The Body Shop

Ár:   2690 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: annapanni, az összetevőket feltöltötte: redvelvet, Módosítva: 2020. február 28.

Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok

Fényes-csillámos égetett szemhéjpúder duo 8 órán át tartó hatással. Szárazon és nedvesen is használható, a még intenzívebb színhatásért. Bőrgyógyászatilag és szemészetileg is tesztelt.

Tallis

2019. szeptember 11.

Szterencsére még be tudtam vásárolni, mikor kimenő volt. Azóta is reménykedek, hogy lesznek megint, mert nagyon jók. Az új szinek fele olyan jók sincsenek. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 11.

senskin

2016. február 13.

Szeretem. Bár kimenő púder, de utolsó darabokat megtudtam még vásárolni. Vékony korrektor ecsettel viszem fel vizesen és nagyon tartós, szép szexi színe van! :) Igazi csábító szemeket lehet varázsolni vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 13.

rockroka

2016. február 11.

Nekem a rózsaszín/sötét van meg, sajnos kicsit csalódás volt. Felkenve már nem tűnik olyan intenzívnek a színe, mint a tégelyben, és szerintem nem eléggé pigmentált, viszont dolgozni könnyen lehet vele, azzal sose volt gond. Kár érte.

Update: kipróbáltam nedves ecsettel, ahogy a weboldal írja. Úgy tényleg nagyon intenzív és gyönyörű a színe, végre látszik, szóval így megérdemli az 5 csillagot :) :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 11.

Hómancs

2015. július 12.

Én a zöldeset vettem meg, sajnos reggel felkenve, és aládolgozva sem marad a helyén nap végéig. Ettől függetlenül nagyon jó színe van felvíve is, kellően intenzív és könnyű vele bánni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 12.

tuzachat

2014. július 3.

Zöldem van nagyon szeretem. Viszonylag tartós, és csak a nap végére ül be a ráncokba:) A színe (főleg a feketéé a csillámokkal) nagyon el lett találva.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 3.

barkacskutya

2014. február 1.

Karácsonyra kaptam a Moonstone árnyalatot. Picit jobban csillog, mint gondoltam, önmagában nekem túl csillogós, de más színekkel nagyon szépen kombinálható (pl. MAC satin taupe-val szerintem nagyon szép).
A sötétebb színt nedves ecsettel szoktam felvinni az alsó és/vagy a felső szempillatőbe, így nagyon tartós. Felvitelnél picit pereg, és nekem sajnos alappal (MAC paint pot) sem bír ki egy teljes napot önmagában, egy tartósabb festékkel összedolgozva viszont igen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. február 1.

AnnaM

2012. november 21.

Megvettem a lilát:-)))addig szemeztem vele amíg bekönyörögte magát a kosaramba:-) Nem bántam meg, azonnali szerelem.Tartós, eddig még nem okozott semmilyen allergiát és hát a szín...a szín az csodás.Megérte az árát .

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. november 21.

annapanni

2012. április 15.

Elég erősen fog, sokkal jobb színe van a sima szemhéjpúderhez képest. Gondolom nedvesen felvive még intenzívebbek a színek. Tetszik, hogy kétszínű, van egy sötétebb és egy világosabb is a tégelyben. A lilát fogom legközelebb megvenni, alig bírtam otthagyni a boltban:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. április 15.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Hidratálók: Sclerocarya Birrea Seed Oil
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Könnyen kenhető olaj, aminek bőrpuhító (emollient) tulajdonsága van.

Emulzió stabilizáló és sűrűség szabályozó segédanyag.

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Sorbitol és zsírsavak keveréke. Emulgeálószer.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.