The Body Shop

Ár:   3690 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   1,1 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Aimet, Módosítva: 2015. április 8.

Kiszerelés:   1,1 ml
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok

Extra vékony szemhéjfilc, amely precíz felvitelt biztosít, hogy a legkinifomultabb és legrészletezettebb stílusokat is kipróbálhasd. Méltányos Közösségi Kereskedelemből, az angliai Norfolkból származó, kamillával készül.

TBS The Body Shop Blak Skinny Thin Felt Liner szemhéjtus/tus- fekete
Ár: 2.700 Ft , Eladó: minaya
Állapot: Új, bontatlan termék, sosem használt (bontatlan védőfóliával), Helyszín: Budapest (V., VI., VII., VIII. és IX.), Szekszárd vagy Bonyhád, fizetés: Elsősorban személyes átvétel Budapesten és fizetés készpénzben a helyszínen, de a postázás/Foxpost és egyéb csomagautomata is megoldható előre utalás esetén.

Tothxheni

2020. március 24.

Ez az első filces tusom, igazából engem elkerült a "tus láz". Ritkán használom, de meg vagyok vele elégedve. Ahogy írtam, nem vagyok túl gyakorlott, mégis szerintem könnyű a használata, tartós, és kifejezetten tetszik a matt, koromfekete finishe.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 24.

Caty88

2018. május 25.

Nagyon szeretem,szép tartós, erős fekete színe van. Könnyű használatú termék.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 25.

Nagyon szeretem,szép tartós, erős fekete színe van. Könnyű használatú termék.

EvaCs

2015. december 15.

Nagyon könnyű használni, már van egy ugyanilyen astor tusom és azt hiszem ez kicsit feketébb de nem sok különbség van a kettő között, az ár kivételével. Ez az advent kalendáriumban volt, úgyhogy nem én választottam de jó használni. Legtöbbször használok primert a szemhéjamra de néha elfelejtem és ez a tus primer nélkül is tartós. Nem tudom hogy mennyire tartós nyáron, de ebben a téli időben jól teljesít. Nem kenődik el és szép mélyfekete. Mivel nem használtam tust eddig nem vagyok nagy szakértő, ezért adtam 4 csillagot. Viszont kezdőknek ez a ceruzás megoldás a legjobb, a bal szemhéjamnál még akadnak problémák de ezzel nagyon könnyű vonalat húzni. Remélem nem fog beszáradni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 15.

Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Caprylyl Glycol, Honey

PVP 0 0