The Body Shop

Ár:   2190 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: kozmetikusbuda, Módosítva: 2019. augusztus 26.

Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Samponok

Ellenállhatatlan és ínycsiklandozó illatú banán sampon normál hajra

• Finoman tisztítja és táplálja a hajat, ami puha és fényes lesz
  • A banán nem csak finom, de fantasztikus hidratáló is

A banános sampon azokból a banánokból készül, amiket a szupermarketek a méretük vagy formájuk miatt visszautasítanak.

annasara82

Korcsoport: < 18
2019. október 4.

A hajam rémesen száraz és mindennel próbálkoztam. Egy év alatt vagy öt sampont próbáltam ki, és ebből kettő volt jó. Az egyik rémesen drága volt. De tényleg, háromszorosa ennek a samponnak, de egy barátom ajánlotta nekem ezt a sampont és de jó, hogy hallgattam rá. Az illata fantasztikus és ez visszaköszön a hajunkon is, egyáltalán nem zavaró az említett illat és el is illan ilyen egy-két nap múlva. A hajam fényes és jó minőségű ettől és már négyszer újravettem. Mindenkinek ajánlom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. október 4.

Lilium

2019. július 26.

Átlagos sampon. Szilikon mentes és fantasztikus az illata. Semmivel nem bírja vele tovább a hajam, mint bármelyik másik samponnal, a hatása sem különös. Nem tudok róla rosszat mondani de nagyon áradozni sem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 26.

nanderi

2019. május 28.

Az illata isteni, mint az öblítőnek, amúgy szerintem van jobb sampon, de 4 csillag mert zseniális a banán-hatás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 28.

Kispanda

2019. május 15.

Egyszer megvettem, mert elég változatos problémáim vannak, többek között a sok kémiai kezelés miatt hullik, törik és lapul a hajam. Viszkettem tőle (bár a seborrhea miatt én mindentől viszketek), zsírosította a hajam. Az illata kicsit mű, de ez a legkisebb probléma. Lehet normál hajra teljesen beválós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 15.

FReka

2019. április 25.

Még ősszel vettem leárazva,a 400 miliset majdnem a 250 milis árában,de még csak most kezdtem el használni néhány hete. Tartottam tőle hogy zsírosítani fogja a hajam,de szerencsére nem,3 napot kibírok mosás nélkül,esetleg egy pici szárazsamponos rásegítéssel. Az illata kellemes banános,picit talán művi,de nem mondanám rossznak. Azt nem tudom mennyire marad meg a hajban,mert úgy döntöttem adok még egy esélyt a garnier banános hajpakolásának,az pedig elég intenzíven megmarad. Az állaga érdekes pudingszerű,sűrű. Szép fényes lesz mosás után a hajam,bár alapból sem fénytelen szerencsére,nem szárítja,vagy irritálja a fejbőröm. Eddig nekem tetszik,nem csodaszer,de jó samponnak tartom. Ha elfogyott ez a hatalmas flakon és változott valami,updatelek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 25.

katagali92

2019. április 18.

Mit ne mondjak, eléggé nagy csalódás volt ez a sampon. Amikor ezzel mosom a hajam, olyan sprőd lesz tőle a vége, hogy már mások is megjegyezték a környezetemben. Nem azért, de ennyi pénzért kettő flakon ezerszer jobb sampont veszek..... Mérges vagyok és nagyon csalódott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 18.

slytherclaw

2019. február 9.

Teljesen átlagos sampon, nem árt, de nem is igazán használ. Lehet, hogy csak képzelem, de ha nem használok elég balzsamot utána, akkor a hajam szárazabb és sprőd lesz. Ezt más samponnál nem tapasztaltam ezelőtt. Nekem előszörre műanyagos illata van, aztán hajmosás közben finom banános, de sajnos nem marad meg a hajban.
Összességében nem egy rossz sampon, de újravenni nem fogom, keresem tovább az igazit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 9.

Sziporka88

2019. január 30.

Már vettem pár alkalommal mert imádom az illatát. Szépen tisztít, de valóban kicsit rőt lesz a haj tőle. Ezért a 4*

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 30.

lauralkcs

2019. január 5.

A sampont és a balzsamot együtt használtam. Ami azt illeti, az illata tényleg eszméletlenül csodálatos, a hajam finom, banán illatú volt legalább 2-3 napig, ami más termékek esetében nem ennyire kitartó.
Viszont... már a második mosásnál éreztem, hogy a hajam sokkal nehezebben kifésülhető, szalmaszerű, durva tapintású, száraz. Egyébként is nagyon hosszú, így a fésülködések igazi rémálommá váltak egy idő után.
Ezért mint alkalmi vendég vesz részt a hajmosásban, mert az illatáról tényleg nem tudok lemondani.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 5.

esztiby

2018. december 5.

Nagyon jó illata van, öröm vele a hajmosás.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 5.

Nagyon jó illata van, öröm vele a hajmosás.