The Body Shop

Ár:   6490 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lzsoficim, Módosítva: 2017. április 3.

Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A Drops of Light™ hámlasztó gél forradalmi átváltozó géles textúrájának köszönhetően eltávolítja az elhalt hámsejteket és a lerakódott szennyeződéseket az arcbőrről. Mélyen tisztítja, frissíti, puhítja a bőrt, miközben vörös alga kivonattal segít a bőrtónus kiegyenlítésében. Használd sminklemosás után és hidratálás előtt heti 2-3 alkalommal!

• Forradalmi géles hámlasztó textúra
  • Mélyen tisztítja, frissíti és puhítja a bőrt
  • Hiperpigmentált és egyenetlen túnusú bőrre
  • Magas C-vitamin tartalmú vörös alga kivonattal

Black Fairy

2020. június 11.

Korán jöttem még, csak egyszer használtam eddig, később visszajövök, de muszáj már most írnom! Mert ez már most 5*...

A flakon szerint első használattól látszik a változás, nevettem egyet magamban.
Hát hogy az a...TÉNYLEG látszott első használat után is az eredmény...Nem fogom részletezni, de most épp pocsék állapotban van a bőröm több okból is...és nem is varázsolt semmit ez a termék...De sokkal egyenletesebb, és puhább bőrfelszínt kölcsönzött, amit lehetetlennek éreztem az arcom jelenlegi állapotában...El tudom képzelni, ha már EGY használat után láttam a változást, milyen szép eredményeket fogok tudni elérni vele, ha huzamosabb ideig használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 11.

A flakon szerint első használattól látszik a változás, nevettem egyet magamban.

tothsar09

2020. április 30.

Pigmentfoltokra használom, nekem kb. 2 hónap után látszódik az eredmény. Én kb. 1 héten egyszer használom, előfordul, hogy csak ritkábban. Nagyon szeretem, tökéletesen letisztitja a bőröm és eltűntek a pigmentfoltjaim. Biztosan újraveszem. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 30.

yogisloth

2020. február 20.

Minden 2.-3. nap este használom, utána vastagon hidratálok és másnapra csodaszép az amúgy rendkívül problémás bőröm. A kisebb pattanások reggelre eltűnnek, a nagyobbakat is visszahúzza, nem tudom, mit kezdenék nélküle! Rengeteg mindent próbáltam már, de messze ez az egyik legjobb termék, amit valaha az arcomra kentem!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 20.

Boriskajuliska

2020. január 13.

Közvetlenül sminkelés előtt használom alkalomszerűen. Szépen tisztítja, puhítja a bőrömet, szebb a sminkem a használatát követően. Sokakat zavar a nehézkes lemosás (ami tény), de ha tusolás előtt használom akkor bővel van időm és kedvem alaposan lemosni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. január 13.

zsofi33

2019. november 19.

Nagyon szeretem. Szépen letisztítja a böröm.
Utána mindig selymes tapintású az arcom.
Mindig újra veszem ha elfogy :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 19.

Nagyon szeretem. Szépen letisztítja a böröm.
Utána mindig selymes tapintású az arcom.
Mindig újra veszem ha elfogy :)

Martu0508

2019. november 3.

2019.03.24 Ez a második hámlasztó, amit valaha használtam. Én és párom is szeretjük, tényleg szépen lepucolja az arcunkat. Nekem nem heges és nem aknés az arcom, viszont a mitteszereimen mintha segített volna a rendszeres hámlasztás. Párom heges-aknés bőrén látható a változás. Amit nem szeretek benne, hogy olyan furcsa érzetet hagy a bőrömön, illetve hogy nagyon alkoholos.

Update 2019.11. 03
Egyre jobban idegesített már hogy összeszmötyisedik az arcomon és nehéz lemosni. Amióta a Bioderma radírját kiprobáltam, azóta nem nyúlt a ehhez a termékhez.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 3.

Update 2019.11. 03

Noemyy

2019. július 2.

Én ezt a termék családot használom a pigment foltjaimra,a nappali krémmel és az eszenciával együtt tényleg helyre hozta a pigment foltjaimat! Persze el kell használni mindegyikből egy dobozzal hogy látharó legyen az eredmény,de nekem bejött és az ára sem húzós mivel sokáig elég legalább 4 hónapig heti kétszer használva! Tehát nálam nyerő!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 2.

Ingrido

2019. május 27.

Azt hittem, már írtam róla, mert már használom egy ideje. Biztos, hogy csupa méreg, biztos, hogy túlárazott...de én újravettem, ami nagy szó nálam. Nekem bejött, hat, egy héten egyszer-kétszer használom, tisztán tartja a bőröm. Érzékeny bőröm van, millió termék létezik, amit mindenki dicsér, engem egyedül hazavág, ez mégis működik, nem tudom miért. Lepucolja az arcom, ami fellélegzik a használata után. Az egyik legjobb tisztítóm. Használat után szépen le lehet mosni, semmilyen réteget nem hagy. Szeretem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 27.

Adriii93

2019. február 4.

Ez az első hámlasztó, amit használok. Nagyon megvagyok vele elégedve. Kellemes, géles állaga van és finom illata. Hatásos, szépen eltávolítja az elhalt hámsejteket és nagyon puha és sima lesz utána az arcbőröm. Persze hidratálni kell utána, de egyáltalán nem irritál, semmi pirosodást, érzékenységet nem tapasztaltam. Túlzásba nem szabad vele esni, nem hiába írja a TBS weboldala is, hogy hetente 2-3x kell használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 4.

rafi

2019. január 21.

Nagyon szeretem! Maradéktalanul eltávolítja az elhalt hámsejteket, mégis gyengéd, puhává varázsolja a bőrt. Túl sűrű használat mellett hajlamos szárítani, nem szabad vele túlzásba esni, de mondjuk én alapvetően is szoktam hidratálni utána. A pattanás utáni hegeket szépen elkezdte halványítani így rendszeres használat mellett. Többet nem fogok fizikai hámlasztást/bőrradírt alkalmazni, az biztos! Nem okozott irritációt/pattanást sem, sőt , segített a meglévőket hamarabb elmulasztani, szebb lett tőle az arcom összképe. Nem olcsó, de sokáig elég, és működik, úgyhogy szerintem abszolút megéri. Biztosan újra fogom venni, ha elfogy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 21.

Antioxidánsok: Ethyl Ascorbic Acid
Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin, Sclerocarya Birrea Seed Oil
Vitaminok: Ethyl Ascorbic Acid

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

A tiszta C vitamin stabilizált változata, melynek molekula súlya (más származékokkal ellentétben) alig nagyobb, mint a tiszta C vitaminnak, így hasonlóan hatékonyan tud a bőrbe szívódni. A gyártó szerint a hatása megegyezik a tiszta C vitaminnal, azaz antioxidáns, pigmentfolt elleni és kollagén termelést serkentő tulajdonsága is van. Sőt, a gyártó mérései szerint a stabilitás okozta jobb felszívódás (amelyet nem ront le a nagyobb molekulaméret) következtében a tesztekben magasabb bőrfehérítő és kollagénvédő hatást mutat a sima C vitaminhoz képest. Lásd még tiszta C vitamin.