KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

The Body Shop

Ár:   5390 Ft   Kategória:   Sminkek
Kiszerelés:   9 g   Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: annapanni, Módosítva: 2017. november 24.

Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Sminkek
Bőrtípus:   Normál, Kombinált

Szárazon enyhébb púderesebb, vagy nedvesen közepes fedést lehet elérni. Beépített tükörrel és szivaccsal.

10 árnyalatban kapható

Ár: 3500 , Eladó: ozsofia
Állapot: 1x próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel vagy posta

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Guppi

2017. szeptember 16.

Próbáltam ecsettel, száraz ès nedves szivaccsal is, ès mindhárom módon bevált. A színválasztásban az eladólány segített (05), mèg szerencse, így abszolút eltaláltam a megfelelőt. Egyetlen bajom van vele: nekem büdös. Nem tudnám leírni milyen szaga van, először az jutott eszembe, hogy talán avas, ami ugye nem lehet, mert kívül-belül le volt fóliázva, ès rajta van, hogy felbontás után x hónap a szavatossága (kb 2 hete van meg). Ezt a szagot felvitel után is èrzem sajnos, így egy csillagot levonok, de csak emiatt, mert amúgy jól teljesít.

Guppi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 16.

izabella73

2017. április 30.

Szárazon, illtve nedves szivaccsal vagy ecsettel felvive használom,az utóbbinál erősebb a fedése.Szép egységes bőrképet ad,nem poros hatású,nem tömíti el a pórusokat.Sajnos elég hamar átfényesedik,ezért az én bőrömön nem túl tartós.Ennek ellenére egy jól használható-kihasználható termék,praktikus csomagolásban,megérdemli az 5*ot.

izabella73
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 30.

laracroft

2016. december 18.

Csak púderként használom, de annak fantasztikus. Kicsit poros hatást nyújt, de végül szépen elcsendesedik az arcomon, és ami engem igazán meglepett, hogy nem fényesedik át! Ezt eddig rajtam egyetlen púdernek sem sikerült! Nagyon tartós, nem irritál, kellemes viselet és plusz pont a csomagolásáért! 5*

laracroft
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 18.

sophia1110

2016. október 25.

Nagyon meg vagyok elégedve ezzel a kis csodával! BB krémre szoktam feltenni és olyan szép bőrképet ad, amit őszintén szólva nem is vártam tőle.
Könnyű felvinni és bár nem tart ki egész nap, mert nekem az olajos bőröm és hamar átfényesedik, de kis korrekcióval több órán keresztül is szépen teljesített.
Nem lettem tőle pattanásos sőt kifejezetten jó érzés viselni. Könnyű textúrája van, a kiszerelés is praktikus, még tükör is van hozzá.
Újravevős lesz.

sophia1110
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 25.

Újravevős lesz.

Dourou

2016. szeptember 18.

Ez az elso olyan puderem ami ala nem kell alapozo(bar korrektort igy is hasznalok ala). Szepen fed,altalaban ketszer viszem fel es a nap feleig rendben is van:) nap vegere mar nem az igazi,de az a borom hibaja. Kicsit en is sokalltam az arat, de majdnem 3honapig kitartott ezert ujra vettem:) a vegen mar szet esett az a kicsi ami benne volt:( de lehet amiatt mert a szivacsot vizesen hasznalom. Az elejen tenyleg poros hatasu,de fel ora se es mar tokeletesen illeszkedik a boromhoz:) Osszesegeben elegedett vagyok vele:) Ami lehuzza,hogy par honap hasznalat utan a borom elkezdett kiszaradni annak ellenere,hogy sokat kremezem:(

Dourou
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. szeptember 18.

diaben

2016. szeptember 18.

Elég drága és annyira azért nem nagy szám. Színben nagyon jó, de szárítja az amúgy is száraz bőrömet. Gyanítom, h pattanásokat is okoz, de ez tesztelés alatt van. Nem feltétlen venném újra.

diaben
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 18.

NovakneViki

2016. szeptember 13.

Gondoltam beszerzek a nagy nyári hőség esetére egy könnyed púderes alapozót, ezért esett erre a választásom. Nagyon jó kis alapozó-púder lenne ha a megfelelő színt kaptam volna, mivel egy világosabb színt kaptam, így csak télen fogom majd elhasználni. De szerencsére szülinapi kuponnal vettem így nem a teljes árat fizettem érte.

NovakneViki
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 13.

Blueberry

2016. szeptember 9.

Elfogyott az Estée Lauder alapozóm és nyilván vannak olyan hónapok, amikor nem fér bele, hogy újravegyem. A sok jó vélemény miatt vettem meg és fogjuk rá, hogy bevált. Persze amikor az emberlánya megtalálta a tökéleteset, azokután már nem lesz semmi az. Én csak alapozóként használtam, vizes KAP blenderrel. Jó a fedése, kritikus helyekre kell korrektor. Kicsit púderes hatás, nem vészes, ahogy egy picit zsírosodik a bőr, meg is szűnik. Nekem elég hamar átfénylik a bőröm alatta, de korrigálható. Hidratálás nélkül szerintem kár próbálkozni, volt, hogy siettem, elfelejtettem krémet kenni és csúnyán mutatott. Tartóssága jó, ebben a melegben is bírja majdnem egész nap, de estére már azért megkopik. Pattanást, irritációt nem okozott. Igazából semmi gond nincs vele, lepontozni nem fogom, de azért valljuk be, nem egy Estée Lauder. :)

Blueberry
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 9.

mokkalany

2016. augusztus 3.

Nagyon jó fej volt az eladó, és értett is a sminktermékekhez, nemcsak ott hablatyolt összevissza. Mondtam neki, hogy nehezen találok jó mattító púdert az extrán fényesedő bőrömre a Mac Blot óta (amit drágállok 9000-ért), ő pedig említette, hogy ő a Macnél végzett képzést, és ez meg a Blot nagyjából ugyanazt tudják, viszont ez természetesebb, és nem végeznek állatkísérleteket. Ha eltalálják a megfelelő árnyalatot, nagyon szép bőrképet ad. Az eladó állításával ellentétben én nem tapasztaltam 5-6 órás mattító hatást, de egyrészt extrém meleg van és nagy a páratartalom, másrészt lehet rajta segíteni egy jó mattító krémmel (nálam a Paula's Choice fényvédő) és egy jó hordozható púderrel (nálam az IsaDora Mattifying Powder). Alapozót nem használok, de ez a termék átértékelteti velem az enyhe/közepes fedés fontosságát.

Friss: Bevásárlás-cipekedés 30 fokban, majd másfél órás torna, és még ezután is csodálatosan működött.

mokkalany
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 3.

ildinyo

2016. július 16.

Zsíros, problémás bőrömre jól bevált, egyenletesebb a bőröm, nem fénylik annyira, s nem irritál. Igényes, szép csomagolás, sokáig elég.

ildinyo
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 16.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Hidratálók: Benzyl PCA, PCA
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!
PCA h