The Body Shop

Ár:   5390 Ft   Kategória:   Sminkek
Kiszerelés:   9 g   Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: annapanni, Módosítva: 2017. november 24.

Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Sminkek
Bőrtípus:   Normál, Kombinált

Szárazon enyhébb púderesebb, vagy nedvesen közepes fedést lehet elérni. Beépített tükörrel és szivaccsal.

10 árnyalatban kapható

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

Melda

2022. május 28.

Nagyon jó púderes alapozó, nyáron szívesen használom, szépen fed, és egységesít, mégsem nehézkes a viselete. Piros foltokat elfedi, tompítja, lehet építeni is, ha nem elegendő a fedése. Én szárazon használom, a saját szuper szivacsával, elégedett vagyok vele. Eleinte kissé poros, de szépen illeszkedik az arc bőréhez kis idő múlva. Külföldön a TBS sajnos kivonta a forgalomból - MIÉRT?! Sokan követelik vissza -, itthon talán még kapható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. május 28.

Eple

2021. december 18.

A fedése valami fantasztikus, a dobozkában található púder szivaccsal szoktam felvinni.
Rétegezhető ha erősebb fedésre van szükség és nagyon tartós.
A T-vonalamat szépen mattítja szárítás nélkül, könnyed nem fullasztó szinte nem is érezni több réteggel sem!
Biztos, hogy újra veszem bár elég lassan fogy szerintem abszolút megéri az árát!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. december 18.

Rétegezhető ha erősebb fedésre van szükség és nagyon tartós.

Andrea1985

2021. március 30.

Nagyon szeretem. Biztos, hogy újra meg fogom venni.
Jól fed, különösen ha arckrémre viszem fel.
Amikor felviszem, egy kicsit elüt a színe a bőrömtől, de pár másodperc után már szép természetes a hatása.
Én alapozóból általában bézs/gold bézs árnyalatot szoktam venni, ennél a púdernél a Fresh Nude/XSN01MF jött be.
Könnyű a használata, saját szivacsát használom a felvitelhez.
(Egyébként a doboza megváltozott..)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. március 30.

Nagyon szeretem. Biztos, hogy újra meg fogom venni.
Jól fed, különösen ha arckrémre viszem fel.
Könnyű a használata, saját szivacsát használom a felvitelhez.
(Egyébként a doboza megváltozott..)

Cenguun

2020. március 12.

Baratnomtol kaptam, legjobb puder amit probaltam (es magyaroszagon lehet kapni). Szepen fed, foltokat nagyon jol takarja, nem kezd el zsirosodni rajtam, de valoban kell ala krem, mert a szaraz reszeket nagyon kihozza. Imadom! En csak magaban hasznalom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. március 12.

regisha

2020. február 6.

Kombinált, zsírosodó bőrre nagyon bevált nálam! Régóta kerestem olyan alapozót, ami szépen fed, ugyanakkor nem zsírosít. Én alapvetően alapozóként használom. Vagy benedvesített alapozóecsettel szoktam felvinni, vagy arckrémre teszem rá száraz ecsettel. A hatása a nap folyamán nyilván csökken, de számomra így is teljesen jó. Nekem megéri, hogy bár a fedése nem 100%-os, de cserébe a bőrömhöz kíméletes. Már 2-szer újravásároltam (és még újra is fogom). Amit kicsit sajnálok, hogy a tükörrel+tartóval együtt kell megvenni minden alkalommal a terméket, ez így se nem környezet-, se nem pénztárcabarát. A tükröt én nem tudtam kihasználni eddig, ha pedig a szivaccsal vittem fel a terméket, nagyon sok elpazarolódott és gyorsan elfogyott. Az ára miatt levonok egy csillagot, de ettől eltekintve én imádom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 6.

petrakauth

2019. január 17.

Írországban beszélt rá egy eladó kb 2 éve és azóta is használom és még mindig nem fogyott el! Néha csak magában púderként, néha korrektor fölé, néha alapozó fölé... mindenhogy nagyon szeretem! Attól a pillanattól nagyon szeretem hogy először felkerült a boltban az arcomra. Az a legjobb benne hogy ha rohanok akkor nem kell korrektor semmi csak felrakok egy kis púdert és az egy tónusba hozza a bőröm...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 17.

lora91

2018. május 3.

Sok-sok alapozó, púder kipróbálása után találtam meg a számomra legjobbat. Miután elkezdtem használni többen is megdicsérték az amúgy pattanásokra hajlamos mitesszeres bőröm, hogy milyen gyönyörű és kisimult :) mind emellet, ami számomra nagyon fontos az összetevők! Egyszerűen fantasztikus termék! Bár én egyébként is TBS rajongó vagyok :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 3.

Guppi

2017. szeptember 16.

Próbáltam ecsettel, száraz ès nedves szivaccsal is, ès mindhárom módon bevált. A színválasztásban az eladólány segített (05), mèg szerencse, így abszolút eltaláltam a megfelelőt. Egyetlen bajom van vele: nekem büdös. Nem tudnám leírni milyen szaga van, először az jutott eszembe, hogy talán avas, ami ugye nem lehet, mert kívül-belül le volt fóliázva, ès rajta van, hogy felbontás után x hónap a szavatossága (kb 2 hete van meg). Ezt a szagot felvitel után is èrzem sajnos, így egy csillagot levonok, de csak emiatt, mert amúgy jól teljesít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 16.

izabella73

2017. április 30.

Szárazon, illtve nedves szivaccsal vagy ecsettel felvive használom,az utóbbinál erősebb a fedése.Szép egységes bőrképet ad,nem poros hatású,nem tömíti el a pórusokat.Sajnos elég hamar átfényesedik,ezért az én bőrömön nem túl tartós.Ennek ellenére egy jól használható-kihasználható termék,praktikus csomagolásban,megérdemli az 5*ot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. április 30.

laracroft

2016. december 18.

Csak púderként használom, de annak fantasztikus. Kicsit poros hatást nyújt, de végül szépen elcsendesedik az arcomon, és ami engem igazán meglepett, hogy nem fényesedik át! Ezt eddig rajtam egyetlen púdernek sem sikerült! Nagyon tartós, nem irritál, kellemes viselet és plusz pont a csomagolásáért! 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 18.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Hidratálók: Benzyl PCA, PCA
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Részletesebb információ a smartskincare-en.

1-Dodecanol eo I eu I i I al

Másik nevén Lauryl Alcohol. Kókuszolajból előállított zsíralkohol. A kozmetikumokban oldószerként, bőrpuhító (emolliens), emulzió stabilizáló és sűrítőanyagként használatos segédanyag és illatanyag.

PCA h