The Body Shop

Ár:   3143 Ft   Kategória:   Testápolás
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bejus89, Módosítva: 2015. augusztus 27.

Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Testápolás

Kíméletes bőrradír a zamatos áfonya illatával. Minden tégely méltányos közösségből származó mézet tartalmaz Etiópiából, ami vadvirágok ezreinek nektárjából készült.

nesteaallday

2016. május 20.

Jó testradír, de kicsit jobban szeretem azokat amikbe úgymond karcolnak a kis szemecskék, viszont ez kellemesen radíroz. A bőröm utána nagyon puha és jó illatú. Biztos, hogy újra vásárolom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 20.

Idorii

2016. február 6.

Egyik legjobb bőrradírom. Az egyetlen bajom az illatával van. Nekem egy kicsit mű, de maga a termék 5*.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. február 6.

Vattacukor1990

2016. január 6.

A jelenlegi legjobb testradírom. Ennek a használata után lesz a legpuhább és legsimább a bőröm. Az apró magok és szemcsék által nagyon hatékonyan, ám egyben kíméletesen radíroz. Kinézetre valóban olyan, mintha áfonyalekvár lenne. :) Az illata kellemes, használat után még egy kis ideig érezni szoktam. Ez is zselés állagú, mint a málnás változat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 6.

Azura

2015. augusztus 11.

Mikor felbontottam a tubust az volt az első gondolatom hogy én most tényleg áfonya lekvárt fogok magamra kenni? :D És tényleg azt kentem. Nagyon fincsi illata van, és a megfelelő mértékben radíroz, minden használat után olyan felfrissültnek érzem magam. Akciósan vettem, eredeti áron nem hiszem hogy újra venném, de nem a minősége miatt, hanem mert én ilyen kis sóher vagyok. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 11.

nsaid

2015. augusztus 4.

Jo illata van, csak nekem egy kicsit nehezen moshato le. Egyébként szerettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. augusztus 4.

Jo illata van, csak nekem egy kicsit nehezen moshato le. Egyébként szerettem.

Garu

2014. szeptember 22.

Bomba jó termék, bár ez tipikusan tavaszi/nyári. :D Mintha egy üveg lekvárt kenegetnék... A hatása oké, illata oké, igazából az árát leszámítva klassz termék :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 22.

Percoon

2014. szeptember 16.

Nagyon fincsi illatú áfonya lekvár, kíméletesen radíroz, nem karcol, de szép puha lesz tőle a bőr, korábban a TBS kókuszosat használtam, nekem ez sokkal gyengédebb, szimpatikusabb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 16.

maladicta

2014. szeptember 12.

Az illata nagyon finom, a bőrradírozó hatása lehetne egy kicsit erősebb, és a látvány, amikor az ember felkeni, kicsit horrorisztikus.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 12.

zsonody

2014. augusztus 9.

Én elsősorban az illata miatt vettem, ami sajnos a testvaj nélkül - amit nem sikerült beszerezni az akcióban, amiben ezt - annyira nem tartós, mint reméltem, de persze ezt nem is ígéri és használat közben nagyon kellemes élmény. Valóban kíméletes bőrradír, nekem néha kicsit kevés is, de ha utána a Nivea zuhanyzás közbeni testápolót használom, akkor csodákra képes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 9.

Szimica

2014. július 2.

Szuperül radíroz, az első TBS testradírom, olyan jó, hogy egy kevés is elég belőle :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 2.

Antioxidánsok: Rubus Idaeus (Raspberry) Seed Extract
Hidratálók: Glycerin, Honey

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Közönséges dió héjának az őrleménye, melyet dörzsölő, bőrradírozó anyagként használnak a kozmetikumokban.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Színezék. Lila színű.