The Body Shop

Ár:   1990 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   250 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lulley93, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2021. június 18.

Ár:   1990 Ft
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Tusfürdők
Bőrtípus:   Száraz, Normál

• Használata által friss és üde bőr
  • Jól habzó, gazdag formula
  • Virágos, üde illat
  • Normál és száraz bőrre
  • Százszorszép kivonattal gazdagítva

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Cloudberry

2021. július 13.

Nálam telitalálat, imádom. Főleg leárazva. Asszem be is fogok tárazni belőle. Egyszer volt egy Gucci Envy Me szettem, tusival és testápolóval, annak ugyanilyen illata volt, isteni. Megy a parfümhöz is, az meg nyáron amúgy is kiváló választás. Jól habzik, a testjoghurttal használva egész sokáig a bőrön marad az illata. Szeretem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 13.

Lencseee

2021. július 10.

A body shop tusijait nagyon szeretjuk, nem kell belole egy del dlakon, hogy ugy erezzem az egesz bodyt atmostam vele, tovabba egyik sem szaritja a vorunket. Es ez a limitalt is nagyon jol sikerult. Es valoban kicsit cool is az erzet ha ezzel tusolok. Kar, hogy limitalt...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. július 10.

Szilviams0118

2021. július 6.

annyira jó illata van, lehet betárazok belőle :) amúgy szokásos TBS minőség, leárazáskor megéri

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 6.

angyalka1225

2021. június 26.

Én nem tudom, hogy eddig tán marhahús meg fókazsír volt a tusikban, ami miatt mostmár vegánná kellett tenni, meraztrendi, de az a kis kellemes illat, ami beleszippantva érződik, az -régebbi termékekkel ellentétben- elillan, amint a tenyerembe nyomom. :-/ Hiányolom azt az érzést, mikor zuhanyzás után is még kicsit illatozom és esetleg megkérdi a férjem, mi ez a Bounty-illat.. Ettől még csak 1 csillagot vonnék le, de pont ma mondtam anyámnak, hogy azért szeretem a TBS tusfürdőket, mert nincs olyan "nyikorgós" érzete a bőrömnek, amilyen pl. az összes áttetsző Yves Rocher után van. Na, erre kiderült, hogy ettől is olyan, csak nem annyira durván. Az egyik kedvenc poharas jégkrémem jutott erről eszembe, ami tényleg különleges és finom volt, aztán vegán lett és már egy íztelen kis semmi. :( Legalább csinálnának kétfélét akkor.. Ja, de úgy kiderülne, hogy csak parasztvakítás és drágábban (vagy ugyanannyiért, csak nekik több profittal) kapsz rosszabbat. :D De egy jégkrémnél még értem, hogy valaki nem akarja szegény boci duzzadó tőgyéből kiinni a tejet, inkább gyulladjon be neki, csak "go vegan".😀 Namindegy, lényeg, hogy erős jóindulattal 3 csillag, mert nem vagyok kőből.😀

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 26.

lulley93

2021. május 15.

Fogalmam sincs, hogy milyen a szazszorszep illata, de ez nagyon tetszik, bar nem a tipikus illataim koze tartozik. Konnyed, legies illat, a legtobb no szereti az ilyet. Engem nagyon emlekeztet a Rituals Amsterdam kollekcio illatara.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 15.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

A százszorszép virágának a kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőr kondícionáló hatású összetevő. Paula Begoun szerint viszont eddig még semmilyen tudományos kutatás nem utalt arra, hogy hasznos lenne a bőrnek.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Színező anyag. (Piros)