The Body Shop

Ár:   1090 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2013. április 29.

Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok

• gyümölcsös maracuja illat

Zsuzsii003

Korcsoport: < 18
2019. február 18.

Nagyon szép hatást kelt az ajkakon. Óvatos fénye van, szép, visszafogott. Nagyon jó az illata. 5*

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. február 18.

Jucuus

2019. január 2.

Kevés kell belőle, így sokáig elég, finom illatú. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 2.

Kevés kell belőle, így sokáig elég, finom illatú. :)

KingaSimon

2018. augusztus 6.

Igaz, nem szeretem, hogy ujjal kell fölvinnem, de az illata olyan nyámi, hogy egyből adok neki egy 5-öst.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 6.

edi01

2017. június 23.

Imadom . Ezen kívül meg megvan a pink es dinnyes is . Kicsit ragacsos de olyan finom az iklata hogy nagyon szeretem. Keves is eleg belole mert kulonben nem nagyon ivodik be

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. június 23.

prinszepsz

2016. november 30.

Ajándékba kaptam, illata isteni. Leheletnyi fényt ad az ajkaknak. Inkább csak szájfénynek mondanám, mint hidratálónak. De rosszat nem tesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 30.

kriszti0208

2016. november 29.

Illata jó,állaga jó,de ezzel a csomagolással nem tudok megbarátkozni.Ecsettel jól lehet használni,viszont nekem egy ajakápoló olyan legyen amit bedobok a táskámba és rögtön tudok is bárhol használni,de ez ecset nélkül nehéz,főleg ha műkörmöd van.Bemegy a köröm alá,nem tudod úgy kiszedni,hogy ne legyen minden olyan. Pedig nem extrém méretű körmeim vannak,csak picik.Csak a csomagolás miatt kap kevesebbet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 29.

anitakiara

2016. augusztus 29.

Egyenlőre 5 csillag, pár napja vettem magamnak, mert annyira kis cuki a csomagolása, hogy nem tudtam neki ellenállni. Nagyon finom illata van, és puha lesz tőle az ajkam, mindemellett diszkrét szép fényt ad neki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 29.

Marcsus

2016. március 3.

Nekem tetszik, 1-2 hónapja kaptam ajándékba, és tökéletesen télies, kuckózós, bogyós gyümis illata van, amit az ajkamra kenve is érzek. Ha valaki komolyabb hidratálót keres, ne ezt vegye, ez inkább egy nem túl tartós szájfény, viszont kellemes viselni, nagyon szépen és igényesen mutat az ajkakon, az illatával kényeztet, és bántani nem bántja a kicserepesedett szájat sem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 3.

norilili

2014. október 12.

Reméltem, hogy valamennyire színez is ha már azt ígéri, de nem. Felkenve rajtam teljesen átlátszó. Az illata kicsit émelyítően mű, persze ez szubjektív, nem is ezért pontozom le. Ez az egyik leggyengébb ajakápolóm eddig.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 12.

lide81

2014. augusztus 30.

Finom illat, de nem szívódik fel...ragacsos érzés...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. augusztus 30.

Finom illat, de nem szívódik fel...ragacsos érzés...

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Hidratálók: Lanolin