Best of Beauty 2019

The Body Shop

Ár:   7990 Ft   Kategória:   Testápolás
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Aimet, Módosítva: 2015. augusztus 14.

Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Testápolás

Bőrpuhító testradír

"Namíbiában a ximeniát az “élet fájának” nevezik, gyümölcsének magja pedig értékes és gazdag olajban bővelkedik, amely puhává és bársonyossá képes tenni a bőrt. Használd ezt a tápláló testradírt a Relaxáló Rituálé részeként, ha azonnal a nyugalom szigetére szeretnél repülni!"

• Gyengéden eltávolítja az elhalt hámsejteket
  • Ellazítja a testet és az elmét
  • Namíbiából származó ximenia olajjal készül

Pöti

2018. december 14.

Régóta szerettem volna egy sós testradírt és nem bántam meg, hogy ő lett a kiválasztott :) Kellemes az illata, nem marad a testemen semmilyen fura réteg, tényleg nem muszáj utána testápolót kenni. Nekem pont elég a radírozó hatása, de aki a durvább, karcosabb radírokat szereti, annak biztosan kevés lesz a tudása. Az ára nagyon magas, de a tégely is hatalmas és nem kell hozzá túl nagy adag alkalmanként belőle. Ha elfogy, nem biztos, hogy rögtön újra veszem, mert a TBS többi radírja is izgalmasnak tűnik, szóval lehet, hogy előtte azokat próbálom majd ki :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 14.

vandacsontos

2018. december 12.

Elöször tartottam az illata miatt de fürdés után szinte semmi illat nem maradt csak a puha bör kellemes gyengéd az eddigiekhez képest sokkal sürübb. Kedvencemmé vált.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 12.

annilany

2018. szeptember 11.

Ajándékba kaptam és ha nem lennék túl lusta a rendszeres használatához, akkor biztos gyorsabban fogyna. :) Jól bevált, kellemesen radíroz, mégis hatásos. Nem feltétlen kell utána a testapoló, olyan jól puhítja a bőrt. Az illata nekem kicsit érdekes, annyira nem tetszett meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 11.

lulley93

2018. június 30.

finoman, de hatásosan radíroz, nagyon finom, luxusos illata van, és maga a doboz is egy dísz.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 30.

Sancsa

2017. április 27.

Ajándékba kértem, mert drágálltam, s nem bántam meg. Egèszen visszafogott, szinte semmilyen illata van, amin meglepődtem. Picit fura, de nem bánom. Finom szemcsék cannak benne, amik nem karcolják a bőrt. Kevés is elég belőle, jól eloszlik, s az én bőröm sem igènyli utána a testápolót. Ára miatt 4*

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 27.

NovakneViki

2016. január 15.

Az illata nagyon kellemes, sokkal sűrűbb az állaga, mint az általam eddig használt bőrradíroknak. Téli hónapokban mindennapi használathoz ideális, és használata után nem feltétlenül kell testápolót használni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 15.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Ázsiában ás Ausztráliában elő sárga szilva fa magjának a kivonata, melyet bőrpuhító (emollient) anyagként használnak  a kozmetikumokban.