The Body Shop

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: dodoka9331, Módosítva: 2013. november 11.

Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Dezodorok

Ez az utántölthető dezodor alumíniumsó és parabén mentes, ennek ellenére 24 órás védelmet nyújt a benne található vulkanikus ásványi anyagoknak és az esszenciális olajoknak köszönhetően. Kellemes virágillattal.

Matilda

2015. július 30.

Szerintem szúnyogriasztó szaga van, ami sajnos nem is illan el egy idő után. Ezen kívül a hatásával sem vagyok elégedett, többet vártam tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 30.

Lierre

2015. január 31.

Nagyon praktikus a csomagolása, de a többi... Már megvolt egy ideje, de most télen került sorra ez a deo. Nem vagyok különösebben izzadós, de ez a téli hidegben is csődöt mondott rajtam... Tényleg borzasztó testszagom lett utána, el sem merem képzelni, mi történt volna egy meleg nyári napon...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. január 31.

Sofia1976

2014. október 11.

Ragad tapad nem fed hanem előhoz szagokat. Soha többet! Ár érték arányában átverés-

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. október 11.

Marcsus

2014. március 4.

Jó az illata -de nem nekem, nem rajtam. Nagyon erős testszagom lesz tőle, tusolás, deo használata után alig pár órával. Borzalmas.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 4.

mihrek

2013. november 11.

Nekem ez volt a kedvenc alumíniumsó mentes dezodorom, főként az illata miatt, de a hatása is ennek bizonyult az általam próbáltak közül a legjobbnak. Most szerettem volna újravásárolni, de amikor bent jártam az Alleeban az üzletben, azt mondták, hogy sajnos már nem árulják, egyik illatban sem a három közül, és egyelőre nincs is alumíniumsó mentes deojuk. Nagyon sajnálom, mert lassan elfogy, és nem tudom, mit használhatnék helyette. Tudtok esetleg ajánlani valami hasonlóan jó paraméterekkel rendelkező deót, ami főként alumíniumsó mentes, és púderes, virágos illattal rendelkezik?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 11.

Ági87

2013. augusztus 23.

Nekem nagy csalódás volt, finom illata van de nekem a használatától nagyon erős testszagom lett, amit még egyik izzadásgátló használata közben sem tapasztaltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 23.

alvingirl

2013. május 2.

Sajnos nekem nem vált be, eléggé izzadós vagyok, így az alumíniummentesség nekem szerintem csak álom. Az illata viszont nagyon jó.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 2.

dettybetty

2013. április 18.

Az illata nagyon kellemes, de felkenés után nekem lassan száradt (sőt több alkalommal megfogta a fehér ingemet is), hatása közepes volt, ami nekem sajnos nem elég, úgyhogy nem fogok belőle többet vásárolni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 18.

dorcus89

2013. április 1.

Nekem is abszolút bevált. Szeretem az illatát és szerintem a többi deo is kerül ennyibe. Tetszik, hogy újratölthető. Már egy ideje megvan és még bőven elég lesz egy darabig. Biztosan ezt fogom mostantól használni.

update: hosszútávon is bírja a gyűrődést. Tényleg tartós, nem ragad, hamar szárad és nagyon jó az illata. Kéket, rózsaszínt is próbáltam már és mindkettő nagyon tetszik. Plusz egy leárazáson az utántöltőket kb. 200.- árulták. Kell ennél jobb? :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 1.

Lisana

2013. február 7.

Eddig kéket használtam, most váltottam a rózsaszínre. Az illata nőiesebb, édes parfümöt lehet mellé használni, nekem nagyon tetszik. Nekem nagyon jól működik, sport közben is teljesít ugyanúgy, mint pl. a Nivea deo-i. Másik nagy előnye az utántöltés lehetősége, ami már tényleg árban is verhetetlen, és nagyon praktikus is!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 7.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Citromfűből kivont illóolaj, melyet a CosIng besorolása szerint illatanyagként és maszkoló (kellemetlen illat, íz elfedése) anyagként használnak a kozmetikumokban. A Lush honlapja szerint az aromaterápiában a citromfű olajat antidepresszánsként és hangulat javítóként használják, a kozmetikumokban pedig fertőtlenítő, tonizáló és dezodoráló hatása van.