The Body Shop

Ár:   6490 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lzsoficim, Módosítva: 2017. április 3.

Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A Drops of Light™ hámlasztó gél forradalmi átváltozó géles textúrájának köszönhetően eltávolítja az elhalt hámsejteket és a lerakódott szennyeződéseket az arcbőrről. Mélyen tisztítja, frissíti, puhítja a bőrt, miközben vörös alga kivonattal segít a bőrtónus kiegyenlítésében. Használd sminklemosás után és hidratálás előtt heti 2-3 alkalommal!

• Forradalmi géles hámlasztó textúra
  • Mélyen tisztítja, frissíti és puhítja a bőrt
  • Hiperpigmentált és egyenetlen túnusú bőrre
  • Magas C-vitamin tartalmú vörös alga kivonattal

Ár: 4500 Ft , Eladó: melonsoda
Állapot: kb. az üveg 2/3-ig van, Helyszín: Gyöngyös, fizetés: személyes átvétel Gyöngyösön vagy foxpost/posta
zsofi33

2019. november 19.

Nagyon szeretem. Szépen letisztítja a böröm.
Utána mindig selymes tapintású az arcom.
Mindig újra veszem ha elfogy :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 19.

Nagyon szeretem. Szépen letisztítja a böröm.
Utána mindig selymes tapintású az arcom.
Mindig újra veszem ha elfogy :)

Martu0508

2019. november 3.

2019.03.24 Ez a második hámlasztó, amit valaha használtam. Én és párom is szeretjük, tényleg szépen lepucolja az arcunkat. Nekem nem heges és nem aknés az arcom, viszont a mitteszereimen mintha segített volna a rendszeres hámlasztás. Párom heges-aknés bőrén látható a változás. Amit nem szeretek benne, hogy olyan furcsa érzetet hagy a bőrömön, illetve hogy nagyon alkoholos.

Update 2019.11. 03
Egyre jobban idegesített már hogy összeszmötyisedik az arcomon és nehéz lemosni. Amióta a Bioderma radírját kiprobáltam, azóta nem nyúlt a ehhez a termékhez.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 3.

Update 2019.11. 03

Noemyy

2019. július 2.

Én ezt a termék családot használom a pigment foltjaimra,a nappali krémmel és az eszenciával együtt tényleg helyre hozta a pigment foltjaimat! Persze el kell használni mindegyikből egy dobozzal hogy látharó legyen az eredmény,de nekem bejött és az ára sem húzós mivel sokáig elég legalább 4 hónapig heti kétszer használva! Tehát nálam nyerő!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 2.

Ingrido

2019. május 27.

Azt hittem, már írtam róla, mert már használom egy ideje. Biztos, hogy csupa méreg, biztos, hogy túlárazott...de én újravettem, ami nagy szó nálam. Nekem bejött, hat, egy héten egyszer-kétszer használom, tisztán tartja a bőröm. Érzékeny bőröm van, millió termék létezik, amit mindenki dicsér, engem egyedül hazavág, ez mégis működik, nem tudom miért. Lepucolja az arcom, ami fellélegzik a használata után. Az egyik legjobb tisztítóm. Használat után szépen le lehet mosni, semmilyen réteget nem hagy. Szeretem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 27.

Adriii93

2019. február 4.

Ez az első hámlasztó, amit használok. Nagyon megvagyok vele elégedve. Kellemes, géles állaga van és finom illata. Hatásos, szépen eltávolítja az elhalt hámsejteket és nagyon puha és sima lesz utána az arcbőröm. Persze hidratálni kell utána, de egyáltalán nem irritál, semmi pirosodást, érzékenységet nem tapasztaltam. Túlzásba nem szabad vele esni, nem hiába írja a TBS weboldala is, hogy hetente 2-3x kell használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 4.

rafi

2019. január 21.

Nagyon szeretem! Maradéktalanul eltávolítja az elhalt hámsejteket, mégis gyengéd, puhává varázsolja a bőrt. Túl sűrű használat mellett hajlamos szárítani, nem szabad vele túlzásba esni, de mondjuk én alapvetően is szoktam hidratálni utána. A pattanás utáni hegeket szépen elkezdte halványítani így rendszeres használat mellett. Többet nem fogok fizikai hámlasztást/bőrradírt alkalmazni, az biztos! Nem okozott irritációt/pattanást sem, sőt , segített a meglévőket hamarabb elmulasztani, szebb lett tőle az arcom összképe. Nem olcsó, de sokáig elég, és működik, úgyhogy szerintem abszolút megéri. Biztosan újra fogom venni, ha elfogy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 21.

balkri

2018. december 27.

Ez egy remek termék. Gyönyörűen tiszta lesz tőle a bőr, emiatt könnyű vele túlzásba esni. Mindennapi használat esetén 1 hét alatt sokat halványított a pigmentfoltjaimon, de emellett szárít is, így valóban érdemes csak 3 naponta használni. Kamasz lányom aknés bőrére is tökéletes!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. december 27.

labanczlaura0502

2018. szeptember 3.

Nagyon szeretem ezt a hámlasztót,gyengéd,de mégis alapos. Gyönyörűen tiszte lesz utána az arcbőröm,azonban,ha nem hidratálok utána egyből,akkor sajnos szárít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 3.

Szandoca

2018. augusztus 26.

Nagyon nagy szükségem lett volna erre a termékcsaládra,de az arckrémre allergiás vagyok. Viszont ez a hámlasztó brutál jó! Nagyon szépen leszedi az elhalt hámsejteket, nem csíp és szuper sima lesz a bőröm a használata után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 26.

missy89

2018. május 29.

Első hámlasztóm, szóval kicsit félve vettem meg, de aztán rájöttem, hogy ez bizony egész jó. Hetente egyszer használom, nagyon gyorsan, egyszerűen hat, szebb, kicsit tisztább, puhább tőle az arcom. Csodaszernek azért nem nevezném, de meghozta a kedvem a különböző AHA-k meg BHA-k kipróbálásához.

Update: jöttem lepontozni, mióta jobban elmélyedtem a tudatos bőrápolásban, azóta az össztevőket is figyelem, és most már inkább hanyagolom az ehhez hasonló termékeket, amikben az alkohol második helyen van az INCI-ben. Ja, és kipróbáltam egy-két AHA és BHA hámasztót, amik ennél sokkal jobbak.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 29.

Antioxidánsok: Ethyl Ascorbic Acid
Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin, Sclerocarya Birrea Seed Oil
Vitaminok: Ethyl Ascorbic Acid

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

A tiszta C vitamin stabilizált változata, melynek molekula súlya (más származékokkal ellentétben) alig nagyobb, mint a tiszta C vitaminnak, így hasonlóan hatékonyan tud a bőrbe szívódni. A gyártó szerint a hatása megegyezik a tiszta C vitaminnal, azaz antioxidáns, pigmentfolt elleni és kollagén termelést serkentő tulajdonsága is van. Sőt, a gyártó mérései szerint a stabilitás okozta jobb felszívódás (amelyet nem ront le a nagyobb molekulaméret) következtében a tesztekben magasabb bőrfehérítő és kollagénvédő hatást mutat a sima C vitaminhoz képest. Lásd még tiszta C vitamin.