The Body Shop

Ár:   4790 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: herakut, az összetevőket feltöltötte: Hecate, Módosítva: 2019. október 7.

Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Ez a nyugtató hatású, aloe verás nappali arckrém hidratálja az érzékeny arcbőrt, puhává és rugalmassá teszi azt, miközben megvédi az irritáló anyagoktól.

• Közösségi Kereskedelemből származó, 100% bio aloe verát tartalmaz
  • Illatanyag-, színezék-, tartósítószer-, szappan- és alkoholmentes
  • Gyengéd hidratálás
  • Puha és bársonyos arcbőr

Scylla

2020. március 30.

Nem rossz, de nem is igazán jó. Hidratál, nem okozott irritációt, kevés is elég belőle, sokáig kitart a doboz. Sajnos nekem zsíros érzés maradt utána, ezért végül esténként használtam. Az illatát én szerettem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 30.

esztervirag

2020. január 8.

Fél éve használom, tehát nem mondhatom, hogy nem adtam elég időt. Sajnos nem vált be annyira, mint vártam volna tőle. Vízhiányos a bőröm viszont pattanásás is, ezért nehéz jó hidratálót találnom magamnak. Ez elég könnyed, ezért választottam, viszont kipattogtam tőle és az illata is elég kellemetlen. Elhasználom kézkrémnek.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 8.

Vinzsu

2019. október 6.

Nem is tudom mit gondoltam amikor megvettem... Olyan nagyon nehéz krém, hogy egy gombistűnyi bőven elég belőle. Sokáig elég lesz, óriás a kiszerelés. Elkezdtem a kezemre is kenni szeles időben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 6.

TheTroublemaker

2019. augusztus 23.

Egyike azon kevés arckrémnek, amit tolerál a bőröm. Könnyen beszívódik, és jól lehet rá sminkelni is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 23.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Gel, Bisabolol
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol
Vitaminok: Panthenol

Az afrikai olajpálmából kivont természetes, növényi olaj. Bőrpuhító (emollient) és némi antioxidáns hatása is van.

Squalane eo 1 0

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2