KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

The Body Shop

Ár:   4490 Ft   Kategória:   Testápolás
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lzsoficim, Módosítva: 2014. augusztus 1.

Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Testápolás

Testradír bio argán olajjal

A bőröd ápolásának egyik legfontosabb eleme, hogy rendszeres időközönként megszabadítsd a már elhalt hámsejtektől. Legújabb, Argánolajos testradírunk nem csak ezt nyújtja, de lágy illatával segít is az ellazulásban, míg az Argánolaj egyedi, szárazság elleni eszenciájával rögtön ápol is.

A Méltányos Közösségi Kereskedelemből beszerzett Marokkói argánolaj nem csak természetes E- és F-vitamin tartalmával hódít, hanem a mögötte lévő történet is csodálatos. Hiszen az olaj előállítása több száz berber nőnek ad munkát, ezzel együtt tiszteletet és lehetőséget egy jobb életre.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Kingácska0807

2017. június 5.

Ő a nagybetűs RADÍR! Remekül radíroz, isteni illata van. Finom,lágy tapintású a bőröm a használata után. Picit gyorsan fogy,illetve az ára sem a legbarátibb, de nem vonok le emiatt pontot tőle, mert tényleg csodaszer nálam.

Kingácska0807
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 5.

Black Fairy

2017. május 14.

Erős, tolakodó műillat...utálom...
Az állaga egyébként meglepett először, de remekül radíroz, picit talán erősebb, mint a "sima cukorradírok" a márkától, viszont nagyon jól hidratál, és nagyon puha lesz a bőröm tőle...Egy kicsit talán olajos érzetet is hagy, ami zavaró, ha rá akar öltözni az ember, viszont nyárra szerintem remek lesz. :D
(Maradok a többinél azért...)

Black Fairy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 14.

Erős, tolakodó műillat...utálom...
(Maradok a többinél azért...)

Bubucim

2017. május 14.

Nagyon-nagyon nyerő nálam. :) Kicsit folyósabb, de ettől függetlenül nekem nem kell többet használnom belőle. Rögtön a nagyobb kiszerelésűt vásároltam meg. Jól tettem. :) Azt tapasztaltam, hogy ha hanyagolom is az epilálást, de használom ezt a testradírt, a bőröm pihe-puha lesz. :) Ilyet még egyik testradírnál sem tapasztaltam. Már jó ideje használom, de még mindig sok van benne. Akciósan éri meg beszerezni, mert az ára az húzós, de mindenképpen megéri, ha ki akarsz próbálni egy minőségi testradírt.

Bubucim
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 14.

Milka01

2017. április 19.

Jó illat, jó állag, tökéletes. Mintát kaptam, de mindenképpen meg fogom venni.

Milka01
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. április 19.

Jó illat, jó állag, tökéletes. Mintát kaptam, de mindenképpen meg fogom venni.

poussemousse

2016. december 28.

Most találtam erre a csodára, na jó- az angyalka hozta. Az isteni illat mellett tényleg finoman, de alaposan végigradirozta a bőrömet. Arcra írja, hogy ne használjuk, de a többi terület jöhet. A lemosás. után azonnal éreztem a pihe-puha hatását. Kicsit féltem, hogy túlságosan folyós lesz, de pont kezreillő az állaga. Biztosan újraveszem, a következő angyalkáig ugyanis nem fog kitartani.

poussemousse
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 28.

Asianlover

2016. december 20.

Isteni illat, nagyon klassz szemcsék, puha, hidratált bőr. Szuper az egész!

Asianlover
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 20.

Isteni illat, nagyon klassz szemcsék, puha, hidratált bőr. Szuper az egész!

Cannes

2016. november 13.

Nagyon nagyon szerettem még az ára ellenére is teszi a dolgát pihe puha lesz a bőröm kellemes az illata

Cannes
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. november 13.

szilvinyuszko

2016. július 19.

Imádom az argánolajat, így minden, amiben argánolaj van, nálam egy próbát biztosan tesz.
Ebben sem csalódtam, nagyon széppé varázsolja pár pillanat alatt a bőrt. Érdemes a kapcsolódó termékekkel együtt használni, a még szebb bőr elérése érdekében :)

szilvinyuszko
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 19.

kebkeb

2016. július 10.

Nagyon jó, nagyon szeretem. Jó az illata, csinálja amit kell, de bántani nem bánt. Az összes The Body Shop-os magőrleményes testradírnak nagy rajongója vagyok :) (a cukrosok nekem sajnos nem jönnek be, inkább elolvadnak, mint radíroznak)

kebkeb
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 10.

szreka86

2016. június 24.

imádom, mint az összes többi TBS testradírt, csillagos 5ös az argánolaj miatt, isteni!

szreka86
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 24.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil
Hidratálók: Glycerin, Honey

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.