The Body Shop

Ár:   4890 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Dhewilgirl, az összetevőket feltöltötte: Hecate, Módosítva: 2018. július 27.

Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Lemosók, Tonikok

Ez a gyengéd, habzó arctisztító eltávolítja a szennyeződéseket és az elhalt hámsejteket a bőrről, elősegítve ezzel a hidratálók hatóanyagainak könnyebb beszívódását. Szappanmentes formulájának köszönhetően nem szárítja a bőrt. Ellenálló növényi őssejteket és Közösségi Kereskedelemből származó brazil babassu-olajat is tartalmaz, így rendszeres használat mellett szerepet játszik a bőr védelmezésében és regenerálódásában. Tiszta és puha bőrt hagy maga után.

• Fiatalságmegőrző arcápolási rutin első lépése
  • 3 ellenálló növényi őssejttel gazdagítva: Havasi gyopár az olasz Alpokból, Sea Holly és Criste Marine a Bretagne partjairól
  • A bőr már az első használat után frissebbnek érződik
  • Bőrgyógyászatilag tesztelt, érzékeny bőrre is használható
  • 100% vegán

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

Emese919

2020. május 28.

Jól tisztít, de a használata óta gyulladt pattanások jelennek meg az arcomon, és zsíros a T-zónám. 2 hét után abbahagytam a használatát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 28.

Nessy

2019. április 23.

Az egész Drops of Youth kollekciót használtam kb. 2 hónapig, de sajnos hosszú távon nem tett jót a bőrömnek a sok alkohol és szilikon.
A lemosó a kedvencem az egész kollekcióból, nem szárít, nem irritál, nem csípi a szemet, kellemes az illata, nagyon gazdaságos és jól tisztít. Visszatértem a natúrkozmetikumokhoz, de ezzel a lemosóval jók a tapasztalataim.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 23.

zsuzsoka0925

2019. április 17.

Elhszanáltam vagy 4-et és imádtam, de fájóan drága cucc. Szóval amikor megláttam a DM-ben, hogy a Baleának is van ilyen terméke (kétféle is), akkor úgy voltam vele, hogy egy próbát megér. És az a helyzet, hogy az illaton kívül semmilyen különbséget nem találtam közöttük.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 17.

Mayasos

2019. április 17.

Újravettem, mert bevált. Nem irritál, nem szárít, nem okoz problémát a bőrömnek. Friss, tiszta érzés utána a bőrömnek (meglepő módon nem minden arctisztító után érzem ezt.) Foreoval használom, egy kis pumpálásnyi elegendő és valóban különösen sokáig elég egy flakon. Jóleső érzés azt hinni, hogy a tisztításon túl ad egy kis plusz ápolás is: "fiatalságmegőrző". Hát legyen így! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 17.

MissL

2019. február 9.

Rendkívül jó!! Az első olyan habzó lemosó,ami nem szárítja rommá az amúgy is érzékeny arcomat.Úgy tűnhet,hogy gyorsan fogy,de nagyon sokáig kitart.Foreo-val használom,így egy fél pumpa is elég.
Újraveszem,ha elfogy,megszerettem,hozzátartozik az esti rutinhoz.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 9.

Újraveszem,ha elfogy,megszerettem,hozzátartozik az esti rutinhoz.

Lulufej

2019. január 22.

Októberben vettem meg. Eredetileg a már sok dobozzal elhasznált Seaweed vonal lemosóját akartam, de készlethiány miatt ezt ajánlotta az eladó, én pedig belevágtam. Először azt gondoltam, hogy hiper-gyorsan el fog fogyni és akkor el is gondolkodtam rajta, hogy nem volt valami jó beruházás. De mikor már majdnem azt hittem, hogy na, ez 1-2 nap és elfogy, akkor még egy hónapig elég volt az alján lötyögő termék.
Nagyon gyengéd, de hatékony tisztító. A sminkemet a Clinique Take the Day Off balzsamával törlöm le, ez jön utána és a kettő együtt szuper tiszta bőrt eredményez. Nem szárítja a bőröm, nem húzódik utána, hanem pihe-puha és friss lesz tőle.
Ki fogok tartani mellette.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 22.

Ki fogok tartani mellette.

liv22

2018. július 8.

Tavasz óta használom és nagyon szeretem. Könnyű habja és a termékcsaládra jellemző friss illata van, nem szárítja a bőrömet, szépen tisztít.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 8.

Kingácska0807

2018. június 10.

Szuper jó lemosó. Az Uriage micellás habját cseréltem le erre, azért mert CF, és az már a végére meglehetősen szárított. Ez a fiatalság megőrző termékcsalád igen impozáns amúgy is. A hab nagyon kíméletes, nem csíp,nem szárít, nem irritál. Tökéletesen tisztít, nyugtat. Bármelyik évszakban meg fogja állni szerintem a helyét.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 10.

szabcsi0502

2018. április 14.

Már lassan két hónapja használom, az illata kellemes és tényleg csodát tesz a bőrrel. Az árát viszont sokallom, mert ahhoz képest elég gyorsan fogy. Valószínűleg emiatt nem veszem újra :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 14.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Glycerin, Sucrose, Propanediol
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid, Citric Acid

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.