The Body Shop

Ár:   1890 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Vyvcsyke, Módosítva: 2019. február 1.

Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Tusfürdők

Limitált kiadás

"A kaktuszvirág jellegzetes gyümölcsös, friss, virágos illatjegyei teszik olyan különlegessé, amiről nem akarsz lemaradni. A szappanmentes tusfürdő illatával, gazdagon habzó formulájával különleges hangulatot kölcsönöz minden fürdőzésnek, miközben szappan-mentességével és természetes alapanyagainak köszönhetően a bőr puhaságáról is gondoskodik."

babyface

2020. február 14.

sajnos bodyshop-ék nem túl kreatívak az illatok terén mostanában, évről évre alig, vagy már limitált szériás termékeket bújtatnak új köntösbe és adják el úgy, mintha vadi új lenne (ami a tökös kollekciónál persze minden ősszel öröm és bárcsak a mákvirágos szériát is visszahoznák...) ez most pont egy kivétel, de hogy hogy jutottak el pont a kaktuszvirághoz nem értem. :) akciósan sikerült beszereznem a kollekció minden darabját (ez a dilim, legalább egy tusit és egy testvajat be kell szereznem hogy meglegyen az illatharmónia :D) a tusi hozza a megszokott tbs minőséget, de nem lett favorit, már alig vártam, hogy elhasználjam.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 14.

eszti0607

2019. november 22.

Nagyon jó illata van és sokáig érződik a bőrömön. Jól tisztít nem szárítja a bőröm. Imádom ezt a tusfürdőt, már a második flakonomat használom belőle. De sajnos csak időszakos termék volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 22.

silence

2019. augusztus 5.

Húúúúúú, de nagyon imádom ezt a tusfürdőt! 😍
A legtökéletesebb nyári frissítő, amikor ezzel tusolok, garantált az azonnali reggeli ébredés, vagy a napközbeni, esti felfrissülés.
Annyira tökéletesen eltalálták ezt a fanyar kaktuszos illatot, hogy még én is elképedtem azon, hogy lehet egy katuszos illat ennyire szuper! Nyár elején elsőre csak egy flakonnal mertem venni, de miután használatba vettem, annyira elnyerte a tetszésemet, hogy vettem gyorsan még 4-et tartaléknak.
Nem csak az illata fogott meg, hanem maga a tusfürdő állaga, szétoszlathatósága, tisztító hatása, stb........ minden úgy tökéletes, ahogy van!
Amúgy is szeretem a The Body Shop tusfürdőit, szívesen vásárolom szinte bármelyik illatát, de ez az eddigi egyik legkedveltebb.....
Azt sajnálom, hogy csak limitált kiadású, mert bármikor szívesen újravásárolnám.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 5.

Húúúúúú, de nagyon imádom ezt a tusfürdőt! 😍

Lilium

2019. július 20.

Nagyon megosztó illat, de én szeretem. Kicsit édes, de mégis fanyar. Megfelelően habzik és tisztít, nekem sokáig kitart egy flakon ezekből a tusfürdőkből. A testjoghurttal használom és sosem száraz a bőröm velük. ❤

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 20.

Nikolett1998

2019. július 3.

Először nem mertem megvenni mert hogy kaktuszos meg minden és nem tudtam el képzelni hogy egyáltalán milyen aztán párom meglepett vele és egyből szerelem ❤️❤️❤️azóta már be táraztam 4 flakonnal annyira isteni finom illata van és amit a legjobban szeretek hogy tök sokáig érezhető 🙂

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 3.

Sissy0125

2019. július 2.

Ajándékba kaptam, de biztos fogom pótolni ha elfogy. Csodás illata van, melyet használat után is érzek a bőrömön. Jól tisztít, nem szárítja a bőröm.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 2.

narancsfavirág

2019. június 17.

Nagyon tetszik az illata, már nagyon rég nem volt olyan illat, ami ennyire megfogott volna. Jól tisztít,nem viszketek töle és nem irritál szerencsére. Picit az én bőrömet szárítja, de most nyárra még éppen jó lesz :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 17.

pattelin

2019. május 18.

Igazi tavaszi/nyári tusfürdő. Aki nem szereti a nagyon édes vagy a nagyon fanyar illatokat, annak ajánlom, mert ez valahogy a kettő között van! Jól tisztít és az illata is egész tartós! Egy bajom van, hogy gyorsan fogy, pedig most "spórolok" vele.. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 18.

Bettina1984

2019. február 6.

Ma jutottam hozzá a tusfürdőjéhez és test joghurtjához.
Nem egy szokványos illatról beszélünk, talán ezért is landolt a kosaramba.
Ami első használatra feltűnt, hogy nem irritál, ami számomra fontos, mert sok fajta tusfurdőtől viszketek.
Az illata friss, nem tudom eldönteni, hogy tavaszi -e, de nyáron is megállná a helyét.
A test joghurt valóban könnyen beszívódik, kérdés, hogy eléggé hidratál is-e.
Egyenlőre 5" majd idővel kiderül.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. február 6.

Ma jutottam hozzá a tusfürdőjéhez és test joghurtjához.
Nem egy szokványos illatról beszélünk, talán ezért is landolt a kosaramba.
A test joghurt valóban könnyen beszívódik, kérdés, hogy eléggé hidratál is-e.
Egyenlőre 5" majd idővel kiderül.

barbimariposa

2019. február 5.

Nagyon tetszik ez a tusi,már első illatolásra megtetszett- egy hete vettem egyébként meg és ilyen tipikus nyárra emlékeztető illata van, ezt sajnos nem tudom máshogy definiálni- a lényeg, hogy nagyon kellemes. Mivel limitált, tuti fogok még venni belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 5.

Hidratálók: Glycerin, Honey, Glucose, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Lactic Acid

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Cukor (sima répacukor). A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hidratáló hatása van.