The Body Shop

Ár:   1690 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: angelcare, az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2016. március 11.

Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Tusfürdők

Gazdagon habzó szappanmentes tusfürdő. Kézzel szedett brit rózsák eszenciájával, finom nőies rózsaillattal.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

ftmea13

2021. május 4.

Alapjában nekem nagyon tetszett ez a termékcsalád. A testjoghurtból már 2 flakont el is használtam, és az egész családot ajándékba megkaptam karácsonykor egy cuki kis dobozkában. Viszont, szeretem ezt a tusfürdőt meg nem is. Nem szárít, szerencsére, nem viszketek, de valahogy nekem már nagyon mű illata lett. Nagyon átmegy mű rózsa illatba, ami fürdéskor bántja az orrom, de szerencsére hamar elillan. + szerintem túl árazott is, mert közel ilyen jó termékeket találni sokkal olcsóbban. Így magamtól biztosan nem ruháznék be rá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. május 4.

boni04

2021. április 30.

Az illata tök jó, nekem ezen kívül nem nyújtott semmi többet.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 30.

Az illata tök jó, nekem ezen kívül nem nyújtott semmi többet.

karato

2020. december 30.

Alapvetően nem szeretem a rozsa illatú dolgokat, de ez valami csoda! Imadok ezzel a tusfurdovel fürdeni. Nem utolsó szempont, hogy az illata is a többi tusfurdohoz képest sokáig megmarad.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 30.

flamingo-80

2020. december 28.

Aki szereti a rózsaillatot, annak ez nagyon be fog jönni. Az illatát imádom, nagyon jó sûrû géles állaga van. Egy csillagot le kell vonnom, mert sajnos szárítja nagyon a bôröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. december 28.

vattacukorfalat

2020. október 13.

Imádom az illatát, ami szerencsére nagyon tartós is, órák múlva is érzem a rózsaillatot a bőrömön. Viszont tusfürdőhöz képest elég drága, ajándékba kaptam, magamnak nem hiszem, hogy megvenném.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 13.

Kkarry1226

2020. október 4.

Összetevők nem jók.Szilikonos, sok illatosító.Túl van árazva.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. október 4.

Összetevők nem jók.Szilikonos, sok illatosító.Túl van árazva.

Derbena

2020. július 4.

Nagyon tömény az állaga, kevés is sokáig elég belőle. Kellemesen habzik. Az illata is nagyon jó, bár lehetne erősebb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 4.

Katie

2020. június 30.

A szokásos Body Shop problémán kívül (hogy túl van árazva) minden más tetszik benne, nem irritál, nem szárít, és az illata se rossz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 30.

vanoemi8

2020. március 24.

Jajdeszeretem tüsfürdő!! Karacsonyra kaptam a páromtól, és még most fog elfogyni kb egy hét múlva. Persze mas tusikat is hasznalok vele egyszerre, de ha illatos, nyugtato, iszonyatosan kellemes illatra vágyom akkor érte nyúlok! Tuti beruházok még másra is a termékcsaládból, én imádom!! Újravevős!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 24.

kata07

2020. február 24.

Egy állom ez a tusfürdő.Sokáig érzem a bőrömön. Nem szárit, finom az illata. Újra vevős.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 24.

Hidratálók: Glycerin, Sucrose

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Színezék. Lilás piros.