The Body Shop

Ár:   2190 Ft és 3490 Ft   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   250 ml és 400 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: kozmetikusbuda, az összetevőket feltöltötte: MeaGNewcastle, Módosítva: 2020. október 20.

Ár:   2190 Ft és 3490 Ft
Kiszerelés:   250 ml és 400 ml
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Samponok

2020-ban megújult változat!

Ez a 100% vegetáriánus sampon tökéletes választás sérült hajra, intenzíven táplálja, erősíti és hidratálja azt.

• BANÁN - Segít a bőr és a haj erősségének, rugalmasságának fenntartásában. Hidratál, megelőzi a bőr és a haj kiszáradását. Természetes hidratáló, antioxidáns, gyulladáscsökkentő és regeneráló hatásai vannak, ráadásul A-, B-, C- és E-vitamint, valamint cinket is tartalmaz.
  • C-VITAMIN - Antioxidáns hatása révén fellép a szabadgyökök ellen, megakadályozza a sejtkárosodást. Védi a bőrt a környezet károsító hatásaitól. Segíti a sebgyógyulást, elősegíti a kollagéntermelést. Fontos szerepe van a bőr puhaságának megőrzésében.
  • MÉZ - A mézben található antiszeptikus, antibakteriális és antimikrobális vegyületek nagyszerűen alkalmazhatóak különböző bőrproblémák, így vágott sebek, égési sérülések, horzsolások kezelésére. A méz nemcsak tisztán tartani segít a sebeket (így megakadályozza, hogy azok elfertőződjenek), de gyorsítja a gyógyulást és a fájdalmakat is enyhíti.

♡ 3000,- TBS banános sampon ♡
Ár: 3000Ft , Eladó: KataViki
Állapot: bontatlan, Helyszín: Budapest, XI., fizetés: átutalás / készpénz

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal (régi)

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal (régi)
powderwoman

mafalda

2021. november 14.

Nagyon jó sampon, szuper állagú lett tőle a hajam, csak az illata nem maradt meg, flakonból csodás a hajamon sajnos semmi nyoma...hát és van kivetnivaló az összetevőkben is ahogy nézem, de ezt a TBS-tól már megszokhattam volna. A hajam állaga miatt kap 4 csillagot, mert nagyon puha fényes és selymes lett! 😊

Update! Miért lett új a formula??😪😪😪😪 borzalmas lett tőle a hajam, a régit szerettem, de ez az új...katasztrófa. Szárít, a hajam száll mint egy szalma...és illata még annyi sincs mint régen, soha többet míg megint meg nem változik, pedig a boltba direkt megkérdeztem, hogy csak a csomagolás új e....hát erre tessék. Jah és száraz hajra lenne való, hát kérem szépen ez bizony már a zsíros hajúak samponja lett. A régi szebb emlékek miatt nem húzom le teljesen!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 14.

Kremcica

2021. június 15.

Teljesen átlagos sampon (2019-es gyártmány, valószínűleg még a régi formula). Nem látom hogy jobban zsírosodna a hajam viszont olyan extra hidratálást sem érzek. Sőt, kimosáskor kicsit csikorgósan tisztának érzem a hajamat. Nem szárít de fura érzete van és mindenképp kell utána a balzsam. Az illata műbanános, nem rossz leginkább mert nem túl erős illat hajmosás után már nem is érzem. Nem irritál, nem hozza elő/ront a száraz korpámon de nem is segít mondjuk nem is ennek megoldására vettem hanem hidratálásra. El fogom használni, de újra már biztosan nem veszem mert vannak ennél jobb samponok olcsóbban is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 15.

boni04

2021. április 30.

A balzsammal ellentétben nekem ez nem adott akkora pluszt :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 30.

A balzsammal ellentétben nekem ez nem adott akkora pluszt :(

klaujks

2021. február 11.

Nagyon akartam szeretni ezt a sampont.Annyira jókat olvastam róla de pár használat után rákellett jönnöm hogy ne eröltesem tovább :(
Az illatával nincs is baj . De nekem mosás közben nem habzott csak miután jó sokat kinyomtam belőle . Mosás közben összeragadt a hajam,bekocolodott és miután öblítettem lefele rengeteg hajam jött kifele a kocolodás miatt. :(
Másnapra pedig bezsírosodott teljesen a hajam mint aki egy hete nem mosta :(
Balzsamot csak a hajtöveimre használtam szóval a sampon a ludas. Így én biztos nem veszem újra ,ami van azt is inkább odaadom annak akinek bevált. Balzsamot pedig elhasználom a hajvégekre.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 11.

Másnapra pedig bezsírosodott teljesen a hajam mint aki egy hete nem mosta :(

baloghantonia

2021. február 9.

Az egyik legrosszabb sampon, amit valaha kipróbáltam. Az oldalon a vélemények alapján és az eladó hölgy véleménye miatt sokat vártam ettől a sampontól, de őszintén még egy csillagot sem adnék neki, mert egyáltalán nem habzik, másnapra az egész hajamat úszott a zsírtól, egyáltalán nem volt szép utána a hajam, szerintem pénzkidobás. Illetve az illatáról is ódákat zengtek, de én már a hajmosást követően pár órával rá sem éreztem az illatát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. február 9.

sarah0425

2020. november 20.

Nagyon, nagyon akartam szeretni. A Body shop oldalán olyan jókat írtak róla. Viszont az első használatnál nem habzott még úgy sem, hogy másodjára mostam meg a hajam. Szárítás után pedig érdes és kellemetlen tapintású lett a hajam. Szerencse, hogy csak a 60ml-es kiszerelést vettem meg.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. november 20.

MeaGNewcastle

2020. október 20.

Az illatába szerettem bele, megvettem az egész banános családot, a sampont, a balzsamot, a tusfürdőt és a testvajat.
A sampon nem hozta amit vártam tőle, az én hajamat szárította, pedig leírás alapján, tápláló spamon száraz hajra. Nem habzott rendesen, érdes kócos tapintású lett a hajam mosás közbe, ez álítolag azért van, hogy felnyissa a haj kutikula pikkelyeit hogy majd a balzsam jobban bethatoljon és tápláljon. Én ezt az érzész nem szerettem, a balzsamot nagyon beszívta a hajam, de később szárításnál érződött a szárazság és össze vissza szállt a hajam...jó de nem tartós illatú és nem is teljesen banános, mint a többi, nem legjobb amit használtam, így nem fogom újravenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 20.

csibyg

2020. augusztus 3.

Az illata nem olyan intenzív mint a balzsamnak, igazából megtisztítja a hajamat és ennyi, balzsam nélkül nem lesz tőle puha és olyan finom banán illatú sem. Valahogy ennek más az illata.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. augusztus 3.

csalarrita

2020. augusztus 3.

Szerettem ezt a sampont, jó sokáig elég is volt, balzsammal együtt vettem még márciusban, most fogyott el, szépen tisztított, viszont az illata nagyon erős és túl édes volt, emiatt a 4 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. augusztus 3.

Barbara5

2020. július 16.

A várva várt hatás elmaradt. Nagyon kócos maradt utána a hajam, hiába balzsamoztam. Az illata viszont mennyei volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 16.

Antioxidánsok: Ascorbic Acid
Hidratálók: Honey