The Body Shop

Ár:   4590 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   250 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kiralykislany, Módosítva: 2017. szeptember 12.

Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Vízhiány

Nyugtató, hidratáló tonik, amely hűsíti, tisztítja, nyugtatja és hidratálja a bőrt. A száraz és dehidratált bőr számára igazi felüdülést nyújt, rózsaeszencia tartalmának köszönhetően tonizálja a bőrt és összehúzza a pórusokat. Közösségi Kereskedelemből származó aloe verával gazdagított.

100% vegán és nem tartalmaz alkoholt.

kisski

2019. április 15.

Sosem használtam tonikot, viszont eljött az idő, hogy ezt a lépést is szeretném beépíteni a rutinomba. A leírás és a vélemények alapján úgy gondoltam, hogy ez lesz a megfelelő az én száraz-érzékeny bőrömre. Az állaga és az illata nagyon tetszett, így hát még nagyobb kedvel emeltem le a polcról ezt az amúgy nem olcsó terméket. Nyugtató és hidratáló tonikra számítottam, viszont csalódnom kellett. Lehet csak az én bőröm ilyen szerencsétlen, de a leírtakkal ellentétben nekem szörnyen égeti az arcomat, semmi jót nem tapasztaltam... :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 15.

ANDREAA

2019. március 17.

Nagyon finom igazi rózsa illata van, az állagával az elején bajban voltam, de kárpótolt az a jó érzés, amilyen a bőröm, miután áttörlöm vele.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. március 17.

zalla

2019. március 10.

Akciósan vettem néhány hete. Egy nem hámlasztós egyszerű tonikot kerestem őszre, ami nem ragad és nincs benne alkohol. Ennek megfelelően igencsak nehezen sikerült rátalálnom... A termék zselés állagú, rózsaillatú, kis rózsának imponáló maszatokkal (szerencsére felvitelkor nem zavaró). Gyorsan beszívódik, nyugtatja és kicsit hidratálja a bőrt. Eddig meg vagyok vele elégedve. Ár-érték arányban szerintem nem olyan rossz vétel, ugyanis egyszerre tényleg néhány csepp elég, így a 250 ml-s flakon sokáig ki fog tartani.
Update: Sajnos kicsit le kell pontozzam. Néhány "szirom" darab érezhetően az arcomon marad. Hosszabb használat után azt kell mondjam, kicsit ragadós érzetet hagy maga után (ezt csak később vettem észre, lehet, hogy változott az állaga?).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 10.

Gabszi

2018. december 21.

Körülbelül két hete használom a terméket, és eddig nagyon bevált. Nekem eddig az összes tonik szárította a bőröm, még az is ami száraz bőrre való, pedig egyébként kombinált bőröm van, ami felszíni vízhiányos. Ez az első olyan tonik, ami nem szárítja, sőt hidratálja a bőröm. Elsősorban a hidratáló hatása, másodsorban pedig a pórusösszehúzó hatása miatt választottam. És én mind a kettőt tapasztalom is, úgyhogy eddig teljesen meg vagyok vele elégedve. Az illatába pedig egyenesen szerelmes vagyok, egyszerűen imádom. Amit még kiemelnék, hogy érzékeny bőröm van, de ez a termék tökéletes rá, eddig semmilyen problémát, irritációt nem tapasztaltam a használatakor. Az ára valóbban kissé borsos, de tényleg nagyon kevés kell belőle, én pl két cseppet szoktam használni belőle, amit a kezem segítségével viszek fel. Nekem így jobban bevált, de vattával is működik. Napi kétszeri használatnál két hét után nekem még nem is látszik, hogy használnám a terméket, mert alig fogyott még az üvegből, szóval valószínűleg elég sokáig ki fog tartani.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 21.

Zsazsmazs

2018. október 19.

Csodaszernek nem mondanám, de az biztos hogy őszi-téli időszakban ez lesz a tonikom. A bőröm nem viszket, nem húzódik. Sokkal tömörebb, lágyabb. Az illata maga a csoda. Nagyon szeretem! Az ára viszont brutális!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 19.

Lerika

2018. október 13.

Enyhe, de nagyon kellemes illatú kis tonik. Reggel, este használom arctisztítást követően, nagyon jól hidratál, elég belőle egy csepp, és még a nyakamra is jut belőle. Nem hagy tapadós érzetet a bőrön, jól beszívódik, kellemes bőrérzetet hagy. A pórusaim tisztábbak, kevesebb a pattanásom amióta használom. Nagyon gazdaságos, 2 hónapja használom, még alig látszik némi fogyás a flakonban. Nagyon szeretem, szuper kis tonik!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 13.

liv22

2018. július 8.

Az első british rose termék volt, amit próbáltam, azóta már a második flakon végénél járok. Reggel-este használom arctisztítás után, szépen nyugtatja és hidratálja a bőrömet, az illata pedig fantasztikus.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 8.

illusiongirl

2018. április 7.

Tényleg hidratál, úgy érzem nem is kötelező krémezni utána.
Az illata enyhe, kellemes, de nem nagy szám, és nem marad meg sokáig.
Kellemes használni, jó érzetet hagy a bőrön, de összetevők alapján van jobb, pl az aloe-s TBS tonik.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 7.

Tényleg hidratál, úgy érzem nem is kötelező krémezni utána.
Az illata enyhe, kellemes, de nem nagy szám, és nem marad meg sokáig.

fleonora

2018. március 11.

Néha úgy érzem kevés kommentet kapnak a TBS termkékek, ezért gyorsan kommentelek erről a kis drágaságról, hogy minél többen megismerjétek. Kicsit off topic. Először is, mostanában (lehet csak nekem) feltűnt, hogy a TBS üzletekben enyhén rámennek arra az eladók, hogy minél több terméket adjanak el, úgy, hogy a vásárlónak nem azért nincs szüksége rá mert nem használná, hanem mert nem passzol éppen a bőrtipusukhoz. Szerintem sokkal rosszabb, ha valaki azért nem tudja használni a terméket mert nem kompatibilis a bőrével, minthogy azért nem mert nincs szüksége rá, főleg hogy nem pár száz forintos termékekről beszélünk. Úgyhogy kérlek szépen titeket eladók, tudom hogy nem vagytok bőrgyógyászok, de ha eladtok valamit akkor azt jól tegyétek, mert így a márka imázsa fog romlani a fogyasztó szemében)
Én is így jártam, ezért az utóbbi időben nem vásároltam a TBS üzleteiben. Karácsonyra kaptam meg a British Rose családnak a tusfürdőjét, névnapomra pedig ezt a kis tonikot. Az illata valami mennyei, és látszik hogy nem csak tonizálja, hanem hidratálja a bőröm, nagyon kevés is elég ha az ember nem vattakoronggal hanem kézzel viszi fel az arcára és nagyon kellemes, mondhatni luxus érzést kölcsönös a kis esti rutin utolsó lépéseként. Én azt vettem észre, hogy kissé ragadós felkenés után, sminkelés előtt primernek is használtam, megtartotta az alapozót, de messze nem alkalmatható primernek, ámbár nem ezt a célt hivatott szolgálni. Ha nincs ideje az embernek reggel/este sok lépéses hidratálásra, ezt az egy termék használatát ajánlom. Mindenképp megéri megvenni, szerintem számomra is újravevős lesz. Ár/érték arányban megfelelőnek találom, bár egyedi a piacon, nagyon nem tudnám más termékhez hasonlítani. 5 csillag! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 11.

VargaKata15

2018. február 8.

elfogult vagyok mindennel, ami rozsa illatu, de sokszor csalodtam mar. Ezzel viszont nem. nagyon szeretem az allagat, szepen beissza az arcom, egyaltalan nem szarit, inkabb puhit. Az edigi legjobb tonikom

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 8.

Hidratálók: Propanediol, Methyl Gluceth-20, Glycerin
Vitaminok: Panthenol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.