The Body Shop

Ár:   2190 Ft   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: silence, Módosítva: 2019. január 4.

Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Szappanok

A virágzóan szép British Rose testápoló kollekció folyékony szappanja gyengéden tisztítja és közben ápolja is a kezeidet, így a hideg időben és gyakori kézmosás mellett is segít megvédeni azt a kiszáradástól. A friss, modern, virágos illat és gazdag krémes állag miatt gyorsan a kedvenced lesz. Kézzel szedett angol rózsák esszenciájával készül.

silence

2019. április 29.

Imádom ezt a folyékony szappant, jelenlegi (és szinte biztos, hogy örökös) kedvencem! Lehet, hogy nem túlzás azt is kijelenteni, hogy eddigi életem legjobb folyékony szappanját találtam meg ebben a termékben!
Ennyire finom rózsaillatot még egyetlen szappanban vagy tusfürdőben sem tudtam felfedezni, egyszerűen mennyei! 🥰 Mondom ezt úgy, hogy nagyon sokáig nem voltam túl nagy rajongója a rózsás illatoknak..... az elmúlt 1-2 évben azonban egyre jobban megszerettem ezt az összetevőt, és már kifejezetten keresem pl. a rózsás parfümöket is.
Frissen szedett, harmatos rózsaszirmok illata! Tényleg álomszép illat, ráadásul nagyon sokáig tartja is az illatát a kezemen kézmosás után!!!
Nagyon kellemes állagú, könnyen szétoszlatható és jól felhabzik, tökéletes tisztító hatással!
Abszolút nem szárít, ami nekem fontos szempont, mert sajnos nagyon sok szappantól kijön az ekcémám és véresre tud repedezni a kezem....
Praktikus, pumpás adagolója pont annyi szappant ad, amennyi egy kézmosáshoz kell, így elég sokáig ki is tart, így nem is olyan vészesen drága, mint ahogy első látásra tűnik (nekem pl. 3-szor annyi ideig kitart, mint pl. egy Palmolive vagy Dettol).
Megvettem a kézápoló krémjét is, azt is nagy szeretettel használom és tervezem a többi British Rose termék kipróbálását is....
Ezt a folyékony szappant pedig bármikor nagy szeretettel fogom újra vásárolni!
Csakis csillagos 5-ös!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 29.

Ezt a folyékony szappant pedig bármikor nagy szeretettel fogom újra vásárolni!
Csakis csillagos 5-ös!

Hidratálók: Glycerin, Sucrose

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.