The Body Shop

Ár:   5290 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szeliger, Módosítva: 2020. május 14.

Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok

• Természetes, matt hatás
  • Felvitelt követően egybeolvad a bőrrel
  • Szamoából származó, Közösségi Kereskedelmi kókuszolajjal gazdagítottuk
  • Érzékeny bőrűek is bátran kipróbálhatják
  • Dermatológiailag tesztelt
  • 100% újrahasznosított csomagolás

3 árnyalatban kapható

Ár: 3500 , Eladó: milibakreka
Állapot: 1x próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: Megegyezés szerint, ha postai úton szeretnéd csak előreutalás után küldöm. Bp-en személyesen is megvásárolható
TBS Coconut Bronze Matt Bronzosító 03 Medium
Ár: 4300 Ft (+630 Ft ajánlott posta költsége) , Eladó: szeliger
Állapot: keveset használt, a képen látható állapotban, tartozékaival, Helyszín: Budapest, fizetés: átutalást követően postán maradó ajánlott levélben

zsazsikus

2021. július 8.

UPDATE
Amióta elkezdődött a nyár, szinte csak ezt a bronzert használom, könnyen eldolgozható + tartós, csodásan fest! Egy csillogósabb highlighterrel pedig tökéletes. Hatalmas szerelem ez a termék. :)

2021.04.15.
Már többször használtam, és nagyon elégedett vagyok!
Brutál pigmentált, így kevés is elég belőle, arcon szépen el lehet dolgozni, és nekem simán kibír egy 9 órás munkanapot is, tehát tartós. Szép napcsókolta hatása van az orcákon. :)
Ahhoz képest, hogy kókusz illatúnak van titulálva, én ezt nem annyira érzem, így akit ez visszatart az is nyugodtan próbálja ki.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 8.

UPDATE

2021.04.15.
Már többször használtam, és nagyon elégedett vagyok!

anyyyca

2021. január 2.

Ma vásároltam, úgyhogy első próba alapján írok véleményt. A boltban az eladótól segítséget kértem, hogy tél-típusúként milyen hideg árnyalatú bronzosítót javasol, és ez volt az, 01-es kóddal. Azt kell mondjam, szuper választás lett, szerelem első próbára. Az illata is nagyon finom, és abszolút természetesen hat a bőrön. Tetszik a fémdoboza is. Elégedett vagyok vele!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. január 2.

szeliger

2020. május 15.

Először is, a magyar oldalon összevissza számozzák ezeket a bronzosítókat, én a 02-t rendeltem, amit a középsőnek hirdettek. Aztán a csomagban a 03 érkezett, de mint az utólag kiderült a brit oldalról, a 03 kóddal jelölt szín felel meg a medium árnyalatnak, úgyhogy végül jót küldtek, csak a számozást csúsztatták el.
A cipőspasztás dobozra emlékeztető csomagolás elég snassz, de legalább fémből készült, masszív. A teteje is elég megbízhatóan záródik, ezért nem kell vele hímestojásként bánni. Kinyitva egy fehér puffni nézeget szembe, kis szaténszalagos fogókával, rajta a logo-val. A puffni alatt zsírpapír, ez alatt pedig végre az anyag. A minta a bronzeren egy páfránylevelet (kókuszlevelet?) formáz, az a zsírpapíron is nyomot hagy, de nem olyan szép, hogy el kéne tenni:)
Az illat kellemes, édeskés és egyáltalán nem intenzív, az arcon meg már nem is érezni. Az egész cucc rettenetesen poroz, természetes szálú ecsetet inkább csak hozzá szabad érinteni, mintsem végigsimítani rajta. Meglepő módon a mellé csomagolt puffni jól használható, a port is szépen veszi fel és utána az arcra is rátapogatható vele a bronzer. A porozás a bőrön már nem látható, tényleg szépen egybeolvad a bőr felszínével illetve a bőrön lévő alapozóval. A szín nekem kicsit répás, remélem, hogy ahogy színt kap majd az arcom jobban illeszkedik majd. A finish nem teljesen matt, alatta egy fényesebb alapozó átüt, de az is lehet, hogy csak én nem viszem fel elég vastag rétegben. A terméket egyébként Kínában gyártották.
Mindent összevetve nem nagy szám. A minőség inkább drogériás, ehhez képest pedig az ár jóval magasabb, nem venném újra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. május 15.

Antioxidánsok: Squalene, Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Hidratálók: Magnesium Stearate, Sclerocarya Birrea Seed Oil, Glycerin