the Balm

Ár:   4990 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   7,08 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Soly77, az összetevőket feltöltötte: Fiorentina, Módosítva: 2019. június 25.

Kiszerelés:   7,08 g
Lelőhely:   Müller

Tökéletessé teszi az arcbőr megjelenését és enyhén napbarnított hatást kölcsönöz neki, a termék kontúrozásra is alkalmas.

abicicaaa

2019. augusztus 10.

Kar lett volna extra akciosan ott hagyni a notinon. En azert nem mondanam hidegbarnanak, semmifele huvosseg nincs a szineben. Neutrális barna, nem narancssarga, pont tokeletes.
Nagyon szepen terul alapozo es puder nelkul is.
Felvetelkor porol kicsit, de nem veszes. Es nagyon pigmentált.
Kicsi kis szerelem ez a termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 10.

Nagyon szepen terul alapozo es puder nelkul is.
Felvetelkor porol kicsit, de nem veszes. Es nagyon pigmentált.
Kicsi kis szerelem ez a termék.

Pajzs

2019. július 16.

Oliver árnyalat az enyém. Hideg, világosbarna szín, egy icipici rózsaszínes beütéssel. Természetes hatást kelt, mintha csak egy lehetelnyit barnára kapott volna a nap. Nem pereg, tartós, kényelmes viselet, selymes az arcon. Szemhéjpúderként is megállja a helyét, oda ujjal is szépen fel lehet vinni. Nem szoktam különösebben kontúrozni, de kipróbáltam akként is, csak visszafogottan, szerintem bevált úgy is, finoman kiemeli az arccsontot, nem túl sötét, piszkos vagy meleg. Az egyetlen, amit felróhatok neki, hogy felvételkor porol, de nem vészesen. A csomagolása kemény, kartonból készült, a szokásos Balm-stílusú mintával. Van benne egy tükör, igazítani/ utazáshoz praktikus.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 16.

tsolya

2019. június 24.

Notinon találtam meg leértékelve 2500 forintért. Régebb óta rajta volt már a kívánság listámon, eljött az idő, most vagy soha. Az Oliver árnyalatban sikerült beszereznem, tökéletes hidegbarna bronzer. Szuperül illik a színemhez, nagyon jól ki tudom használni. Utazáshoz is nagyon praktikus, a pici tükör miatt nagyon kompakt. Nagyon szeretem, hihetetlenül boldog vagyok, hogy ennyiért beszereztem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 24.

Trixi

Korcsoport: >54
2019. június 20.

Régóta kerestem hidegbarna bronzert, amely nem narancsos egyáltalán. Megtaláltam az Oliver árnyalatban. Nagyon praktikus kis minibronzer, utazáshoz a legjobb, biztonságosan zár mágnessel, kis tükör van benne, és még egy plusz védőtok fogja össze, hogy véletlenül se nyíljon ki a táskában. Az én színeimhez végül túl sötét lett, ezért kontúrként tudom csak használni. Krémes, nem porzik, jó minőség.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2019. június 20.

zalla

2019. március 29.

Korábban megjártam a márka bronzerével, mert rajtam a bahama mama nagyon furcsán állt (szürkés színt láttam, ami esetleg kontúrnak lenne jó nem bronzosítónak). Viszont úgy láttam az Oliver kicsit melegebb árnyalatú, így gondoltam teszek egy próbát. Tényleg nagyon természetes, nem narancsos. Nem harsány, könnyű építeni, mégis természetes marad az eredmény. A tartóssága a thebalm arcra való termékeknek megfelelően nagyon jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 29.

Blenheim

2019. március 28.

Regota kerestem olyan bronzositot, ami nem lesz rajtam narancsos, es megtalaltam. A legvilagosabb szinben hasznalom, gyonyoru termeszetes hatast kelt, es tartos.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. március 28.

snezi

2019. február 10.

Nagyon szép, természetes hatást kelt, ahogy az előttem szóló is említette. Tartós, és gyönyörű a csomagolása! :D
Valóban nem fedeztem fel benne, hogy narancssárgás undertoneja lenne, így betartja, amit ígér.
Viszont lévén, hogy inkább pirosító párti vagyok, nem nyúlok utána elégszer, így megválnék tőle. (Oliver /Oskar/ árnyalat)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 10.

Soly77

2019. február 6.

Ú anyám a bronzosítók bronzosítója... The balm forever.. :) jajj de nagyon régen kerestem már egy ilyen bronzosítót ami sötét de mégis csodás természetes hatást lehet vele elérni. Szerintem életem végéig elég lesz mert éppen csak hozzá kell érinteni az ecsetet... jajj nagyon szeretem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 6.

Emolliensek: Isoeicosane, Dimethicone
Szilikonok: Dimethicone
Színezékek: Zinc Stearate, Titanium Dioxide / CI 77891, Bismuth Oxychloride / CI 77163, CI 77491, CI 77492, CI 77499
Tartósítószerek: Sodium Dehydroacetate