The Body Shop

Ár:   2690 Ft   Kategória:   Szemkrémek
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: pofi89, Módosítva: 2012. június 20.

Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Szemkrémek

Bodzás szemkörnyékápoló zselé. Illatmentes, frissítő, a szemet ébresztő hűs pakolás. Kezdd ezzel a napot, főleg, ha a szemed környéki finom bőr hajlamos a puffadásra. Ha nem használod, tartsd a hűtőben, úgy még erőteljesebb lesz a hatása.

bakocsenge

2018. október 17.

Hát megvettem, és életem első szemkörnyékápolója, tehát valóban nincs semmi összehasonlítási alapom. A korom miatt szigorúan preventív jelleggel vettem, plusz kellett a két fontos TBS termék mellé egy harmadik, hogy éljen a Glamour kuponom, így gyorsan felkaptam, meg se néztem, csak vittem a kasszához. Igazából nem bántam meg, szeretem bekenni vele a szemeimet, hűsítik, ami különösen jó, mert elég irritáltak mostanság a szemkörnyékeim, de ez nem csíp, és ez kellemes meglepetésként ért. Semmi extra, nem hiszem, hogy újraveszem, de egy vásárlást megért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 17.

szilvasitimea

2017. március 6.

Jóleső, amikor behűtöm előre és felkenem a kissé puffadt szemem alá, de van, amikor csípi a szememet, pedig nem folyik bele, és könnyezik. Szóval, se nem jó, se nem rossz..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 6.

szofiaa

2017. február 4.

Én kevesebbért vettem, mint ami itt meg van jelenítve és teljes áron volt. Semmi extra. Nem rossz szemkörnyékápoló, de csodákra nem képes. Kellemesen hűsít és valamelyest leviszi a szem alatti duzzanatot. Ritkán használom, de akkor szeretem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 4.

kgyrk

2016. augusztus 5.

Nincs benne semmi extra, én lefekvés előtt szoktam használni, a szemem körüli rész gyakran kiszárad, mintha egy picit hidratálná. Szerencsére akármilyen keveset is alszom, nem jellemző rám (lekopogom), hogy óriási táskás szemekkel keljek, viszont reggelente mintha frissebb lenne a tekintetem ettől a kencétől. Egyébként elég jellegtelen illata van, nem tudnám mihez hasonlítani, viszont pillanatok alatt beszívódik. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 5.

missus

2016. június 14.

Kellemesen frissíti a szemet, nem irritál, és pillanatok alatt elmulasztja a szemöldökszedéssel járó pirosságot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 14.

paaulaaa

2016. június 5.

Én ettől többet vártam. Hűtőben tartom, de csak nagyon ritkán nyúlok érte... Ha nagyon fáradtak a szemeim, akkor használom és érzem, hogy hűsít .. De semmi egyéb. Reggelente akartam használni smink előtt de nekem ahhoz kissé ragacsos hogy tudjak rá egyből dolgozni és elég sokat kell várnom, hogy rendesen beszívodjon pedig nem "locsolom". Alapvetően nem rossz, de nem is annyira jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 5.

Ballazizz

2016. április 12.

Hűtőben tartom, de csak nagyon ritkán nyúlok érte, mert nem tudom eldönteni, hogy szeretem-e.. Ha nagyon fáradtak a szemeim, akkor használom és érzem, hogy hűsít.. De semmi egyéb. Nem rossz, de nem is annyira jó.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 12.

EvaCs

2016. február 18.

Az advent kalendárban volt, nagyon kellemes, hűsítő hatású. Nem tartom hűtőben és így is nagyon kellemesen hűsít. Nem használom mindennap csak amikor fáradtak a szemeim és tényleg frissítő hatása van. Gyorsan beszívódik, igaz nem közvetlenül sminkelés előtt használom. Az illata nem valami kellemes de gyorsan elillan, nem zavar. Elhasználom az biztos de még nem tudom újra veszem-e.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 18.

cacti

2015. november 21.

Ajándék volt valamelyik vásárlásom alkalmával. Sajnálom, hogy nem raktak bele parfümöt, mert az legalább elnyomná az alkoholos szagot amit áraszt. Komolyan, versenyzik drága nagyapám nyolcvan fokos pálinkájának szagával. Innentől kezdve nem látom értelmét hogy szemápolónak használjam. A tégely legalább cuki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 21.

nsaid

2015. augusztus 4.

Nekem nem vàllt be. Nem rossz az àllaga, de a semmenyire sem frissült fel a böröm...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. augusztus 4.

Gyulladáscsökkentők: Hamamelis Virginiana (Witch Hazel)

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.