The Body Shop

Ár:   2190 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: kozmetikusbuda, az összetevőket feltöltötte: Naftalin, Módosítva: 2020. március 30.

Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Samponok

Ellenállhatatlan és ínycsiklandozó illatú banán sampon normál hajra

• Finoman tisztítja és táplálja a hajat, ami puha és fényes lesz
  • A banán nem csak finom, de fantasztikus hidratáló is

A banános sampon azokból a banánokból készül, amiket a szupermarketek a méretük vagy formájuk miatt visszautasítanak.

csibyg

2020. augusztus 3.

Az illata nem olyan intenzív mint a balzsamnak, igazából megtisztítja a hajamat és ennyi, balzsam nélkül nem lesz tőle puha és olyan finom banán illatú sem. Valahogy ennek más az illata.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 3.

csalarrita

2020. augusztus 3.

Szerettem ezt a sampont, jó sokáig elég is volt, balzsammal együtt vettem még márciusban, most fogyott el, szépen tisztított, viszont az illata nagyon erős és túl édes volt, emiatt a 4 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. augusztus 3.

Barbara5

2020. július 16.

A várva várt hatás elmaradt. Nagyon kócos maradt utána a hajam, hiába balzsamoztam. Az illata viszont mennyei volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 16.

Saci22

2020. június 28.

Nem rossz, fényes és puha lesz a hajad tőle. Az illata nagyon jó. Sok extrát nem ad, de nem is roncsol a hajadon egyáltalán. Kicsit azért drága.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 28.

lecsapaketchup

2020. március 30.

Nekem utazóméretben volt meg, és nagyon megszerettem. Fantasztikusan tisztít, az illatát csak addig érzem, amíg hajat mosok vele, utána elillan és csak "frissesség illatot" hagy maga után. De nekem ez tökéletesen megfelel. Nem töredezett tőle jobban a hajam, nem viszkettem hajmosás után, nagyon tisztának éreztem utána a hajam. Abszolút kedvencemmé vált.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 30.

MoOEe

2020. február 19.

Nagyon érzékeny a fejbőröm, de ez a sampon egyáltalán nem irritálja, kevés is elég belőle és nagyon jól habzik. Tisztít, nem lesz kimosás után kócos és szalmaszerű a hajam, olyan érzés, mintha kicsit hidratálná is, de azért teszek fel kimosás után balzsamot. Nem korpásodik a hajam, pedig nagyon hajlamos rá a fejbőröm és használat után iszonyat könnyűnek érzem a hajam és nagyon jó állagúnak. Festett hajam van, de nem koptatja, így számomra tökéletes választás.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 19.

anitaa17

2020. január 5.

Nagyon elégedett vagyok ezzel a samponnal, főleg, mert őszintén bevallom nem számítottam tőle sokra, egyedül a banán illat miatt szerettem volna kipróbálni. Ehhez képest brutál pozitívan csalódtam és már egy flakon sampon + balzsam elfogyasztása után be is szereztem a második adagot belőlük. A legjobb dolog, amit nálam hozott, hogy a hajam nagyon szép puha lett tőle és sokkal később kezd el zsírosodni, mint egyébként. A banán illatot én csak használatkor érzem, utána már kevésbé.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 5.

eprecs

2019. december 22.

Jobb mint a balzsamja. Jól habzik, kevés elég, szépen tisztít, szeretem. Ha a balzsamját nem is, ezt újra fogom venni. -1pont mert nem túl tartós az illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 22.

annasara82

Korcsoport: < 18
2019. október 4.

A hajam rémesen száraz és mindennel próbálkoztam. Egy év alatt vagy öt sampont próbáltam ki, és ebből kettő volt jó. Az egyik rémesen drága volt. De tényleg, háromszorosa ennek a samponnak, de egy barátom ajánlotta nekem ezt a sampont és de jó, hogy hallgattam rá. Az illata fantasztikus és ez visszaköszön a hajunkon is, egyáltalán nem zavaró az említett illat és el is illan ilyen egy-két nap múlva. A hajam fényes és jó minőségű ettől és már négyszer újravettem. Mindenkinek ajánlom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. október 4.

Lilium

2019. július 26.

Átlagos sampon. Szilikon mentes és fantasztikus az illata. Semmivel nem bírja vele tovább a hajam, mint bármelyik másik samponnal, a hatása sem különös. Nem tudok róla rosszat mondani de nagyon áradozni sem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 26.

Antioxidánsok: Ascorbic Acid
Hidratálók: Honey