedvencem a The Balm márka, ez a termék engem egyáltalán nem győzött meg. Túl híg, ami nem lenne akkora baj, ha megtartaná a festéket. Igazából szemhéjpúdere válogatja, hogy becsíkozódik-e, vagy ha nem is ül be a redőkbe, megtartja-e estig. Nos, az esetek többségében nem tart estig a smink vele, ráadásul az éppen használt szemkrémemmel sem bírják egymást, kukacosodik. Szóval ezt most nem díjazom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 20.

lexyweaver

2018. október 14.

Véletlen szemdörzsölés után is vállalhatóan néz ki vele a szemhéjfestékem. Állagában ezerszer jobb, mint az Artdeco szemhéjbázisa.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 14.

SminkesAnyuci

2018. szeptember 19.

Imádom. Fél rizsszemnyit kenek összesen mindkét szememre, és intenzíven, gyönyörűen megtartja a szemhéjpúdert egész nap. Biztosan újraveszem, mert a MUR palettáim színeit úgy megtartja, mintha egy highend palettával sminkelnék.

UPDATE:

Próbáljátok ki az ajkaitokon is primerként, megdöbbentő, mennyire tartóssá teszi az ajaktermekeket is. Le vagyok nyűgözve.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 19.

UPDATE:

andrea760730

2018. szeptember 16.

Nagyon sok szemhéjprimert kipróbáltam már, de ez a legjobb. Eddig csak a milani alapja tűnt atom biztosnak, de a nyári hőségre kénytelen voltam keresni jobbat, mivel a 30 fok feletti hőséget ő sem bírta egész nap. Ez a szemhéjprimer igen. 😊 12 órát minimum kibírt, a szemfesték gyönyörűen a helyén maradt. Müllerben vettem, az ára borsós, de megéri, mert minőséget kapok a pénzemért. A kiszerelése higiénikus, a közel 12 ml termék minden cseppjét el lehet használni. Ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. szeptember 16.

Vazulbaba

2018. március 3.

Tökéletes szemhéjalap! Bármilyen szemfestéket a helyén tart bármeddig,a leggyengébb minőséget is. Élénkebbek vele a színek,és nem mozdulnak lemosásig. Bő két éve van meg, minden szemhéjpúder alá ezt használom, lényegében minden nap, és a fele még mindig megvan. Egy szememre egy (fél) rizsszemnyit teszek fel ujjal, elég. Higiénikus a használata a tubusos adagolójának köszönhetően.
Ha ne adj' isten egyszer elfogyna, egész biztos,hogy újraveszem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 3.

Ha ne adj' isten egyszer elfogyna, egész biztos,hogy újraveszem!

Tindelou

2017. október 18.

A semminél több, de ezt tudják a drogériás szemhéj alapozók is. Nekem az Artdeco és RdeL Young sokkal jobban teljesített, és árban is kedvezőbb.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. október 18.

bbrilona

2017. augusztus 23.

Nagyon jó termék. Stabilan fennmarad a festék.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. augusztus 23.

Nagyon jó termék. Stabilan fennmarad a festék.

Hidratálók: Dimethiconol, Caprylyl Glycol, Glycerin, Butylene Glycol
Peptidek: Palmitoyl Oligopeptide, Palmitoyl Tetrapeptide-7

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Szilikon alapú összetevő. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint oldószer, emollient, valaint bőr- és hajkondícionáló hatású összetevő. Az összetevővel leggyakrabban dezodorban és szappanokban talákozhatunk, hogy azok könnyebben csússzanak a bőrön, illetve a hajápolási termékekben megkönnyíti azok száradását.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Emulgeálószer, felületaktív anyag.