The Body Shop

Ár:   9990 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   8 x 2,2 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lzsoficim, Módosítva: 2016. július 25.

Kiszerelés:   8 x 2,2 g
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok

"Fedezd fel a föld árnyalatainak széles palettáját természetes szépséged hangsúlyozásához! A minden bőrtónusra használható, magas minőségű pigmentekkel készült 8 féle árnyalat között találsz matt, selyemfényű és csillogó színeket."

• Magas minőségű pigmentek
  • Természetes földszínek
  • Tartós formula
  • Nem ül bele a ráncokba
  • 100%-ban vegán
  • Parabén-, kármin- és kőolajszármazékoktól mentes
  • Szemészetileg tesztelt
  • Közösségi Kereskedelemből származó babassu olaj, szezámolaj, marulaolaj

annabngr

2019. augusztus 11.

akciósan vásároltam, egyenlőre nagyon meg vagyok elégedve. könnyen eldolgozható, nem porol, nagyon természetes és tartós.

update: napról napra jobban kedvelem <3 Csodaszép természetes földszínek!! Ahhoz képest, hogy csak 8 színt tartalmaz, rengeteg sminket lehet belőle varázsolni! A minőség pedig versenybe száll bármelyik csúcsmárkával. Nagyon elégedett vagyok.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 11.

baronessMA

2018. március 18.

Szerelem.. Akciósan vettem és nem bántam meg. A tok nagyon egyszerű, szép és masszívnak tűnik, de nálam, ami gyakran van kézben elég hamar elkopik, meg eltörik, ezért nem dobtam még el a csomagolását. A benne lévő színek pompásak és kiváló minőségűek. Kár hogy nem találtam rá hamarabb. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 18.

PiciBia

2018. február 12.

Gyönyörű színek vannak ebben a palettában, igazából bármilyen smink elkészíthető vele a hétköznapitól a party sminkig. Szépen satírozható, jól pigmentált, viszonylag nagy tégelyek találhatók benne, igazán sokáig el lehet vele karistolni. Némelyik jobban porzik mint a másik, de azt könnyedén lehet orvosolni utólag is. Jelenleg ez az egyetlen olyan paletta, amihez napi szinten nyúlok. Az ára húzós, ennyi pénzből akár "márkásabb", több színt tartalmazó palettát is lehetne venni, de ez már más probléma, én ajándékba kaptam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 12.

cooleva

2017. október 22.

Régóta szemeztem vele, de drágállottam, Glamour-napokon végül aztán megszereztem. Tudni kell, hogy nagy nude szemsminkes vagyok, azért választottam ezt. Hétköznapi és bulis sminket is egyaránt lehet vele készíteni. Szépen pigmentáltak,egyáltalán nem poroznak, masszív tokban, tükörrel!!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 22.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Hidratálók: Benzyl PCA, Caprylyl Glycol, Sclerocarya Birrea Seed Oil