The Body Shop

Ár:   1690 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: angelcare, az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2016. március 11.

Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Tusfürdők

Gazdagon habzó szappanmentes tusfürdő. Kézzel szedett brit rózsák eszenciájával, finom nőies rózsaillattal.

Ár: 1500 , Eladó: Blenheim
Állapot: Bontatlan, Helyszín: Bp, fizetés: Bp vagy posta, fox

Derbena

2020. július 4.

Nagyon tömény az állaga, kevés is sokáig elég belőle. Kellemesen habzik. Az illata is nagyon jó, bár lehetne erősebb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 4.

Katie

2020. június 30.

A szokásos Body Shop problémán kívül (hogy túl van árazva) minden más tetszik benne, nem irritál, nem szárít, és az illata se rossz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 30.

vanoemi8

2020. március 24.

Jajdeszeretem tüsfürdő!! Karacsonyra kaptam a páromtól, és még most fog elfogyni kb egy hét múlva. Persze mas tusikat is hasznalok vele egyszerre, de ha illatos, nyugtato, iszonyatosan kellemes illatra vágyom akkor érte nyúlok! Tuti beruházok még másra is a termékcsaládból, én imádom!! Újravevős!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 24.

kata07

2020. február 24.

Egy állom ez a tusfürdő.Sokáig érzem a bőrömön. Nem szárit, finom az illata. Újra vevős.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 24.

Blackxentric

2020. február 1.

Az adventi kalendáriumban volt belőle egy. Ahhoz képest, hogy nem szeretem a rózsa illatát ennek tetszett az illata. Az állaga és habzása is megfelelő.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 1.

Mancus7

2020. január 2.

Nagyon finom és tartós illata van. Pici adag elég belőle. Nem szárít.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 2.

Nagyon finom és tartós illata van. Pici adag elég belőle. Nem szárít.

detti23

2019. december 16.

Fantasztikus illata van. Órákkal zuhanyzás után is még érzem a fürdőben az illatát meg persze a bőrömön is. Valóban nem szükséges belőle egyszerre sok, ami jó hír, hisz az ára azért meglehetősen húzós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 16.

Bandita13

2019. december 6.

Ahh! Annyira csodálatos az illata!
Géles állagú. Finom illatát fürdés után is érezni egy kis ideig.
40%-os kedvezménnyel tudtam megvenni. Így abszolút megéri. Teljes áron nekem elég drága, de tutira újra veszem az illata miatt.

Kiskoromban mamámék hasonló illatú szappannal fürdettek. Ha behunyom a szemem újra kicsi vagyok és velük vagyok. Lehet számomra ezért is kedves ez az illat. <3

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 6.

Ahh! Annyira csodálatos az illata!
Géles állagú. Finom illatát fürdés után is érezni egy kis ideig.

nellik

2019. november 23.

Szokásos géles állag, nagyon pici kell belőle, így egész sokáig kitart. Az illata csodás, púderes-rózsás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 23.

Leander

2019. november 14.

Jó kis tusfürdő, kellemes, rózsás illat, nagyon babás. Nem nagyon folyós, kicsit géles állagú, így sokáig elég. Semmi extra, újravenni valószínűleg nem fogom, de jó termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 14.

Hidratálók: Glycerin, Sucrose

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Színezék. Lilás piros.