The Body Shop

Ár:   1890 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: TheGirl, Módosítva: 2020. február 28.

Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Tusfürdők

2018-as karácsonyi limitált kiadás

A Berry Bon Bon kollekció tusfürdőjének gyümölcsös, édes illata olyan, mint egy téli séta a bűvös erdőben. Az illatos, ünnepi fürdők egyik sztárja ez a szappanmentes és krémes tusfürdő, ráadásul a bőr puhaságáról való gondoskodásba is besegít.

• Szappanmentes habzó textúra
  • Észak-amerikai áfonya, fehér gardénia és vanília illatjegyekkel

silence

2019. november 2.

Nagyon szeretem szinte az összes TBS tusfürdőt, de ez kiemelkedően a kedvenceim között volt!
A Berry Bon Bon testvajjal együtt használtam, mindkettőt imádtam.
Nyálcsorgatóan finom volt ez az édes, piros-gyümis illat, élvezettel használtam el az utolsó cseppig! Sajnos már elfogyott, reméltem, hogy idén télen újra behozzák, de nagy sajnálatomra nem így történt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 2.

A Berry Bon Bon testvajjal együtt használtam, mindkettőt imádtam.

Lilium

2019. május 28.

Na ki az aki leragadt a karácsonyi cuccoknál? 🙋‍♀️
Hát persze hogy én! Meg még vagy 10000 másik sorstárs.🤫
Nem tudom, hogy visszahozzák-e, de egyáltalán nem rossz. Azon kevés termékek egyike, amelynek zuhanyzás közben tetszik jobban az illata. Csak kis kiszerelésben van meg, utazásokra viszem magammal, szerencsére a TBS tusfürdők elég kiadósak, imádom mindet! 😍

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 28.

Na ki az aki leragadt a karácsonyi cuccoknál? 🙋‍♀️
Hát persze hogy én! Meg még vagy 10000 másik sorstárs.🤫

spavanilly

2019. január 2.

Ajándék Jézuskától:)
Tavaly volt szerencsém a "Frosted berry" - hez, amit imádtam...így lelkesen próbáltam ki ezt a verziót, és reméltem, hogy az elődöt kaptam meg más néven.
Hát sajnos nem. Ebből hiányzik az a sejtelmes fanyarság, ami a f.b.-t olyan különlegessé tette.
Géles állagú, édes- gyümölcsös tusfürdő, amelyet alkalmanként el fogok használni, de sosem vennék meg magamnak...
Figyelmes, kényeztető ajándék, örülök, hogy kipróbálhattam.
Pozitívuma, hogy zuhanyzás után ( testvaja használata nélkül is) sokáig illatos bőrt eredményez.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 2.

Ajándék Jézuskától:)
Figyelmes, kényeztető ajándék, örülök, hogy kipróbálhattam.

KK95

2018. december 28.

Az illata nagyon szuper és a bőrömet se irritálja. Első termék, amit a márkától kipróbáltam, de biztos fogok még innen tusfürdőt vásárolni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. december 28.

Brunooka

2018. december 24.

Az idei kollekcióból csak ez az illat tetszett, de ez nagyon! Nem mondom, hogy puha lesz a bőröm és nem szárad ki, de az illat kárpótol! Hidratálásnak egyébként is testápolót használ az ember!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 24.

Black Fairy

2018. december 16.

Az elmúlt négy évben a leggyengébb téli TBS illat...350 forintért Balea tusfürdőt lehet venni, ugyanezzel az illattal...Nagyobb kiszerelésben...Az én bőröm nem is érzékeny, szóval nekem a hatása is ugyanolyan volt, mint a már említett Balea tusfürdőé...amit véletlenül pont vagy két hónappal ezelőtt használtam el, ezért tudom a kettőt összehasonlítani...

Imádom a márkát, minden évben hűségesen vásárolom a karácsonyi dolgokat (is), de ez nagyon mellément...
Persze, nem rossz, tényleg jó a minősége, és a márkát meg kell fizetni...És egyébként rendszeresen vásárolom a márka tusfürdőit...
Azért tartom csupán pénzkidobásnak, mert egy iszonyatosan unalmas, tucatillatú, átlagos tusfürdőre sajnálok ennyit kiadni, akkor is, ha az egy "jó" márka terméke.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 16.

mirandam

2018. december 11.

2017.-ben is és idén 2018.-ban is beszereztem a téli kollekció darabjait. Tavaly testápoló formájában, idén tusfürdőként. Ez a kedvenc illatom :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 11.

aszepsegbelulrolfakad

2018. december 6.

Vidám, pajkos, erős illatvilág, nekem nagyon tetszik, nem bánja meg az ember, ha kipróbálja, remélem lesz hasonló állandó illat is a body shop polcain.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 6.

juditfoldesi

2018. október 30.

Gyümölcsös (vörösáfonyás) cukorka illata van, télre tökéletes választás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 30.

Gyümölcsös (vörösáfonyás) cukorka illata van, télre tökéletes választás.

Gyulladáscsökkentők: Bisabolol
Hidratálók: Glycerin, Sucrose, Honey, Propylene Glycol

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Színezék. Lilás piros.