The Body Shop

Ár:   3590 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lzsoficim, Módosítva: 2014. július 22.

Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Sminkek szájra

Fényes rúzsok sheer fedéssel.

napraforgo23

2017. március 17.

Mindennapokra kellemes viselet. Azt szeretem benne, hogy erős színe van, miközben annyira krémes a textúrája, hogy szinte úgy érzem, ajakápolót kentem fel. Így felvinni is nagyon könnyű bárhol is vagyok éppen, rohanós reggeleken ez külön jól jön. 5 helyett 4 pontot kap nálam, de inkább csak azért, mert ha újravenném, valószínűleg már más színt választanék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 17.

Zafír

2017. február 1.

A Color Crush rúzsok a kedvenceim, és gondoltam, hogy kipróbálom ezt is. Mintha nem is ugyanaz a termékcsalád lenne, semmi köze a Color Crushhoz. Bár a nevében is benne van, hogy Shine, nem mondanám fénylőnek, inkább olyan labellós csillogása van. Nem tetszik, hogy mindegyiknek ugyanolyan a kupakja, már annyira megszoktam, hogy a Color Crushnál elkülönítik a meleg, hideg és piros árnyalatokat. A színe egyáltalán nem olyan, mint amire számítottam, és annyira enyhe a fedése, hogy ha nem kenek fel sok-sok réteget, akkor csak egy színezett ajakápolónak felel meg. Kevésbé tartós, mint a sima C. Crush és az illata, íze számomra kissé zavaró. Csalódás volt a nagytestvéréhez képest.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 1.

susiebeam

2015. augusztus 27.

Szép szín, kellemes használni, de sajnos nem valami tartós. Noha elkoptattam egy egészet a bordósból, nem venném újra, ennél vannak jobbak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. augusztus 27.

Hómancs

2015. július 12.

A pinkesebb színűt vettem, sajnos nekem kissé csalódás volt, nagyon hamar elkezd "beülni a ráncokba" viszont nem marad kontúros a szám körbe utána. Amíg a helyén van, szép színe van, enyhén fényes, nagyon jó az illata és könnyen fel lehet vinni. A természetes sminkhez tökéletes.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 12.

wifey

2015. május 14.

tökéletes fedés, tartós, intenzív szín, kellemes illat és textúra. veszek még.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 14.

tökéletes fedés, tartós, intenzív szín, kellemes illat és textúra. veszek még.

lzsoficim

2014. július 22.

A coral szìn van meg,(#essiebuttoneffect),és nagyon szeretem.Ezen a nyàron egyertelmuen a sheer fedesu ruzsok,ajakapolok a kedvenceim.Minden nap hasznalok vmit es ezt is rengetegszer valasztom.
Attetszo fedesu,van egy kis fenye,jol kihasznalhato darab.Tartosnak nem mondanam,kb annyi mint minden ilyen termeknek.Viszont szepen kopik,nem marad konturos a szam szele;)
Nyari kedvenc,nagyon sok csillag!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 22.

Nyari kedvenc,nagyon sok csillag!

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Sclerocarya Birrea Seed Oil