The Body Shop

Ár:   1690 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: angelcare, az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2022. július 15.

Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Tusfürdők

Gazdagon habzó szappanmentes tusfürdő. Kézzel szedett brit rózsák eszenciájával, finom nőies rózsaillattal.

gomoripetra

2022. március 13.

Szuper kis tusfürdő, nagyon kellemes illattal. Adventi kalendáriumban volt a termék, így volt lehetőségem kipróbálni. Szerettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. március 13.

Babsszi

2022. január 25.

Az illata kellemes, nem szárít, jól tisztít, viszont számomra nem habzik eléggé. Összességében egynek elment, de nem adott semmi olyan pluszt hogy ennyi pénzért újra akarjam venni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. január 25.

ylexe

2022. január 20.

Nem allergizál, nem szárít, varázslatos az illata (szerintem nem mű), nagyon szeretem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. január 20.

Kremcica

2021. szeptember 18.

60 ml-es kiszerelést kaptam ajándékba. Az illata tiszta rózsa, de érzek rajta egy kis műanyagos mellékillatot amit nem szeretek. Szerencsére fürdés után inkább csak egy kellemes tisztaságillat marad, ergo nem túl tartós illatú. Jól habzik, kevés is elég belőle. A bőrömet jól tisztítja, nem irritálja. Nem rossz, de nem is olyan jó hogy ennyit adjak érte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 18.

ftmea13

2021. május 4.

Alapjában nekem nagyon tetszett ez a termékcsalád. A testjoghurtból már 2 flakont el is használtam, és az egész családot ajándékba megkaptam karácsonykor egy cuki kis dobozkában. Viszont, szeretem ezt a tusfürdőt meg nem is. Nem szárít, szerencsére, nem viszketek, de valahogy nekem már nagyon mű illata lett. Nagyon átmegy mű rózsa illatba, ami fürdéskor bántja az orrom, de szerencsére hamar elillan. + szerintem túl árazott is, mert közel ilyen jó termékeket találni sokkal olcsóbban. Így magamtól biztosan nem ruháznék be rá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. május 4.

boni04

2021. április 30.

Az illata tök jó, nekem ezen kívül nem nyújtott semmi többet.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 30.

Az illata tök jó, nekem ezen kívül nem nyújtott semmi többet.

karato

2020. december 30.

Alapvetően nem szeretem a rozsa illatú dolgokat, de ez valami csoda! Imadok ezzel a tusfurdovel fürdeni. Nem utolsó szempont, hogy az illata is a többi tusfurdohoz képest sokáig megmarad.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 30.

flamingo-80

2020. december 28.

Aki szereti a rózsaillatot, annak ez nagyon be fog jönni. Az illatát imádom, nagyon jó sûrû géles állaga van. Egy csillagot le kell vonnom, mert sajnos szárítja nagyon a bôröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. december 28.

vattacukorfalat

2020. október 13.

Imádom az illatát, ami szerencsére nagyon tartós is, órák múlva is érzem a rózsaillatot a bőrömön. Viszont tusfürdőhöz képest elég drága, ajándékba kaptam, magamnak nem hiszem, hogy megvenném.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 13.

Kkarry1226

2020. október 4.

Összetevők nem jók.Szilikonos, sok illatosító.Túl van árazva.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. október 4.

Összetevők nem jók.Szilikonos, sok illatosító.Túl van árazva.

Hidratálók: Glycerin, Sucrose

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Színezék. Lilás piros.