The Body Shop

Ár:   2690 Ft   Kategória:   Szemkrémek
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: pofi89, Módosítva: 2012. június 20.

Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Szemkrémek

Bodzás szemkörnyékápoló zselé. Illatmentes, frissítő, a szemet ébresztő hűs pakolás. Kezdd ezzel a napot, főleg, ha a szemed környéki finom bőr hajlamos a puffadásra. Ha nem használod, tartsd a hűtőben, úgy még erőteljesebb lesz a hatása.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

Nessa

2021. február 10.

Reggelente használom csak abban az esetben, amikor nagyon fáradtak a szemeim is be vannak dagadva. Az elején kellemesen hűsít, később viszont elkezdd tőle bizseregni a bőröm, mint az izomlazító mentolos kenőcsöktől szokott, de nem tart sokáig. Nem irritál, nem fáj. A szemeimnek valóban jobb érzés, habár nem tüntet el teljesen mindent, de nekem nem is olyan látványosak a karikáim. Illata számomra nincs (de lehet az érzékenyebb orrúak érezhetnek valamit). Valószínüleg legközelebb nem fogom megvenni csak ha akciós, mert azért elég drága az ára egy ilyen kis tégelyért, eredetileg szemmaszkot akartam venni, csak az nem volt raktáron.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 10.

Lushlife

2020. április 8.

Abszolut nem csinal sok mindent a borommel pedig mar majdnem elhasznaltam a kis tegelyt, estenkent bekenem a szemem alatt, gyosan beszívódik és egyeltalán nem irrital és ha hutobe teszem akkor kifejezetten jo erzes egy huvos valamivel bekenni a szemem alatt. Mindenki más, így lehet csak nekem nem lett csodaszer ez a kis szemkörnyékápoló de én nem fogom újra venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 8.

bakocsenge

2018. október 17.

Hát megvettem, és életem első szemkörnyékápolója, tehát valóban nincs semmi összehasonlítási alapom. A korom miatt szigorúan preventív jelleggel vettem, plusz kellett a két fontos TBS termék mellé egy harmadik, hogy éljen a Glamour kuponom, így gyorsan felkaptam, meg se néztem, csak vittem a kasszához. Igazából nem bántam meg, szeretem bekenni vele a szemeimet, hűsítik, ami különösen jó, mert elég irritáltak mostanság a szemkörnyékeim, de ez nem csíp, és ez kellemes meglepetésként ért. Semmi extra, nem hiszem, hogy újraveszem, de egy vásárlást megért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 17.

szilvasitimea

2017. március 6.

Jóleső, amikor behűtöm előre és felkenem a kissé puffadt szemem alá, de van, amikor csípi a szememet, pedig nem folyik bele, és könnyezik. Szóval, se nem jó, se nem rossz..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 6.

szofiaa

2017. február 4.

Én kevesebbért vettem, mint ami itt meg van jelenítve és teljes áron volt. Semmi extra. Nem rossz szemkörnyékápoló, de csodákra nem képes. Kellemesen hűsít és valamelyest leviszi a szem alatti duzzanatot. Ritkán használom, de akkor szeretem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 4.

kgyrk

2016. augusztus 5.

Nincs benne semmi extra, én lefekvés előtt szoktam használni, a szemem körüli rész gyakran kiszárad, mintha egy picit hidratálná. Szerencsére akármilyen keveset is alszom, nem jellemző rám (lekopogom), hogy óriási táskás szemekkel keljek, viszont reggelente mintha frissebb lenne a tekintetem ettől a kencétől. Egyébként elég jellegtelen illata van, nem tudnám mihez hasonlítani, viszont pillanatok alatt beszívódik. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 5.

missus

2016. június 14.

Kellemesen frissíti a szemet, nem irritál, és pillanatok alatt elmulasztja a szemöldökszedéssel járó pirosságot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 14.

paaulaaa

2016. június 5.

Én ettől többet vártam. Hűtőben tartom, de csak nagyon ritkán nyúlok érte... Ha nagyon fáradtak a szemeim, akkor használom és érzem, hogy hűsít .. De semmi egyéb. Reggelente akartam használni smink előtt de nekem ahhoz kissé ragacsos hogy tudjak rá egyből dolgozni és elég sokat kell várnom, hogy rendesen beszívodjon pedig nem "locsolom". Alapvetően nem rossz, de nem is annyira jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 5.

Ballazizz

2016. április 12.

Hűtőben tartom, de csak nagyon ritkán nyúlok érte, mert nem tudom eldönteni, hogy szeretem-e.. Ha nagyon fáradtak a szemeim, akkor használom és érzem, hogy hűsít.. De semmi egyéb. Nem rossz, de nem is annyira jó.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 12.

EvaCs

2016. február 18.

Az advent kalendárban volt, nagyon kellemes, hűsítő hatású. Nem tartom hűtőben és így is nagyon kellemesen hűsít. Nem használom mindennap csak amikor fáradtak a szemeim és tényleg frissítő hatása van. Gyorsan beszívódik, igaz nem közvetlenül sminkelés előtt használom. Az illata nem valami kellemes de gyorsan elillan, nem zavar. Elhasználom az biztos de még nem tudom újra veszem-e.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. február 18.

Gyulladáscsökkentők: Hamamelis Virginiana (Witch Hazel)

nagylevelű csodamogyoró különböző részeiből készülő kivonat - jellemzően a levelek, gallyak és kérgekből vonják ki, ezek a különböző részek pedig eltérő mennyiségű biológiailag aktív összetevőt (tannint, katechint és galluszsavat) tartalmaznak. Tonikokban gyakran használt szövetösszehúzó. Összehúzó, nyugtató, antioxidáns és antibakteriális hatása is van. Ugyanakkor viszont Paula Begoun szerint a csodamogyoró-kivonatba az előállításakor 14-15%-nyi alkoholt (ethanol) tehetnek, ami viszont szárító, irritáló hatással lehet a bőrre, ahogy az összetevő magas tannin tartalma is, ezért érdemesebb inkább kerülni az összetevőt, ha valakinek gyulladt, pattanásos, irritált bőre van, rosaceával küzd vagy kipirosodásra hajlamos az arca.

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Methylparaben i I ta I par 0 0